תכנית לתואר ראשון: מגמה בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

רב סיעוד

הטקסס A

124449_doctors-2607295_960_720.jpg

StockSnap / Pixabay

המכללה לאחיות מציעה שלושה מסלולי תואר ראשון ושלוש תכניות לתואר שני.

מסלול BSN המסורתי מיועד לסטודנטים שסיימו שנתיים של עבודות לימוד מוקדמות מטקסס א '

מסלול ה- BSN לתואר השני הוא תכנית מואצת של 15 חודשים למי שכבר הספיק להשיג תואר ראשון בתחום לימודי שאינו סיעודי. המסלול עושה שימוש בהדרכה מסורתית פנים אל פנים כמו גם בפעולות סימולציה, התנסויות קליניות, הוראת צוותים ועידת וידיאו של הרצאות. אפשרות זו מוצעת הן בתחנת Bryan / College והן בקמפוסים Round Round.

מסלול RN-to-BSN מיועד לאלו שכבר אחיות רשומות בעלות תואר מקורב המעוניינים להשיג תואר ראשון. מועמדי RN-to-BSN שסיימו את התואר דרך תוכנית LVN-to-RN או פרמדיק ברידג 'או תוכנית תעודה, בוודאי הרוויחו לפחות 35 נ"ז הניתנים להעברה בתוכנית שלהם כדי להגיש מועמדות. אפשרות זו זמינה בעומסי הקורס במשרה מלאה וחלקית ומוצעת באופן מקוון לחלוטין.

התוכנית לחינוך אחיות MSN מלמדת את הבוגרים ליישם עקרונות חינוך בתפקיד המחנך במסגרות טיפולי חולים שונות ובמוסדות להשכלה גבוהה באמצעות השלמת תכנית לימודים בת 36 שעות. בעת נטילת NURS 653 הערכת בריאות מתקדמת, התלמידים צפויים להשתתף בשתי חוויות קליניות נפרדות בקמפוס במשך 45 שעות בסך הכל כדי לעמוד ביעדים הקליניים של קורס זה כפי שנקבע על ידי האיגוד האמריקני למכללות לסיעוד לכל תואר MSN. . אפשרות זו מוצעת בעיקר באופן מקוון המאפשרת לסטודנטים לאזן אחריות בין קריירה, משפחה ואחרים תוך קידום השכלתם.

תוכנית MSN-Family Practitioner מלמדת את הבוגרים להתאמן כספקי טיפול ראשוני למגוון רחב של לקוחות תוך התמקדות בקידום בריאות, הפחתת סיכונים, מניעת מחלות וניהול מחלות באמצעות השלמת תוכנית לימודים בת 36 שעות. בעת נטילת NURS 653 הערכת בריאות מתקדמת, התלמידים צפויים להשתתף בשתי חוויות קליניות נפרדות בקמפוס במשך 45 שעות בסך הכל כדי לעמוד ביעדים הקליניים של קורס זה כפי שנקבע על ידי האיגוד האמריקני למכללות לסיעוד לכל תואר MSN. . זוהי תוכנית היברידית, כאשר מרבית עבודות הלימוד מועברות באופן מקוון.

התוכנית לסיעוד פלילי MSN מלמדת את הבוגרים לטפל בנפגעים ובמבצעים של אירועים טראומטיים או מעשים פליליים שגורמים לטראומה או מוות. במהלך הטיפול במטופלים שלהם, הם יהיו אחראים גם על התבוננות, הכרה, איסוף ותיעוד של ראיות משפטיות הקשורות לאירוע הטראומטי או המעשה הפלילי לשימוש אחר כך בהליכים משפטיים אזרחיים או פליליים באמצעות תכנית לימודים בת 36 שעות. התלמידים מתבקשים להגיע לקמפוס תחנת ברייאן-קולג 'להתמצאות ומספר מוגבל של פעילויות בכיתה. בעת נטילת NURS 653 הערכת בריאות מתקדמת, התלמידים צפויים להשתתף בשתי חוויות קליניות נפרדות בקמפוס במשך 45 שעות בסך הכל כדי לעמוד ביעדים הקליניים של קורס זה כפי שנקבע על ידי האיגוד האמריקני למכללות לסיעוד לכל תואר MSN. .

מה אתה רוצה לעשות עם סיעוד?

אחות מוסמכת, השכלה אחיות, מטפלת באחות, אחות פלילית, ועוד.

זכור: המייג'ור שלך לא שווה את הקריירה שלך! לקבלת רעיונות נוספים כיצד להכניס את השכלתך לעבודה, שוחח עם יועץ הקריירה הספציפי שלך.

הזדמנויות למלגות

  • מלגת נשיאות: משלמת שכר לימוד במשרה מלאה ושכר עבודה עד 4 שנים בפעם הראשונה במועמד הראשון
  • מלגת Eagle Elite: משלמת 3000 דולר לשנה עד 4 שנים
  • מלגת העברות: משלמת 2000 דולר לשנה עד שנתיים
  • מלגות תורמות: TAMUT מעניקה מלגות תורמות שונות לסטודנטים ממשיכים על סמך זכות. מלגות אלה נעות בין 250 ל 2000 $ לשנה.
  • סטודנטים בינלאומיים חדשים המחפשים תארים מלאים עם תואר GPA נכנס לפחות של 2.5 או 980 SAT זכאים להגיש מועמדות למלגה למורשת העולמית. מלגת המורשת העולמית בטקסס א '
עדכון אחרון: נוב 2019

אודות בית הספר

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and reward ... קרא יותר

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and rewarding educational experiences through quality teaching, scholarship, student support services, co-curricular programming, research, and service. קרא פחות