Keystone logo
Lithuanian University of Health Sciences

Lithuanian University of Health Sciences

Lithuanian University of Health Sciences

מבוא

אוניברסיטת היום

Lithuanian University of Health Sciences (LSMU, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) היא המוסד הגדול ביותר להשכלה גבוהה למדעי ביו-רפואה בליטא, המשלב בהצלחה מחקרים, מחקר ופרקטיקה קלינית. LSMU מורכבת משתי אקדמיות עיקריות: והאקדמיה .

סטודנטים לרפואה, אודנטולוגיה וסיעוד רוכשים את הכישורים המעשיים שלהם בבית החולים Kauno Klinikos של LSMU , שהוא מוסד הבריאות הגדול ביותר באזור המדינות הבלטיות. יותר מ-1,200 רופאים מוסמכים ו-2,400 אנשי צוות האחיות מטפלים מדי שנה בלמעלה מ-78,000 חולים בבית החולים של LSMU. הצוות הרפואי כולו מעריך שיטות טיפול ואבחון חדשניות ומתקדמות, העומדות בסטנדרטים העולמיים.

סטודנטים לרוקחות רוכשים מיומנויות מעשיות בבית המרקחת של האוניברסיטה, המספק שירותים לא רק לקהילה המקומית אלא גם משמש כמתקן הדרכה של הפקולטה לרוקחות, המציע לסטודנטים קשת רחבה של ידע ומיומנויות מעשיים, ומעניק להם ניסיון בעבודה ממקור ראשון. . סטודנטים לווטרינריה מפתחים את כישוריהם הקליניים במרפאות החיות הגדולות והקטנות. סטודנטים לפיזיותרפיה וריפוי בעיסוק מקבלים מיומנויות מעשיות בבית החולים לשיקום Kulautuva ובמרפאת פלנגה של המכון למדעי המוח.

LSMU משתתפת פעילה בתוכנית חילופי ERASMUS+ . סטודנטים יכולים ללמוד באוניברסיטאות זרות או לצאת לחו"ל לצורך תרגול לתקופה של עד שנה. חוזי החילופין האקדמיים נחתמו עם אוניברסיטאות ב-49 מדינות. רוב השותפים של ERASMUS+ נמצאים בגרמניה, ספרד, צרפת, פינלנד ושאר המדינות החברות באיחוד האירופי.

128626_dr-2157993_1920.jpg

החזון שלנו

אוניברסיטה מובילה במדעי הבריאות לשגשוג החברה. אנו נבקש, דרך המאמצים של כל הקהילה שלנו, להפוך לאחת מ -701 האוניברסיטאות הטובות ביותר בדירוג האוניברסיטה העולמית של QS.

המשימה שלנו

החזון יימשך באמצעות ה- MISSION שלנו - ליצור, לצבור, לשיטט ולהפיץ ידע מדעי ואת ההישגים החדשים ביותר בלימודים ובמדעים, ללמד ולפתח אישיות יצירתית, כנה, מציגה יוזמה, משכילה, עצמאית ויזמתית, לטפח דמוקרטיה ו רווחה, פיתוח חברה בריאה ומשכילה. תפקידו החיוני של LSMU בתהליך חינוך זה הוא רדיפה אחר חברה בריאה, המבטיחה התקדמות חברתית וכלכלית של המדינה, זהותה התרבותית כמו גם יצירה, תמיכה ופיתוח של מסורות תרבותיות לאומיות ועולמיות. בריאותו ורווחתו של עולם החי הוא חלק בלתי נפרד ממטרה זו.

סביבה חדשנית

מרכז הספרייה והמידע של האוניברסיטה הוא אחת הספריות המודרניות באיחוד, שהיא חברה באיגוד ספריות המחקר האירופיות, LIBER, הרשת העיקרית לספריות מחקר באירופה. הספרייה כוללת טכנולוגיות וירטואליות וגם RFID והיא פופולרית מאוד בקרב חוקרים וסטודנטים לא רק בליטא אלא גם במדינות זרות בגלל הארכיטקטורה ומערכות המידע הייחודיות לה.

LSMU משתתפת בפיתוח פרויקטים המביאים לטכנולוגיות חדשות, מחקר ופיתוח מדעי מוגבר וכן תשתית מחודשת ומודרנית של האוניברסיטה.

בחירה לסטודנטים זרים

מאז 1990, LSMU היא האלמה מאטר של סטודנטים בינלאומיים רבים ויותר מ-1600 סטודנטים זרים במשרה מלאה מ-87 מדינות (בעיקר משבדיה, ישראל, גרמניה, ספרד, בריטניה, לבנון, הודו, דרום קוריאה) רשומים כאן כעת . זה היווה כמעט 26% מכלל אוכלוסיית הסטודנטים ב-LSMU.

מספר הלומדים בינלאומיים עולה מדי שנה. גרמניה, איטליה, צרפת, טורקיה, צ'כיה, פינלנד ונורווגיה הן המדינות השותפות הפופולריות ביותר בארסמוס בקרב תלמידי LSMU. סטודנטים זרים שבוחרים ללמוד ב- LSMU מגיעים לרוב מספרד, איטליה, לטביה, בלגיה ופולין.

128627_medicine-91754_1920.jpg

ניסיון בינלאומי והכרה

LSMU משתף פעולה עם יותר מ -140 אוניברסיטאות אירופאיות, אמריקאיות ואסייתיות למטרות לימוד ומחקר.

האוניברסיטה חברה בארגונים בינלאומיים רבים, כמו התאחדות האוניברסיטאות האירופית (EUA), איגוד בתי הספר לבריאות הציבור באזור אירופה (ASPHER), איגוד בתי הספר לרפואה באירופה (AMSE), האגודה לחינוך רפואי באירופה. (AMEE), רשת האוניברסיטה באזור הים הבלטי (BSRUN), ארגון לתואר שלישי. חינוך בביו-רפואה ומדעי הבריאות במערכת האירופית (ORPHEUS), האיגוד האירופי של מפעלים לחינוך וטרינרי (EAEVE), האגודה הווטרינרית העולמית וכו '.

LSMU היא גם חברה בארגון הבריאות העולמי (WHO), שם היא ממלאת את תפקידו של מרכז שיתוף פעולה למחקר והדרכה באפידמיולוגיה, כמו גם למניעת מחלות לב וכלי דם ומחלות כרוניות אחרות שאינן מועברות.

תכניות הלימודים ב- LSMU עומדות בתקני חינוך אוניברסיטאי המיושמים במדינות האיחוד האירופי ובוגרים זכאים לגשת לבחינת הרישוי הרפואי של ארצות הברית (USMLE) ובחינת ה- PLAB של המועצה הרפואית הכללית בבריטניה.

ללמוד ב- LSMU

LSMU מברך סטודנטים בינלאומיים בתוכניות הלימוד הבאות:

תכנית משך זמן שפה תואר והסמכה
הוענק
לימודים משולבים
תרופה 6 שנים אנגלית תואר שני במדעי הבריאות, דוקטור לרפואה
אודנטולוגיה (רפואת שיניים) 5 שנים אנגלית תואר שני במדעי הבריאות, דוקטור אודנטולוג
בֵּית מִרקַחַת 5 שנים EN תואר שני במדעי הבריאות, רוקח
רפואה וטרינרית 6 שנים EN MSc במדעי וטרינריה, רופא וטרינרי
לימודי תואר ראשון
הֲנָקָה 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות, אחות כללית
רפוי בעסוק 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות, מרפא בעיסוק
פסיכולוגיית בריאות 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי החברה
פִיסִיוֹתֶרָפִּיָה 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות, פיזיותרפיסט
גנטיקה רפואית וטרינרית 3.5 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות, טכנולוג ביו-רפואי
היגיינת הפה 4 שנים אנגלית תואר ראשון במדעי הבריאות והסמכה של השיננית
לימודי תואר שני
פסיכולוגיית בריאות קלינית 2 שנים אנגלית MSc במדעי החברה
ביולוגיה לרפואת מעבדה 2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות
כימיה רפואית 2 שנים אנגלית MSc במדעי הפיזיקה
בריאות הציבור יישומית 2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות
רפואת אורח חיים
(מְעוּרבָּב)
2 שנים אנגלית MSc במדעי הבריאות
עיסוק בסיעוד מתקדם 2 שנים אנגלית תואר שני במדעי הבריאות, אחות מתקדמת
מדעי האוכל 2 שנים אנגלית MSc במדעי החקלאות
מדעי בעלי חיים 2 שנים אנגלית MSc במדעי החקלאות
אינטראקציה בין בעלי חיים ובין אדם 2 שנים אנגלית MSc במדעי החקלאות
קורסים קצרים
קורס טרום רפואה 10 שבועות אנגלית
מלגות לתואר שני אנגלית

מיקומים

  • Kaunas

    A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas, , Kaunas

שאלות