Keystone logo
Cardiff University בית מרקחת
Cardiff University

בית מרקחת

Cardiff, הממלכה המאוחדת

4 Years

אנגלית

זמן מלא

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28,200 / per year *

בקמפוס

* לחו"ל | לשנה שנתיים, שלוש ורביעית בבית: 9,250 ליש"ט / שנה ראשונה: 9,000 ליש"ט

מבוא

תוכנית MPharm שלנו נועדה לצייד אותך עם הידע, הכישורים והניסיון שאתה צריך כדי להתחיל בקריירה כרוקח. בית הספר שלנו הוא בעל שם בינלאומי באיכות יוצאת דופן של ההוראה והמחקר שלנו.

ביצוע ה-MPharm באוניברסיטת קרדיף פירושה לימודים באחד מבתי הספר המובילים לרוקחות בבריטניה.

הרוקחים של היום הם לא רק מומחים בגילוי ואספקת תרופות, הם ממלאים תפקיד ישיר בשיפור בריאותם ורווחתם של המטופלים. רבים רושמים כיום תרופות ללא תלות ברופא. אנו גאים להכשיר את הרוקחים של העתיד, וככל שתפקיד הרוקח מתפתח, כך גם התוכנית שלנו לשקף את ההתפתחויות המרגשות הללו.

מעל לכל דבר אחר, אנו שואפים להבטיח שהבוגרים שלנו יהיו מוכנים לשלב הבא בקריירה שלהם ולהזדמנויות הרבות הצפויות להם.

זו הסיבה ש-95% מהסטודנטים שלנו שנכחו ב בחינת הרישום של ה strong> כללית לתרופות 2022 עברו בפעם הראשונה, גבוה מהממוצע הארצי הכולל של 82%. במשך שנים רבות, 100% מהבוגרים שלנו שהגישו מועמדות להכשרת רוקחות בהרשמה מראש הצליחו להשיג מקום הכשרה.

בתוכנית ארבע שנות כבוד בינלאומית זו תלמדו על גילוי ופיתוח של תרופות חדשות ותחקור את התכונות הכימיות, הפיזיקוכימיות, הפרמקולוגיות והרעילות שלהן. תלמד גם את השימושים הקליניים של תרופות ואת תפקידו של הרוקח בשיפור תוצאות המטופלים כחלק מצוותי בריאות בין-מקצועיים.

תלמדו על הפתופיזיולוגיה הבסיסית של מחלות אנושיות רבות, וכיצד השימוש בתרופות יכול לעצור, להאט את התקדמותם או להפוך תהליכי מחלה.

את כל זה תלמד הצוות שלנו של צוות אקדמי מוביל עולמי ורוקחים שיש להם מגוון רחב של מומחיות. למעשה, דירגנו את בית הספר המשותף הראשון לרוקחות ארצית במסגרת המצוינות האחרונה במחקר. זוהי תוצאה ישירה של האיכות והאופי החדשני של פרויקטי המחקר שלנו.

חלק מהלימוד שלך יתקיים לצד סטודנטים מדיסציפלינות אחרות בתחום הבריאות כחלק מהחינוך הבין-מקצועי שלנו, ותינתן לך גם הזדמנות לבצע מגוון מיקומים במסגרות מסורתיות ומתפתחות כאחד, כולל בתי מרקחת בקהילה ובתי חולים, רופא. פרקטיקות ומסגרות מומחים בתחום הבריאות והסוציאלי. זה יספק לך ניסיון שלא יסולא בפז בקו החזית של שירותי הבריאות.

המחויבות שלנו להסתגל לצרכים המשתנים של מקצוע הרוקחות

תוכנית MPharm שלנו נמצאת בבדיקה מתמדת כחלק מהמחויבות המתמשכת שלנו לשפר את הקורס שלנו כדי לשקף שינויים בפרקטיקה של בית המרקחת ולהבטיח שלבוגרים שלנו יש את הכישורים, הידע והניסיון שהם צריכים כדי להמשיך בצעד הבא בקריירת הרוקחות שלהם. סקירה זו מבוססת על הסטנדרטים לחינוך והכשרה לרוקחות שהופקו על ידי הגוף הרגולטורי שלנו, המועצה הכללית לתרופות.

למה ללמוד קורס זה

ספר צמוד, L וותיק

בית ספר ותיק עם למעלה מ-100 שנות מצוינות בהוראה ובמחקר.

בית ספר מוביל למצוינות מחקרית

אנו מדרגים את Joint First School of Pharmacy בבריטניה עבור איכות ההוראה והמחקר שלנו על פי מסגרת המצוינות במחקר.

שיעורי מעבר מובילים בבחינת הרשמה מראש

95% מהסטודנטים שלנו שניגשו לבחינת הרישום של המועצה הכללית לתרופות בשנת 2022 עברו את המבחן הראשון, גבוה מהממוצע הארצי הכולל של 82%.

סיכויי קריירה גדולים

98.5% מהבוגרים שלנו נמצאים בעבודות מיומנות גבוהות ו/או בלימודים נוספים ברמת תואר שני 15 חודשים לאחר סיום הקורס. (תוצאות בוגר 2020/21)

קבלה

מלגות ומימון

שכר לימוד בתוכנית

על בית הספר

Chat with students

שאלות