MSc תזונה אנושית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

למה לבחור את הקורס הזה

העולם המודרני זקוק לבוגרים שיכולים לייצג במדויק, להסביר ולפתח את מדעי התזונה.

משמעות המתקנים והמוניטין הטובים ביותר שלנו בתחום זה פירושו כי MSc בתחום התזונה האנושית יצייד אתכם לקריירה מצליחה בתחום זה. נתמך על ידי חוקרים בעלי שם בינלאומי, תהיה לך הזדמנות מרגשת לערוך פרויקט מחקר מקורי בתחום התזונה שבחרת.

פרס יום השנה של המלכה להשכלה גבוהה והשתלמות, השבח הטוב ביותר עבור כל מוסד אקדמי, הוענק לנו מתוך הכרה בהשפעתנו בתחום המזון והתזונה הן בהוראה והן במחקר.

מה תלמד

ה- MSc שלנו בתזונה אנושית יפתח את הידע והכישורים המחקריים המדעיים שלך לרמה מתקדמת ויתדלק את העניין שלך בתחום מרתק וחיוני זה.

תוכלו לפתח הבנה מעמיקה של סוגיות אקטואליות בתחום התזונה האנושית. ההוראה שלנו מדגישה את הקשרים מבוססי הראיות בין תזונה, בריאות ומחלות, הנתמכת בהערכה מלאה למנגנוני התזונה המעורבים.

המוניטין המצוין שלנו עם התעשייה ומקצוע התזונה יעזור לכם לפתח את הכישורים הנדרשים לביצוע קריירה מצליחה ומתגמלת. קורס זה מוסמך גם על ידי האיגוד לתזונה, ומאפשר לך להיכנס לרשם התזונאים הרווחי בבריטניה לאחר סיום הלימודים.

הכרה מקצועית

MSc - האגודה לתזונה (AfN)

הוסמכה על ידי האגודה לתזונה (AfN) לצורך זכאות לרישום כניסה ישיר ברמה העממית לרשם התזונאים הבריטי (UKVRN).

ללמוד ולעבוד בחו"ל

יתכנו הזדמנויות לרכוש ניסיון אירופי יקר על ידי עבודה או מחקר בחו"ל במהלך התואר שלך או זמן קצר לאחר מכן. אפשר לעשות זאת בתקופת הקיץ עם מענק ארסמוס העובד על עבודת המחקר שלך או כבוגר לאחרונה. על מנת להעפיל את חניכות Erasmus שלך חייבת להיות מינימום חודשיים.

מי זה הקורס?

תזונה אנושית MSc שלנו היא בשבילך אם:

  • אתה בוגר נושא קשור מבריטניה או האיחוד האירופי (לדוגמא, מדע ביולוגי כולל ביוכימיה ופיזיולוגיה) או הסמכה לרישום (למשל רפואה, רפואת שיניים) ואתה מחפש הסמכה לתארים מתקדמים כדי שתוכל לעבור דירה לתזונה.
  • אתה בוגר עם המקבילה לתואר תזונה ממוסד שאינו בבריטניה, ואתה מעוניין בתואר תזונה מוכר בבריטניה לתואר ראשון.
  • אתה בוגר מדעי הביולוגיה של סורי והיית רוצה הזדמנות להשתתף בלימודי התואר הראשון בסורי.

מדוע לבחור ללמוד תזונה אנושית?

בסורי כבר מזמן לא נחשבנו בבריטניה ומחוצה לו בהוראה המצוינת שלנו בתחום התזונה והתזונה באמצעות קורסים ארוכים ומוצלחים לתארים מתקדמים ותואר שני.

צוות המחלקה למדעי התזונה שלנו מכיר מומחיות בינלאומית בתחומים כמו סוכרת, חילוף חומרים של שומנים בדם, סיכון לב וכלי דם, בריאות עצמות, ויטמין D, סלניום ויוד, מחלות כבד שומניות שאינן אלכוהוליות, השמנת יתר ואיזון אנרגטי.

תלמדו אותך על ידי מגוון מרצים שחוקרים באופן פעיל את הנושא שמסוקר או שיש להם ניסיון עשיר בתחום המסוים הזה. תהיה לך גם אפשרות להשלים פרויקט מחקר עצמאי, בהדרכתו של מנחה מסור ומנוסה. ניתן להשיג פרויקטים במגוון נושאים המייצגים את חוזק ועומק החוג והפקולטה הרחבה יותר. אתה תעבוד לצד צוותים, סטודנטים לתואר שלישי וחוקרים פוסט-דוקטורטים כדי להבטיח שתקבל את חווית המחקר המלאה.

הקורס שלנו הוא גם בסיס מצוין אם ברצונכם להמשיך בהשכלה עם דוקטורט או תפקיד מחקרי בענף לאחר סיום הלימודים.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

ככל שמקצוע התזונה ממשיך לצמוח כך גם מגוון ההזדמנויות לבנות את הקריירה שלך. הקורס שלנו פותח מספר רב של דרכים בתוך ארגונים ותעשיות שונות, כמו בריאות הציבור, מחקר ואקדמיה, מדיה ותקשורת או בתחום עבודות הייעוץ.

יכול להיות שתעבור גם להזדמנויות מרגשות בתעשיית המזון, בתעשיית התרופות, בארגונים ממשלתיים או לא ממשלתיים או להזדמנויות בתוך ארגונים קטנים ובינוניים. באופן דומה, תוכלו להצטרף לחברת הזנק או שתוכלו להחליט לבצע עבודה קבועה עבור סוגים שונים של לקוחות פרטניים בתוך צוותים, מועדונים, ארגונים ועוד.

דרישות כניסה

  • מינימום תואר שני בהצטיינות בבריטניה באנטומיה, ביולוגיה, ביוכימיה, מדעים ביו-רפואיים, מדעים ביולוגיים, ביוטכנולוגיה, כימיה, דיאטיקה, מדע משפטי, רפואה, מיקרוביולוגיה, תזונה, פרמקולוגיה, בית מרקחת, פיזיולוגיה או וטרינריה, או מוכר ההסמכה הבינלאומית המקבילה.
  • נשקול גם ניסיון עבודה רלוונטי משמעותי אם לא תעמוד בדרישות אלה.
  • ניתן לשקול כישורים מקצועיים ברפואה, רפואת שיניים או רפואה וטרינרית.
  • לא מקובל: איכות ובטיחות המזון / מדעי והנדסת מזון.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... קרא יותר

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. קרא פחות