Keystone logo
Washburn University

Washburn University

Washburn University

מבוא

אוניברסיטת וושבורן הוא מוסד ציבורי עם יותר מ -7,500 סטודנטים ו -1,000 סגל ועובדים המעורבים ביותר מ -200 תוכניות אקדמיות. התוכניות שלנו להוביל הסמכה, חבר של, רווקים, הורים, רופא של סיעוד בפועל ו juris דוקטור מעלות.

כל התוכניות שלנו מוצעות באמצעות המכללה לאמנויות ומדעים ובתי הספר ללימודי אפלייד, עסקים, משפט וסיעוד בקמפוס מגורים בשטח של 160 דונם בלב טופקה, קאן.

האמנויות הליברליות והמקצועיות מבוססות על יחסים ארוכי טווח בין הקמפוס לקהילת הבירה של קנזס.

קל להסתבך

בנוסף למגוון רחב של אופציות אקדמיות, התלמידים יכולים להשתתף ביותר מ -100 מועדונים וארגונים בקמפוסים - מחטיבת הבוד, שתומכת בתוכניות האתלטיות של NCAA של Washburn II, אל ממשלת הסטודנטים ומעבר לה. סטודנטים, סגל ואנשי צוות יכולים ליהנות גם מתנדבים רבים, הזדמנויות תרבות ופנאי ברחבי הקמפוס ואת קהילת טופקה.

ב Washburn חינוך איכותי הוא זול

מאז הקמתה בשנת 1865, Washburn יש לספק לתלמידים מכל תחומי החיים מקום להגשים את החלומות שלהם. כיום, המורשת שלנו של affordable, חינוך איכותי לכל נמשך.

 • Washburn מדורגת מדי שנה כאחד המכללות הטובות ביותר במערב התיכון על ידי ארה"ב חדשות הדו"ח העולמי.
 • יותר מ 70 $ מיליון סיוע כספי זמין לסטודנטים מדי שנה.
 • המלגות שהוענקו למשאבים באוניברסיטה בסך 7.9 מיליון דולר.
 • תושבי קולורדו, מיזורי, נברסקה, אוקלהומה וטקסס לשלם שכר לימוד קנזס תושב.

הצהרת חזון

אוניברסיטת וושבורן היא מוסד חינוכי אזורי מערבי, המוכר כמובילה קהילתית במתן חווית למידה ממוקד וממוקדת בהוראה, בהכנת הבוגרים להצלחה במקצוע הנבחר ובחיוניות הכלכלית הממריצה.

הצהרת כוונות

אוניברסיטת וושבורן מעשירה את חייהם של התלמידים על ידי מתן הזדמנויות להתפתחותם ולהגשמת הפוטנציאל האינטלקטואלי, האקדמי והמקצועי שלהם, המוביל לאזרחים יצרניים ואחראיים. אנו מחויבים למצוינות בהוראה, עבודה מלומדת, תוכניות אקדמיות איכותיות ומקצועיות ורמות גבוהות של אינטראקציה בין סגל לתלמיד. אנו מפתחים ומעסיקים קשרים כדי לשפר את החוויות החינוכיות ואת הקהילה שלנו.

ערכי ליבה

 • יושרה: מתנהג בצורה הוגנת, הוגנת, ואתית, יצירת תרבות של אמון ניכר בכל פעילויות האוניברסיטה קבלת החלטות.
 • אקסלנס: משרת את הקהילה המלומדת שלנו על ידי מתן תוכניות באיכות גבוהה באופן עקבי, הוראה, שירות, ומלגה.
 • אחריות: הבטחת שלמות אקדמית, פרוגרמטית ופיסקלית וערך באמצעות ניהול זהיר של משאבים המופקדים על האוניברסיטה.
 • כבוד: אימוץ גיוון והתייחסות לאחרים עם נימוס, פתיחות ומקצועיות בכל אינטראקציות, פעילויות וקבלת החלטות.
 • שיתוף פעולה: עבודה לקראת מטרות משותפות עם אחרים באוניברסיטה ובקהילה תוך הערכת עבודת צוות, השתתפות וגיוון של רעיונות ופרספקטיבות.
 • חדשנות: עידוד, התחשבות ותמיכה בפיתוח רעיונות על ידי טיפוח כושר היצירה והיצירתיות הפרטנית ויצירת סביבה עם הזדמנויות לצמיחה ולשינוי.


התוכניות שלנו מוכרות במלואן על ידי ועדת הלמידה הגבוהה.


אוניברסיטת וושבורן מסוגלת להציע תוכניות למידה מרחוק במספר מדינות באמצעות חברותנו ב - SARA - המועצה הלאומית להסכמי הסכמי הרשאה של המדינה. הסכם SARA הוא הסכם וולונטרי בין המדינות החברות בו לבין שטחי ארה"ב, אשר קובע סטנדרטים לאומיים לאומיים עבור קורסים בין-לאומיים של קורסים ותוכניות חינוך מרחוק. על פי ההסכם הנוכחי, וושבורן מורשה להציע תוכניות בכל המדינות למעט קליפורניה, פלורידה ומסצ'וסטס שאינן חברות של SARA.

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

מיקומים

 • Topeka

  1700 SW College Ave,, 66621, Topeka

שאלות