Filter
MSc
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

ריבונו של מעלות מדע תוכניות אקדמיות לתואר המוענק לתלמידי התמקדות המחקר המדעי של נושא מסוים. התוכנית בדרך כלל לוקח בין שנה עד שלוש שנים כדי להשלים לאחר שסיים בוגר במדעים.

מהו MSc במדעי המזון? מטרת התכנית היא לצייד את התלמידים להבין את עקרונות בסיסיים של פיסיקליים, כימי, ההתנהגותיים מדע הביולוגיה מאחורי השמירה, עיבוד, הערכה, ניצול, ובדוק מזון לצריכה ציבורית. קורסים עשויים להשתנות בין אוניברסיטות, אבל רוב מדריכי ליבה כוללים עיבוד מזון, כימיקלים ושינויים פיסיים במזון, מיקרוביולוגיה תעשייתית, כימית מזון וביוכימיה, מדע חושי מזון, ופעילויות פונקציונליות אינטראקציות.

יתרונות לסטודנטים להרוויח מגיסטר למדעים כוללים גישה רחבה יותר הזדמנויות בתעשיית הלימוד, מיומנויות תקשורת משופרות, אחריות עבודה מוגברת שכר, ויכול רישה ארוך טווח עם בוגרי בני גילם.

עלות להרוויח מגיסטר למדעים משתנה בהתאם למיקום של בית הספר ואת אורך התוכנית. מעודדים את התלמידים לבדוק עם אוניברסיטות שונות כדי לקבוע את דמי הרשמה וציפיות עלות.
בוגרי התכנית עשויים למצוא מגוון רחב של קריירות בתעשיית המזון בתחומים כגון מחקר ופיתוח, בקרת איכות, מכירות ושיווק, ייצור, באקדמיה, או ממשלה בינלאומית. הזדמנויות קריירה אפשריות כוללות ביוכימאי, מפקח בטיחות מזון, ארגון בריאות ציבורי, מדען מזון, מנהל אבטחת איכות, הטוקסיקולוג מזון, מדען מזון, חוקר מדעי, מפתח טכנולוגיה, חוקר מוצרים טבעי, ומנהל מפעל.חלק בוגרי מדעי המזון לבחור להרחבת השכלתם ולהשתתף רפואי, חוק או בית הספר לרפואת שיניים.

הזדמנויות בינלאומיות נוחות וגמישות רבות קיימות עבור ריבונו של תוכניות מדע בקמפוס ומקוון. רוב האוניברסיטאות מציעים שיעורים full- במשרה חלקית במודולים למידה מרחוק כדי להתאים מקצוע עסוקים. כדי להתחיל, לחפש התכנית שלך למטה יש לפנות ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי טופס הפנייה.

קרא יותר קרא פחות

3 תוצאות ב מדע המזון

University of Helsinki

... [+]

למה אנחנו אוכלים את הדרך בה אנו עושים? איך תזונה אין לשמור על בריאותנו? איך אפשר ללמוד את הדרך שבה אנשים משתמשים באוכל? איך תרבות משפיעה בחירות המזון שלנו? איך אוכל נדון בתקשורת?

להבין את המשמעות של תזונה לתפקודי ובריאות מידע על שפות הוראה תוכן תכנית התפקיד של גורמי תזונה ואורח חיים אחרים בקידום בריאות ולמניעת מחלות שירותי מזון ודרכי ניהולם התזה של מאסטר מחקרים אחרים, אשר ניתן לבחור על פי האינטרסים שלך הוראה לתקשר, הרצאות עבודה קבוצתית דוחות כתובים (יחיד, זוג, קבוצה) עבודה במעבדה ומטלות אחרות ודוחות הקשורים עת לימוד, בחינות קבוצה אוראליות, בחינות בכתב, מסות לקחת הביתה סמינרים בחירת מסלול הלימודים פיזיולוגיה תזונתית: ההשפעה של תזונה וגורמים אחרים הקשורים לסגנון חיים על תפקודי גוף ובריאות, כמו גם את המנגנונים ברמה של ביולוגיה מולקולרית התנהגות מזון בחברה משתנית: הדרכים שבן בחירות מזון צמודות גורמים בודדים, תרבותיים וחברתיים, בניית זהות, החברה צריכה, כמו גם מדיניות מזון בריאות מבנה התוכנית 60 נקודות זכות של מחקרים אחרים, אשר יכול לכלול לימודים מתכנית התואר משלך או לתואר שני, תקופת הכשרה מעשית או מחקרים בינלאומיים אוריינטציה קריירה ותכנון קריירה תכנית לימודים אישית תזה ... [-]
פינלנד הלסינקי
בקשת מידע
אנגלית,פִינִית,שבדי
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Lithuanian University of Health Sciences

תכנית המאסטר מדעי המזון שמה לה למטרה לחנך אנשי מקצוע מוסמכים המסוגלים להשתמש בתוצאות מחקרי מזון במפעלי מזון ולפתח מוצרים חדשים העומדים בדרישות הלקוחות ומספקים את צרכיהם ל ... [+]

תכנית המאסטר מדעי המזון שמה לה למטרה לחנך אנשי מקצוע מוסמכים המסוגלים להשתמש בתוצאות מחקרי מזון במפעלי מזון ולפתח מוצרים חדשים העומדים בדרישות הלקוחות ומספקים את צרכיהם לתזונה בריאה. בנוסף, בוגרים מקבלים יכולות בניהול משאבי אנוש, ארגון תהליך ייצור וביטחון להתאמה עצמית מהירה לשינוי מתמשך של השוק.

פרטי הקורסמדעי האוכל2 שניםתואר שני במדעי החקלאות120 אשראי ECTS3,500 אירו לשנהלימד באנגלית... [-]
ליטא קובנה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Illinois at Urbana-Champaign

גמישות בשיעורים ואפשרויות קריירה הם סימני ההיכר של תוכנית PSM למדעי המזון ותזונת האדם. חקור אפשרויות קריירה בענף המזון, התרופות והמרכיבים, תוך השקיע במומחיותך בתחום מדעי ... [+]

MSc במדעי המזון ותזונת האדם: STEM - תואר ייעודי

גמישות בשיעורים ואפשרויות קריירה הם סימני ההיכר של תוכנית PSM למדעי המזון ותזונת האדם . חקור אפשרויות קריירה בענף המזון, התרופות והמרכיבים, תוך השקיע במומחיותך בתחום מדעי התזונה והמזון בשילוב מיומנויות עסקיות.

סטודנטים ללימודי PSM באילינוי עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם סטודנטים סגליים וסטודנטים אחרים, כולל סטודנטים ללימודי MS ודוקטורט. תוכניות. אירועי סטודנטים מספקים הזדמנויות לפגוש אנשים מעסקים, תעשיות, ממשלות ומוסדות אחרים בכדי ללמוד יותר על הזדמנויות ואתגרים בתחום מדעי המזון ותזונת האדם.... [-]

ארצות הברית שמפיין
אוגוסט 2020
English (USA)
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית