Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

מבוא

הפקולטה למדעי הבריאות של אוניברסיטת ווסטרן מציעה מגוון תוכניות לתואר ראשון, תואר שני, מקצועי ומקוון שנועדו לעזור לסטודנטים להשיג את מטרותיהם האקדמיות. מדורגת בין 1% המובילים של מוסדות להשכלה גבוהה ברחבי העולם, הממוקמת בלונדון, אונטריו, קנדה, אוניברסיטת ווסטרן היא אחת מאוניברסיטאות המחקר הנחשבות ביותר בקנדה.

המוסד שלנו מדורג במקום ה-114 (QS) בעולם בשנת 2024 בסך הכל, 50 האוניברסיטה המובילות בעולם עבור שיעור תעסוקה בוגרים, אוניברסיטת U15 חבר בקנדה, ומדורג במקום ה-8 בעולם לקיימות. עם המחויבות שלנו ליצור סביבת למידה שוויונית, מגוונת ומכילה בפקולטה שלנו, Western Health Sciences מקבלים בברכה סטודנטים מכל רחבי העולם ללונדון/אונטריו. תכניות המאסטר הפופולריות ביותר של Western Health Sciences ; פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ותרגול בריאות מתקדם מקבלים כעת בברכה סטודנטים בינלאומיים נוספים.

פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק הן שתיים מהתוכניות הפופולריות ביותר בקנדה בשילוב עם תכניות המאסטר המקוונות החדשות והייחודיות שלנו ב-Advanced Health Care Practice, מעניקים לסטודנטים שרוצים לשגשג בתחום הבריאות מגוון גדול של אפשרויות לימוד לתארים מתקדמים לבחירה. הגש בקשה עוד היום לתוכניות לתארים Western Health Sciences הפקולטה למדעי הבריאות של אוניברסיטת ווסטרן מציעה מגוון תוכניות לתואר ראשון, לתואר שני, מקצועי ומקוון שנועדו לעזור לסטודנטים להשיג את מטרותיהם האקדמיות. מדורגת בין 1% המובילים של מוסדות להשכלה גבוהה ברחבי העולם, הממוקמת בלונדון, אונטריו, קנדה, אוניברסיטת ווסטרן היא אחת מאוניברסיטאות המחקר הנחשבות ביותר בקנדה.

המוסד שלנו מדורג במקום ה-114 (QS) בעולם בשנת 2024 בסך הכל, 50 האוניברסיטה המובילות בעולם עבור שיעור תעסוקה בוגרים, אוניברסיטת U15 חבר בקנדה, ומדורג במקום ה-8 בעולם לקיימות. עם המחויבות שלנו ליצור סביבת למידה שוויונית, מגוונת ומכילה בפקולטה שלנו, Western Health Sciences מקבלים בברכה סטודנטים מכל רחבי העולם ללונדון/אונטריו. תכניות המאסטר הפופולריות ביותר של Western Health Sciences ; פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ותרגול בריאות מתקדם מקבלים כעת בברכה סטודנטים בינלאומיים נוספים.

פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק הן שתיים מהתוכניות הפופולריות ביותר בקנדה בשילוב עם תכניות המאסטר המקוונות החדשות והייחודיות שלנו ב-Advanced Health Care Practice, מעניקים לסטודנטים שרוצים לשגשג בתחום הבריאות מגוון גדול של אפשרויות לימוד לתארים מתקדמים לבחירה. הגש בקשה היום לתכניות לתארים מתקדמים Western Health Sciences או כדי להיות מרפא פיזי או בעיסוק או לשפר את המיומנויות עם תוכניות המאסטר המקוונות הייחודיות שלנו כמקצוען בתחום הבריאות.

חזון המשימה

החזון שלנו

להיות מובילה עולמית במחקר וחינוך לבריאות.

המשימה שלנו

באמצעות מחקר וחינוך טרנספורמטיביים, נשחרר רעיונות והזדמנויות חדשניים המאפשרים חיים בבריאות לאורך כל החיים.

תכונות הקמפוס

בטיחות בקמפוס

בטיחות הצוות, הסגל והסטודנטים היא בעלת חשיבות עליונה למערב. בין אם מדובר בשירות שוטרים מיוחד, בטיחות אש, צוות חירום של סטודנטים או סיירת רגלית המערבית, ל-Western יש שירותים שנועדו לעזור לשמור על הקמפוס מקום בטוח ללמוד, לעבוד ולשחק.

מועדונים ועמותות

למערבון יש מגוון רחב של מועדונים ועמותות להשתייך אליהם. בין אם אתה רוצה להצטרף ליותר מ-9,500 סטודנטים אחרים באחד מ-180 מועדונים שונים בקמפוס, או אם אתה צוות או סגל ב-Western, יש דרך לכולם להרגיש מחוברים.

גיוון

גיוון הוא אחד המפתחות להצלחה של ווסטרן. במהלך השנים, קהילת הקמפוס יצרה למעלה מ-60 מועדונים וקבוצות סטודנטים ויזמה מדיניות תעסוקה ושירותים שנועדו לעזור לעודד ולתמוך בסביבה העשירה והמכילה של המערב. האוניברסיטה מחויבת לספק שירותים רגישים ומכילים מבחינה תרבותית לכל הסטודנטים, הסגל והצוות תוך אימוץ הרב-תרבותיות המגדירה את גוף הקמפוס שלנו.

תמיכה משפחתית

Western מתגאה בתמיכה בבני קהילת הקמפוס שלנו שיש להם משפחות. אנו מחויבים לספק התאמות כפי שניתן למצוא בקוד זכויות האדם של אונטריו. דף זה מתאר מספר משאבים ספציפיים למשפחה הזמינים ברחבי הקמפוס עבור אנשים שצריכים לדאוג לצרכי משפחתם.

אוכל ואוכל

למערבון יש הרבה מקומות להירגע ולאכול בקמפוס. יש 28 מסעדות קמפוס ב-12 בניינים שונים כולל 22 בתי קפה עם מותגים לאומיים פופולריים של ג'אווה. בין אם אתם מחפשים משהו מהיר בדרך לשיעור או אווירה רשמית לקחת עמית לארוחת צהריים עסקית, תמצאו שירותי אוכל איכותיים ב-Western.

תחבורה וחניה

קל להתמצא בקמפוס, אך צוות, סטודנטים, סגל ומבקרים תמיד מחפשים מידע נוסף על שירות חיוני זה. מעמוד זה תוכלו לקבל גישה לחניה בקמפוס, מידע על אישורי חניה – ואף לברר כיצד לשלם קנסות חניה במקרה הצורך.

  קבלה

  באופן כללי, זהו המידע שאנו משתמשים בו כדי להעריך את הבקשה שלך:

  • הביצועים הכוללים שלך בתוכנית הלימודים האחרונה שלך
  • איך אתה עושה בקורסים הנדרשים לתוכנית שלך
  • כל טפסים משלימים אופציונליים או נדרשים
  • רמת השליטה שלך בשפה האנגלית

  איך התהליך עובד

  באופן כללי, אלו הם השלבים שתנקוט כדי להגיש בקשה ל-Western:

  • צמצם את אפשרויות התוכנית שלך
  • שלח את הבקשה שלך ב-OUAC
  • צור את חשבון מרכז הסטודנטים שלך
  • סמן את כל המועדים בלוח השנה שלך
  • שלח ציונים
  • הגשת טפסים משלימים
  • המתן לקבלת החלטת הקבלה שלך

  דרישות לבגרות בינלאומיות

  אתה תצטרך:

  • תעודת IB מלאה, הכוללת:
   • תורת הידע ומאמר מורחב
   • עובר בשישה מקצועות לפחות (שלושה ברמה גבוהה יותר)
   • ציון כולל מינימלי של 27 (כולל החיבור המורחב ו-TOK)
   • אין ציון פחות מ-4 בכל קורס
   • קורסים חובה לתוכנית שלך

  איך ליישם

  גישה לאפליקציה

  גישה לבקשה לתואר שני באוניברסיטת ווסטרן דורשת אחת משתי קבוצות של אישורים:

  אפשרות 1: מעולם לא הוחל על Western לפני כן?

  אם מעולם לא הגשת בקשה ל-Western University לפני כן, תידרש לחשבון מועמד מערבי זמני. ניתן ליצור את חשבון המבקש המערבי הזמני (כניסה, סיסמה) בעמוד הראשוני של האפליקציה. לחץ על כפתור צור חשבון ומלא את המידע הנדרש.

  אפשרות 2: הוחל על Western בעבר?

  אם פנית ל-Western בעבר קיבלת זיהוי סטודנט מערבי (כניסה, סיסמה). אתה יכול להשתמש בזהות סטודנט מערבית פעילה כדי להתחבר למרכז הסטודנטים וליצור בקשה חדשה לבוגר אוניברסיטת מערב. אם אתה צריך להפעיל מחדש את זהות הסטודנטים המערבית שלך, בצע את השלבים המפורטים בדף הבית של מרכז הסטודנטים.

  דרישות קבלה

  להלן מפורטות דרישות הקבלה המינימליות שנקבעו על ידי בית הספר ללימודי תואר שני ופוסט דוקטורט. אנא עיין במידע זה כדי להבטיח שאתה מוכן עם הידע הדרוש כדי להצליח בעיסוקיך החינוכיים.

  הקפד לבקר באתרים ספציפיים לתוכנית שאתה מעוניין להגיש מועמדות אליהם מכיוון שלכל תוכנית לתואר שני עשויות להיות דרישות קבלה ספציפיות, כולל ממוצעים גבוהים מהמינימום.

  תכניות מאסטר

  על המועמדים להיות בעלי תואר של ארבע שנים מאוניברסיטה מוסמכת. בית הספר ללימודי תואר שני ופוסט-דוקטורט דורש, לפחות, ממוצע של 70% על פני קורסים שנלמדו בשתי השנים האחרונות במשרה מלאה של התואר הראשון. ניתן לשקול כישורים מקבילים בהתבסס על הסטנדרטים של הדיסציפלינה או המקצוע.

  דוקטורנטים

  על המועמדים להיות בעלי תואר שני או שווה ערך מאוניברסיטה, מכללה או מכון, ולספק ראיות לפוטנציאל מחקר. בית הספר ללימודי מוסמך ופוסט-דוקטורט דורש, לפחות, ממוצע של 70% בתואר השני, כפי שנקבע על ידי בית הספר ללימודי מוסמך ופוסט-דוקטורט.

  מיומנות בשפה האנגלית

  מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית חייבים לספק הוכחה למיומנותם בשימוש בשפה האנגלית על ידי הישג משביע רצון* במהלך השנתיים האחרונות באחת מהאפשרויות הבאות:

  • מבחן האנגלית כשפה זרה (TOEFL). הציון המינימלי המקובל הוא 86, ללא ציון בודד מתחת ל-20 עבור הגרסה מבוססת האינטרנט, או 550 עבור גרסת הנייר והעיפרון, למרות שחלק מהתוכניות דורשות ציון מינימום גבוה יותר. [מזהה TOEFL של ווסטרן הוא 0984].
  • שירות בדיקות השפה האנגלית הבינלאומי (IELTS). הציון המינימלי המקובל הוא 6.5 מתוך 9. ה-IELTS מוצע בשישה מרכזי מבחן בארה"ב ושלושה בקנדה.
  • מבחן דולינגו באנגלית. על המועמדים להשיג ציון מינימלי של 115.
  • הערכת השפה האנגלית האקדמית הקנדית (CAEL Assessment). הציון המינימלי המקובל הוא 60. הערכת CAEL מוצעת במספר מדינות ברחבי העולם כמו גם בקנדה.
  • מרכז השפה האנגלית המערבית. הדרישה היא סיום מוצלח של הרמה הגבוהה-מתקדמת.
  • תוכנית ESL של מכללת Fanshawe. הדרישה היא סיום רמה 10, אנגלית למטרות אקדמיות, עם מינימום של 80% בכל המרכיבים.

  תוכניות ב-Western עשויות לדרוש ציון מינימלי גבוה יותר מאלה המפורטים לעיל או לא לקבל את כל המבחנים או תוכניות השפה שלעיל לקבלת קבלה; אנא צור קשר ישירות עם התוכנית לתואר שני לקבלת מידע.

  סטודנטים שנדרשים להציג הוכחות לבקיאות באנגלית חייבים לעשות סידורים משלהם לכתוב את ה-TOEFL, IELTS או CAEL ולשלוח את התוצאות הרשמיות ישירות לבית הספר ללימודי מתקדמים ופוסט-דוקטורט על ידי סוכנות הבדיקות. אותם בוגרים מתוכנית ESL של מכללת Fanshawe חייבים לספק הוכחה רשמית לסיום הלימודים.

  מלגות ומימון

  הלוואות ומענקים ממשלתיים

  הלוואות

  הלוואה היא תמיכה כלכלית שאתה מחזיר בתשלומים לאחר הלימודים. בדוק את ההלוואות האלה אם אתה:

  • גר באונטריו
  • ממחוז אחר בקנדה
  • לומד במשרה חלקית
  • יוצאים להחלפה
  • זקוק לתמיכה נוספת עקב מוגבלות, טיפול בילדים או הכנסה משפחתית נמוכה

  אונטריו Learn and Stay Grant

  אינך צריך להחזיר מענק, כל עוד אתה עומד בתנאים. מענק אונטריו Learn and Stay מספק מימון לסטודנטים לסיעוד ב-Western אם הם מתחייבים לעבוד באזור לונדון לתקופה מסוימת לאחר סיום הלימודים. המענק יכסה את שכר הלימוד, ספרי הלימוד ועלויות חינוכיות אחרות.

  מלגות הן פרסים עבור הישגים אקדמיים או אחרים. לדוגמה:

  • תוכנית מלגות הקבלה של Western - מבוסס על הממוצע שלך בתיכון. אתה נלקח אוטומטית בחשבון עבור זה.
   • מלגת הקבלה של Western לסטודנטים שחורים וילידים - מבוססת על הממוצע שלך בתיכון. אתה נחשב אוטומטית אבל ראשית, תצטרך להזדהות עצמך כשחור או יליד.
   • תוכנית מלגות לאומית - למצוינות כוללת. קבל עד $72,000!
   • חמש מלגות כניסה לנשיא ג'יימס ג'נקינס בסך $50,000 לסטודנטים שחורים.
   • מלגת כניסה לאומית של 80,000 $ של Neen Hodgins לסטודנטים לאמנויות ומדעי הרוח.
   • מלגות מנהיג שוליך - עד $100,000 ללימוד מקצועות מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM).
   • מלגות כניסה לפקולטה לאמנויות ומדעי הרוח - מלגה אוטומטית של $2,000 או $2,500 בהתאם לממוצע הקבלה שלך.

  מלגות ולימודי עבודה

  מלגות ותוכניות לימודי עבודה משלימים מימון לסטודנטים הזקוקים להם.

  מלגה: תמיכה כספית אתה לא מחזיר, ממש כמו מלגה. למעט מלגות מבוססות לחלוטין על צורך פיננסי. אתה מגיש בקשה עבורם.

  לימודי עבודה: לא משרה חלקית ממוצעת. אלו הן משרות חלקיות ספציפיות בקמפוס המציעות גמישות סביב הלימודים שלך.

  מלגת קבלה לסטודנטים מחוץ למחוז

  אם אתה מגיע למערבון ממחוז אחר, אתה יכול לקבל 3,000 דולר למימון הלימודים שלך. אם אתה מקוויבק, אתה יכול לקבל מינימום של $4,000. בקשה למלגת קבלה.

  דירוגים

  • המערב מדורג 114 מתוך כמעט 1,500 אוניברסיטאות ברחבי העולם בהתבסס על דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2024
  • מערבי ב-10 המובילים מבין 1,705 אוניברסיטאות בדירוג הקיימות העולמי
  • ווסטרן הוכר כאחת מ-20 האוניברסיטאות המובילות בעולם בדירוג הקיימות העולמי החדש
  • מערבי משרת קיימות במגורים
  • מערבון עולה בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS

  מיקומים

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 3K7, London

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 5B9, London

  שאלות