Keystone logo
Goshen College Online

Goshen College Online

Goshen College Online

מבוא

חזון

מכללת גושן מוכר כמובילת השפעת ההשכלה במדעי רוח התמקדות הוראה בינלאומית, תרבותית, רבה-תחומית, ואינטגרטיבית ולמידה המציעה לכל תלמיד סיפור חיים המכוונת מוטבע ערכי ליבה מרוכזות משיח: אזרחות גלובלית, השכנת שלום רחום, מנהיגות משרתת ומלאות תשוקה לְמִידָה.

משימה

מכללת גושן היא מכללה במדעי רוח מוקדשת לפיתוח של יודעי דבר, רהוט, רגישים, נוצרים אחראים.

כתוצאת משרד הכנסייה המנוניטית, אנו מבקשים לשלב ערכים נוצריים עם חיים חינוכיים, חברתיים ומקצועיים. כקהילת אמונה והלמידה, אנו שואפים לטפח אישית, רוחנית, רוחנית וצמיחה חברתית בכל אדם. אנו רואים בחינוך כפעילות מוסרית שמייצר-מנהיגים המשרת עבור הכנסייה והעולם.

ערכי ליבה

בשעת גושן קולג בכוונתנו ליצור קהילה של אמונה ולמידה בנויה על חמישה ערכי ליבה: ישו אגוצנטרי, למידה נלהבת, מנהיגות משרתת, השכנת שלום רחומה אזרחות הגלובלית. תוכניות התכנית ושיתוף לימודים אקדמיות שלנו להכין בוגרים:

חיים כי הוא המשיח מרוכז, עם

אמונה רעיונית מטפח צמיחה רוחנית בהקשרים פרטיים ועסקיים אמונה דתית כי מודיעה כל אפשרויות של החיים אנו מאמינים שאלוהים הוא הבסיס של כל החוכמה והידע. דרך המשיח אנו מוצאים סליחה רחומה והזמנה להליכה יומית, אישית מוסמכת על ידי רוח הקודש. אנו מובלים על ידי המשיח בחיפושנו אחר האמת.

אני Corinthians 03:11: "עבור אף אחד לא יכול להטיל כל בסיס אחר מזו שהונחה; יסוד זה הוא ישוע המשיח. "

חיים של למידה נלהבת, דרך

השליטה של ​​שדה מחקר גדול כבסיס ללמידה לאורך חיים, שירות, מערכות יחסים, עבודה בהקשר מגוון מבחינה חברתית ותרבותי תשתית נרחבת של ידע, מיומנויות, תהליכים ומתודולוגיות נגזרה תכנית לימודים במדעי רוח הנדרשות עבור לימוד שיטתי ופתרון בעיות אנו מאמינים באמונה שלנו נתמכה על ידי ידע. כקהילת למידה, אנו מטפחים מסע של למידה לאורך כל חייהם, עידוד אחד לשני לחפש אמת בלהט. רוח זו של מצוינות אקדמית מעשיר היחסים שלנו, העולם שלנו ואת אמונתנו בישוע המשיח.

השנייה פיטר 1: 5-8: "מסיבה זו, עליך לעשות כל מאמץ כדי לתמוך האמונה שלך בטוב, וטוב עם ידע, וידע עם שליטה עצמית, ושליטה עצמית עם סיבולת, וסיבולת עם האלוהות, ו אלוהות בחיבה הדדית, וחיבה הדדית באהבה. כי אם הדברים האלה הם שלך מתרבים ביניכם, הם שומרים ממך להיות יעילים ולא המליטו מתוך הידיעה של אדוננו ישו. "

חיים של מנהיגות משרתת, מבוסס על

יכולת נהגית שמכוחה העצמי ואחרים הבנה בריאה של העצמי לבין הזולת מתבטא במערכות יחסים של תלות הדדית ואחריות הדדית

אנו מאמינים כי מנהיגות משרתת מגולמת להפליא בנפשו ובגופו של אדם של ישו. אנו בענווה להפריש אינטרס עצמי על האינטרסים של אחרים, מובילים את עוצמת האהבה ניתנה על ידי אלוהים, כי אהבה לאחרים בונה הקהילה של אלוהים. על ידי ביצוע הדוגמא של ישו, אנו יוצרים תרבות של המנהיגות המאופיינת servanthood השמחה.

מתיו 20: 26-28: ". אבל מי שרוצה להיות רב בקרב אתה חייב להיות המשרת שלך" 2 הפיליפים: 5,7: "במערכות היחסים שלכם עם אחד אחר, יש את אותה חשיבה כמו ישו: מי ... לקחת את מאוד הטבע של עובד, נעשה דמיון אנושי. "

חיים של חמלה השלום עם

שלמות אישית המטפחת את היכולת לפתור את הסכסוך ולקדם צדק מחויב לגיוון בכל צורותיה הם רעיוני והן בפרקטיקה כעושי שלום נוצרי, אנו רוצים לאמץ "שלום" - השלום שאלוהים מתכוון עבור האנושות. אנו מחויבים לבנות את "הממלכה שלווים" על ידי תרגול חסד, שחזור צדק, תרגול גזענות אנטי, לאהוב אויבינו בעד המנושלים. אנו לוותר על הכוחות ההרסניים מעיק, אלים של העולם הזה - ומוכנים לחיות את חיינו כדוגמאות השלום של אלוהים.

מתיו 5: 9: "מאשרים רודפי השלום, כי הם ייקראו בני האלוהים".

חיים של אזרחות גלובלית עם

פתיחות תרבותיות עם היכולת לתפקד ביעילות עם אנשים של השקפות עולם אחרות הבנה אחראית של סדרנות למערכות אדם והסביבה בעולם רב-תרבותי

כאזרחים גלובליים אחראים, אנו רואים, לעודד ולחגוג בצלם אלוהים באחרים. אנו מברכים וכוללים את 'הזר' בקרבנו - כיבוד הבדלים בהשקפות עולם בעודם מבקשים מכנה משותף. אנו רוצים להתעלות מחסומים בין אנשים לא רק באמצעות הוראה אקדמית ולמידה, אלא גם חילופי צלב-תרבותי משמעותי. אנחנו נכנסים לעולם מציעים מתנות וחיו בשירות לאחרים.

השנייה אל הקורינתיים 5: 18-20: "כל זה מאלוהים, אשר השלימו לנו את עצמו דרך המשיח, נתן לנו את המשרד של פיוס; כלומר, במשיח אלוהים היה ליישב את העולם לעצמו, לא כולל עבירות שלהם נגדם, להפקיד את המסר של פיוס לנו. אז אנחנו שגרירים של ישו, מאז אלוהים עושה ערעורו דרכנו; אנו להפציר אליך בשם ישו, להתפייס לאלוהים. "

מיקומים

  • Goshen

    1700 South Main Street Goshen, Indiana 46526, , Goshen

שאלות