הכנה למבחן

הכנה למבחנים מכינה תלמידים וסטודנטים לבחינות באוניברסיטה או לבחינות כניסה לאוניברסיטה. ההכנה יכולה להיות בכיתות או פנים-אל-פנים. עיין להלן באפשרויות כדי למצוא את אפשרות ההכנה למבחן שמתאימה לך.
PrepScholar מציע קורסי הכנה מקוונים משתלמים ל-SAT, ACT, GRE ו-GMAT. תוכנית זו מתאימה את הלמידה לנקודות החוזק והחולשה של התלמידים. הקורסים בתוכנית תוכננו מבחינה אסטרטגית ומדעית להכשיר סטודנטים בדיוק בתחומים התואמים את יכולתם.
Magoosh מספק הכנה מקוונת למבחני SAT שהופכת את הלימוד למבחנים סטנדרטיים לנגיש, יעיל ומהנה. סטודנטים יכולים ללמוד בכל עת, מכל מקום במחשב או בטלפון, והעלות של Magoosh זעומה יחסית לעלות של שיעורים או מורים - אך מספקת תוצאות דומות או טובות יותר.
מעל 1,750 שאלות תרגול ומעל 200 שיעורי וידאו
Magoosh מספק הכנה מקוונת למבחני GRE שהופכת את הלימוד למבחנים סטנדרטיים לנגיש, יעיל ומהנה. סטודנטים יכולים ללמוד בכל עת, מכל מקום במחשב או בטלפון, והעלות של Magoosh זעומה יחסית לעלות של שיעורים או מורים - אך מספקת תוצאות דומות או טובות יותר.
מעל 1,400 שאלות תרגול ומעל 250 שיעורי וידאו
Magoosh מספק הכנה מקוונת למבחני TOEFL שהופכת את הלימוד למבחנים סטנדרטיים לנגיש, יעיל ומהנה. סטודנטים יכולים ללמוד בכל עת, מכל מקום במחשב או בטלפון, והעלות של Magoosh זעומה יחסית לעלות של שיעורים או מורים - אך מספקת תוצאות דומות או טובות יותר.
מעל 420 שאלות תרגול ומעל 140 שיעורי וידאו
Magoosh מספק הכנה מקוונת למבחני IELTS שהופכת את הלימוד למבחנים סטנדרטיים לנגיש, יעיל ומהנה. סטודנטים יכולים ללמוד בכל עת, מכל מקום במחשב או בטלפון, והעלות של Magoosh זעומה יחסית לעלות של שיעורים או מורים - אך מספקת תוצאות דומות או טובות יותר.
מעל 600 שאלות תרגול ומעל 125 שיעורי וידאו
Magoosh מספק הכנה מקוונת למבחני ACT שהופכת את הלימוד למבחנים סטנדרטיים לנגיש, יעיל ומהנה. סטודנטים יכולים ללמוד בכל עת, מכל מקום במחשב או בטלפון, והעלות של Magoosh זעומה יחסית לעלות של שיעורים או מורים - אך מספקת תוצאות דומות או טובות יותר.
מעל 1,300 שאלות תרגול ומעל 250 שיעורי וידאו
Magoosh מספק הכנה מקוונת למבחני GMAT שהופכת את הלימוד למבחנים סטנדרטיים לנגיש, יעיל ומהנה. סטודנטים יכולים ללמוד בכל עת, מכל מקום במחשב או בטלפון, והעלות של Magoosh זעומה יחסית לעלות של שיעורים או מורים - אך מספקת תוצאות דומות או טובות יותר.
מעל 1,300 שאלות תרגול ומעל 340 שיעורי וידאו