תיאור התוכנית

מה תרוויח על ידי MSc על ידי מחקר ב Regenerative רפואה לתקן רקמות התוכנית

התוכנית שלנו היא שנה אחת, במשרה מלאה, ב-קמפוס MSC על ידי תוכנית מחקר (180 נקודות זכות), בנוי סביב שני פרויקטים מחקר מעבדה. התכנית מיועדת לסטודנטים לאחר השלמת תואר ראשון ו / או אנשי מקצוע המעוניינים להמשיך בקריירה במחקר, באקדמיה או בתפקיד מקצועי בתחום הביוטכנולוגיה. מטרת התוכנית היא להרחיב את הידע שלך על תאי גזע, רפואה רגנרטיבית ותיקון רקמות, עם דגש חזק על מחקר בין תחומי ו translational כי הבסיס ביומדין זה.

התוכנית תלמד נושאים ועקרונות מרכזיים במגוון תחומים מדעיים, כולל ביולוגיה של תאי גזע, ביולוגיה התפתחותית, רפואה רגנרטיבית, מחקר דלקת ותיקון רקמות. אתה תהיה חוקר היטב מעוגל על ידי למידה של מגוון של מיומנויות מחקר ביו רפואי מעשית, תרגול מחקר טוב ומיומנויות להעברה.

התוכנית כוללת שני פרויקטים מחקריים במעבדות הנודע בעולם שלנו במרכז MRC לרפואה רגנרטיבית, כמו גם סמינרים, הדרכות, סדנאות וקבוצות דיון אינטראקטיביות. אנו מכסים מגוון נושאים מחקריים ומיומנויות חיוניות, כולל ניתוח קריטי של מחקרים, פרשנות נתונים והצגתם, כתיבת הצעת מחקר למחקר וניתוח סטטיסטי.

עם השלמת התוכנית, יהיה לך יתרון תחרותי בעת הגשת מועמדות לדוקטורט ותפקידי מחקר באקדמיה ובתעשייה.

קידום בריאות האדם באמצעות התחדשות רקמות ותיקון

רפואה רגנרטיבית היא גישה אינטרדיסציפלינרית המבקשת לתקן או להחליף תאים פגומים פגומים כדי לשחזר את תפקוד תקין. תחום ביו-רפואי זה מקיים הבטחה רבה לשיפור בריאותם של חולים הסובלים ממגוון רחב של מחלות ומצבים.

התקדמות מוצלחת של התחדשות רקמות ותיקון מסתמך על שילוב של מומחיות מחקר בסיסי translational בתחומים של רפואה משובי, ביולוגיה התפתחותית, ביולוגיה תא גזע ומחקר דלקת. גישה חוצה-תחומית זו תתבסס על פיתוח טיפולים חדשניים המבוססים על תאים ותאים על מנת לעורר תיקון של רקמות שנפגעו עקב מחלות מולדות, טראומות או מחלות. מטרת הרומן הזה MSc על ידי תוכנית המחקר היא להכשיר את הדור הבא של מומחים התחדשות רקמות ותיקון.

התוכנית שלנו תספק הכשרה מעוגלת היטב ומעוגלת היטב, שתפתח חוקרים מוכשרים המיועדים באופן ייחודי כדי לנצל את הפוטנציאל הרפואי של התחדשות כדי לקדם את בריאות האדם.

התוכנית מציעה לך הזדמנות ללמוד במרכז MRC עבור רפואה רגנרטיבית

התוכנית מתארח במרכז MRC עבור Regenerative Medicine (CRM), מרכז מחקר ביו-רפואי מוכר בעולם. אתם תלמדו על ידי מנהיגים קבוצתיים מנוסים ב- CRM שעובדים על נושאים החל בתאי גזע בסיסיים ומחקר ביולוגי משובי להבנת מנגנוני מחלות ואסטרטגיות טיפוליות. הסטודנטים בתוכנית נחשפים ומעודדים לתרום לדחף המרכז לתרגם ידע זה ליישומים קליניים רלוונטיים.

פרויקטים מחקריים, הדרכות וקבוצות דיון יתארחו בעיקר ב- CRM, אך במקרים מסוימים יתקיימו במרכזי אוניברסיטה מתאימים אחרים בקמפוסים בצרפת הקטנה ובקינגס.

התוכנית שלנו מציעה הכשרה מובנית ומובנית לתארים מתקדמים ב- CRM, המשלבת מרכיבים לימדתיים ומחקריים, כדי לספק לכם הכשרה ברמה גבוהה בהיבטים תיאורטיים ומעשיים של רפואה רגנרטיבית ותיקון רקמות. בשילוב עם המומחיות המדעית של המרכז, הנעה בין ביולוגיה התפתחותית בסיסית לבין ניסויים קליניים, אנו מציעים את אחת מסביבות המחקר הבינתחומיות החזקות ביותר להכשרה ברפואה משובי, ביולוגיה של תאי גזע ותיקון רקמות הקיימות כיום בבריטניה.

מה MSc שלנו על ידי תוכנית המחקר קובע לעשות

MSc שלנו על ידי מחקר רפואה רגנרטיבית תיקון רקמות שואפת:

 • לצייד את התלמידים עם ניסיון מחקרי יסודי שיועיל לקריירה העתידית שלהם באקדמיה או בתעשייה.
 • רכבת בוגרי היטב שיש להם כיוון קריירה ברורה הידע והניסיון כדי להמשיך בהצלחה הנתיב הנבחר שלהם.
 • לאמן את הדור הבא של מומחי מחקר ביו-רפואיים שיכולים לתרום לטיפול בבעיות בריאותיות בסיסיות של זמננו.
 • לצייד בוגרי עם מיומנויות להעברה כי יהיה מועיל במגוון רחב של תפקידים מקצועיים.
 • מציעים הדרכה מקיפה, חוצה-תחומית, שתספק לבוגרים את הכלים לתרום לפיתוח טיפולים חדשניים המבוססים על תאים ותאים על מנת לעורר התחדשות רקמות ותיקונם.
 • לתרום למאגר של בוגרי ידע ומיומנים היטב להציב בהצלחה הדוקטורט בביו-רפואה או לקחת על עצמו תפקידים מקצועיים מאתגרים בענפי הבריאות.

מבנה התוכנית

MSc על ידי מחקר רפואה רגנרטיבית תיקון רקמות

התוכנית שלנו היא שנה אחת, במשרה מלאה, ב-קמפוס MSC על ידי תוכנית מחקר (180 נקודות זכות), בנוי סביב שני פרויקטים מחקר מעבדה. תוכלו להשתתף במספר הרצאות וסמינרים על ידי חוקרים ממגוון רחב של רקע המחקר רלוונטי רפואה משובי ותיקון רקמות.

כדי להרחיב את הידע שלך תוכלו להשתתף מועדונים יומן רגיל וקבוצות דיון המעורבים ניתוח קריטי של מחקרים. שני פרויקטים של מחקר בן 20 שבועות (80 נ"ז כל אחד) ייבחרו מתוך מאגר פרוייקט מחקרי.

אתם תקבלו הכשרה מקיפה במחקר טוב, טכניקות מעבדה ומיומנויות הניתנות להעברה. בסביבות 25 חוקרים בכירים המבוססים על מרכז MRC עבור רגנרציה רפואה (CRM) תתרום האימונים שלך על ידי מתן סמינרים או הדרכות ואירוח אותך בקבוצות המחקר שלהם במהלך הפרויקטים שלך. תהיה לך גישה, ולקבל הכשרה, מגוון רחב של מתקני מחקר המדינה- of-the-art ב- CRM. תוכלו לספק מצגות אוראלי ופוסטר על פרויקטים המחקר שלך. אתה לחדד את כישורי הכתיבה האקדמית שלך על ידי הפקת הצעה לפרויקט מחקר (20 נקודות זכות) ואת עבודת הדוקטורט עבור כל פרויקט מחקר.

מבנה MSC על ידי מחקר רפואה רגנרטיבית ותיקון רקמות התוכנית

התוכנית כוללת שני פרויקטים של מחקר בן 20 שבועות וכן חמישה שבועות של כתיבת פרויקטי מחקר למחקר, כדלקמן:

 • ספטמבר 2019 - מרץ 2020: פרויקט מחקר אחד "רפואה רגנרטיבית תיקון רקמות"
 • אפריל 2020: הצעה לפרויקט מחקר "רפואה רגנרטיבית ותיקון רקמות"
 • מאי 2020 - אוגוסט 2020: מחקר פרויקט שני "רפואה רגנרטיבית תיקון רקמות"

במהלך התוכנית, תוכלו להשתתף בסמינרים, הדרכות, מועדוני יומן, קבוצות דיון, סדנאות ומפגש מדעי.

תוכלו לבחור את שני פרויקטים מחקריים מתוך מאגר של פרויקטים שהוגשו על ידי חוקרים בכירים במרכז MRC לרפואה רגנרטיבית. במהלך עבודת המחקר שלך, תפיץ את הממצאים שלך באמצעות הזדמנויות הצגה, כולל בפגישות מעבדה ומרכז ויום כרזות, מאורגן במשותף עם תוכניות נוספות רלוונטיות לתואר שני במכללה למדעי הרפואה.

התוצאות של עבודת המחקר שלך יכתבו כמו מסה (10,000 מילים מקסימום) שיוגשו להערכה רשמית לקראת MSC על ידי מחקר רפואה רגנרטיבית תיקון רקמות (80 נקודות זכות עבור כל פרויקט מחקר). מועדי ההגשה יהיו בתחילת מרץ 2020 (פרויקט מחקר אחד) ועד סוף אוגוסט 2020 (פרויקט מחקר שני).

בהתייעצות עם המנחה שלך, תוכל לתכנן את פרויקט המחקר השני ולכתוב את זה בצורה של בקשה למענק לפני תחילת הפרויקט. זה יוגש באפריל להערכה רשמית כלפי MSc על ידי מחקר רפואה רגנרטיבית תיקון רקמות (20 נ"ז).

דוגמאות לפרויקט המחקר

פרויקטים מחקריים חוצי-תחומיים שבוצעו על-ידי סטודנטים לתואר שני ב- CRM

קבוצת מנהיגים במרכז MRC עבור רפואת רגנרציה (CRM) עבודה על פני רפואה משובי, ביולוגיה תא גזע, תכנות מחדש ותיקון רקמות נושאים. הם חוקרים מחלות מרובות, כולל סרטן, מחלת לב, כשל בכבד, סוכרת ומחלות ניוון כגון טרשת נפוצה ומחלת פרקינסון.

פרויקטים מחקריים שבוצעו על ידי סטודנטים לתואר שני ב CRM בשנים האחרונות כוללים:

תאי גזע ותכנות מחדש

 • תפקידו של Gata3 ואת מחזור התא בדור תא גזע heematopoietic
 • מחסומי תכנות מחדש במהלך יצירת iPSC
 • תפקידו של epitranscriptome בתא גזע הגורל ההמטופואיסטי הבחירה
 • מנגנונים רגולטוריים חדשניים השולטים בביולוגיה של תאי הגזע ההמטופויטים
 • מקרופאגים נגזרים במבחנה מתאי גזע פלוריפוטנטיים אנושיים: כלי לתפעל פנוטיפ מקרופאג פונקציה ומקור פוטנציאלי של תאים לטיפול

ביולוגיה התפתחותית

 • החלטות השושלת של תאי גזע עובריים: לחקור את הקשרים בין מורפוגנזה לבין בידול
 • האם שינויים בארגון התא ובאוריינטציה מווסתים את האינדוקציה של המזודרם?
 • הופעת תאי גזע heematopoietic בעובר האדם: ניתוח ביטוי גנים

כבד וראה

 • Pluripotent תא גזע נגזר מקרופאגים ככלי טיפולי לטיפול בפגיעה בכבד חריפה
 • תאים חיסוניים ב- paracetamol-Induced פגיעה בכבד התחדשות
 • השתלת תא גזע נגזר מקרופאגים כדי לפתור נמק בכבד
 • מיטוב תנאי בידול של אבות כבד מתוכנתים כימית
 • תפקידו של RELMα ב בידול מקרופאגים והישרדות

מערכת עצבים

 • הטרוגניות של oligodendroglia ב רקמת טרשת נפוצה
 • תפקיד phagocytosis מקרופאג בחידוש חוט השדרה
 • חקירת נגעים במוח האנושי למטרות משובי
 • תפקידם של גנים מקרופאגיים חדשים בתיקון חוט שדרה מוצלח

עור

 • ניתוח גנים ניתוח של העור אורגנואידים
 • פרופיל התקשורת בין נוירונים ותאי גזע בעכבר ESC הנגזרות אורגנומי העור
 • החשיבות של עצבים עוריים בריפוי פצעים יעיל
 • תקנה של קיטוב מקרופא ידי מטריקס בריא פיברוטי תאיים בעור
 • Reinervation של ריפוי פצעים בעור: האינטראקציה בין עצבים לתאי גזע עורית

תוכן תוכן

פרויקטים מחקריים

אתה תתחייב שני פרויקטים מחקר במעבדות שונות במרכז MRC של רפואה רגנרטיבית, או מרכזי שיתופי. אתה בוחר את הפרויקט שלך מתוך מאגר של פרויקטים זמינים.

בשני פרויקטי המחקר, אתה תהיה תחת פיקוחו של מפקח ראשי ומשני שעובדים על פני גבולות משמעתיים, ומציעים לך ניסיון ממקור ראשון בעבודה במסגרות מחקר בין-תחומיות. במהלך הלימודים שלך, תהיה לך גישה למגוון רחב של מתקני מחקר המדינה- of-the-art ב- CRM, ואת ההדרכה ותמיכה המסופקים על ידי מנהלי מתקן ייעודי (כולל הדמיה, היסטולוגיה, זרימת cytometry ו High-Screening תוכן).

פרויקטי המחקר יספקו לכם ניסיון מעשי במגוון רחב של שיטות מחקר עכשוויות בביולוגיה תאית ומולקולרית וגנטיקה הרלוונטית לביולוגיה של תאי גזע, ביולוגיה התפתחותית, מחקר דלקת, רפואה רגנרטיבית ותיקון רקמות. פרויקטי המחקר ילמדו אתכם תרגול מחקרי טוב, ויאפשרו לכם לרכוש מיומנויות אנליטיות, הערכה ביקורתית וכישורי כתיבה מדעית.

במהלך עבודות המחקר שלך תפיץ את ממצאיך באמצעות הזדמנויות הצגה שונות, כולל בפגישות מעבדה וביום כרזות.

לאחר ביצוע כל אחד מהפרויקטים המחקר שלך אתה כותב את התוצאות כמו עבודת הדוקטורט (מקסימום 10,000 מילים), להיות מוגש להערכה רשמית כלפי MSc שלך על ידי מחקר רפואה רגנרטיבית ותיקון תיקון רקמות. כל פרויקט מחקר נושא 80 נקודות זכות לקראת סך של 180 נקודות זכות.

בכל פרויקט מחקר תקבלו משוב בלתי פורמלי מהמפקחים שלכם. לאחר כל פרויקט מחקר תקבל משוב בכתב על ביצועי המעבדה שלך ועל עבודת הדוקטורט שלך, לאחר הערכה רשמית.

הערכה פורמלית של כל פרויקט מחקר כוללת:

 • הערכת דיסרטציה על ידי שני סמנים עצמאיים (90% לקראת סימן הקורס הסופי)
 • הערכת ביצועים מעבדה על ידי המנחה שלך (10% לקראת סימן הקורס הסופי)

הצעה לפרויקט מחקר

לפני תחילת המחקר השני שלך פרויקט סביב Regenerative רפואה תיקון רקמות, תוכלו לעבוד על פרויקט המחקר שבחרת בהתייעצות עם המפקח שלך לעצב את זה בפירוט רב יותר. תוכלו לכתוב את זה בתור הצעה לפרויקט מחקר עם תוכנית פרויקט מפורטת (מקסימום 3500 מילים). ההצעה תירשם כמענק בקשה, שיוגש באפריל 2020 להערכתך על ידי MSC על ידי מחקר רפואה רגנרטיבית ותיקון תיקון רקמות. ההצעה לפרויקט המחקר נושאת 20 נקודות זכות לקראת התוכנית בסך של 180 נקודות זכות.

ההצעה למחקר פרויקט קורס כתיבה מספק לך ניסיון מעשי של תכנון פרויקט מחקר ותכנון. הקורס מאפשר לך לפתח את כישורי הכתיבה האקדמית שלך. על ידי יישום הפורמט של הצעת מענק, תלמד לכתוב בתוך אילוצים כי פורמט זה מציב על חוקר. חשוב לציין, ההצעה ההצעה קורס הקורס מאפשר לך לקחת את הבעלות על הפרויקט המחקר שלך מההתחלה.

תקבל משוב בלתי פורמלי מהמפקח שלך ותשובות בכתב על ההצעה שלך לאחר הערכתה. ההצעה שלך פרויקט המחקר בכתב ייבדקו באופן רשמי הסימן יתרום 100% לסימון הקורס הסופי.

סמינרים, קורסים וסטודנטים מובילים

סדרה של סמינרים ומדריכים המכסים נושאים רלוונטיים רפואה משובי ותיקון רקמות ישלים את התוכנית, מתן רוחב ועומק לפרויקטים המחקר שלך הכשרה. CRM פועל בסמינרים שבועיים על ידי מקומיים והרמקולים מוזמנים, לחשוף אותך למגוון רחב של נושאי מחקר הקשורים רפואה רגנרטיבית, ביולוגיה תא גזע, ביולוגיה התפתחותית ותיקון רקמות. בנוסף, תוכל להשתתף במגוון של סדרות סמינריוניות ברחבי האוניברסיטה, כולל במרכזי מחקר ביו-רפואיים שונים בקמפוס שבו תתבסס (קמפוס צרפת הקטנה, אדינבורו ביוקוארטר).

תוכלו להשתתף במועדוני עיתונים ולהשתתף בקבוצות דיון בהנהגת סטודנטים בהנחיית מנהיגי קבוצת CRM, שם תלמדו מיומנויות חשיבה ביקורתית וכישורי סקירת כתבי יד.

במהלך התוכנית, ניתן להשתתף במגוון קורסי מיומנויות הניתנים להעברה, החל בסטטיסטיקה ועד מיומנויות תקשורת ופיתוח מקצועי, כולל אלה המוצעים על ידי המכון האקדמי של האוניברסיטה לפיתוח (IAD).

תוצאות למידה

בוגרי התוכנית שלנו יוכלו:

 • להפגין הבנה קריטית של העקרונות הבסיסיים של רפואה משובי, ביולוגיה התפתחותית, ביולוגיה של תאי גזע, מחקר דלקת ותיקון רקמות
 • להפגין ידע מתקדם של מושגים בבסיס התחדשות ותיקון של רקמות ואיברים שונים
 • להפגין ידע בסיסי של תכנון וביצוע פרויקטים של מחקר ביו-רפואי
 • לגבש השערת מחקר תקפה ומטרת המחקר, תוך התבססות על הידע והלמידה העצמאית
 • לחקור השערת מחקר על ידי תכנון מוצלח ויישום מגוון של גישות ניסויים ביו-רפואיים מתאימים

אפשרויות קריירה

בוגרי התוכנית שלנו יהיה ממוקם היטב כדי להמשיך בהצלחה הדוקטורט בביו-רפואה או לקחת על עצמו תפקידים מקצועיים מאתגרים באקדמיה או בתעשיות הבריאות.

תוכלו להרוויח מיומנויות להעברה מועיל כי יהיה מועיל במגוון רחב של מקצועות.

דרישות כניסה

זכאות

 • כדי להיות זכאי ל MSc על ידי מחקר ב Regenerative Medicine ו רקמות תיקון תוכנית אתה צריך להיות בריטניה 2: 1 בהצטיינות תואר, או המקבילה הבינלאומית שלה, ביולוגי רלוונטי, רפואה, רפואת שיניים או משמעת רפואית וטרינרית. המועמדים יצטרכו לעמוד בדרישות תקן הכניסה לאנגלית של אוניברסיטת אדינבורו. כל המועמדים לאוניברסיטה יתבקשו להוכיח רמה של כשירות אנגלית, ללא קשר לאזרחותם או לארץ מגוריהם.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

 • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, אשר לימד והעריך באנגלית ברוב המדינות דובר אנגלית כפי שהוגדר על ידי בריטניה ויזות והגירה (UKVI).
 • IELTS אקדמי: סה"כ 6.5 (לפחות 6.0 בכל מודול)
 • TOEFL-iBT: סה"כ 92 (לפחות 20 בכל מודול)
 • PTE (A): סה"כ 61 (לפחות 56 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות", הסעיפים "מיומנויות אפשריות" אינם נחשבים)
 • CAE ו- CPE: סה"כ 176 (לפחות 169 בכל מודול)
 • טריניטי ISE: ISE II עם הבחנות בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש וחצי שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. IELTS, TOEFL, מבחן Pearson של אנגלית ושלוש טריניטי ISE חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך. *

(* מתוקן 8/11/2018 כדי לספק מידע מדויק יותר לגבי תאריכי התפוגה של כשירות באנגלית).

עמלות ומימון

שכר לימוד שכר לימוד

עלות המחקר השנתית הכוללת למחקר במשרה מלאה, שנתית של MSC על ידי מחקר ברפואה רגנרטיבית ותכנית לתיקון רקמות לשנה האקדמית 2019/2020, כוללת שכר לימוד, התלוי בסטטוס התשלום, בתוספת סכום קבוע עבור תכנית נוספת עלויות כמפורט להלן.

 • בית / האיחוד האירופי שכר לימוד שכר: 8,300 £
 • בחו"ל / שכר הלימוד הבינלאומי שכר: £ 26,600
 • עלויות תוכנית נוספות: 4000 ליש"ט

שכר לימוד שכר לימוד

כמו אוניברסיטאות אחרות בבריטניה, האוניברסיטה קובעת שיעורי שכר לימוד שונים לסטודנטים שמעמדם הוא "בית" (כלומר, בריטניה או האיחוד האירופי) ואלו שמעמדם הוא "בחו"ל". כל האוניברסיטאות הסקוטיות נדרשות לקבוע את סטטוס האגרה בהתאם לתקנות שאושרו על ידי הפרלמנט הסקוטי - תקנות החינוך (אגרות) (סקוטלנד) 2011.

שכר הלימוד שלך ואת רמת שכר הלימוד שאתה משלם נקבע על ידי לאום שלך ואת המדינה שבה אתה 'תושב בדרך כלל'.

כאשר אתה חלים ללמוד איתנו, אוניברסיטת אדינבורו ינסה לחשב את שכר הלימוד שלך מעמד על סמך המידע שאתה מספק את הבקשה שלך על אזרחותך ואת המדינה של מקום מגורים. תקבל הודעה על סטטוס התשלום שלך באמצעות 'מרכז היישומים' לאחר הגשת הבקשה. אם לא הצלחנו לקבוע את סטטוס התשלום שלך, יהיה עליך למלא שאלון סטטוס עמלות.

דמי האוניברסיטה ואירופה

ממשלת בריטניה אישרה כי סטודנטים לתארים מתקדמים של האיחוד האירופי, שיפתחו את לימודיהם בשנת 2019/20, ישמרו על סטטוס שכרם וזכאותם לתמיכה במועצת המחקר למשך כל תקופת הלימודים.

הסדרי מימון עתידיים לתלמידי האיחוד האירופי ייקבעו במסגרת הדיונים בבריטניה על היחסים העתידיים עם האיחוד האירופי.

שכר לימוד שכר לימוד

אוניברסיטת אדינבורו מציעה הנחה של 10% על שכר הלימוד לתואר ראשון עבור בוגרי בוגרי עם תואר ראשון מאוניברסיטת אדינבורו.

האוניברסיטה מציעה גם הנחה של 10% על שכר הלימוד לתואר שני לסטודנטים אשר בגרו קודם לכן על "תוכנית ביקור" כתלמיד לתואר ראשון והשלים מינימום של סמסטר אחד של מחקר באוניברסיטת אדינבורו.

סטודנטיות ומימון סטודנטים

בנוסף לסיוע פיננסי הניתן על ידי סוכנויות ממשלתיות בבריטניה ומקורות מימון חיצוניים, האוניברסיטה מציעה מספר תוכניות מימון כלליות וספציפיות. מידע ספציפי על מלגות בינלאומיות לתואר שני ומימון לסטודנטים פוטנציאליים ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו.

איך ליישם

החל באופן מקוון באמצעות EUCLID

בקשות להרשמה ל MSc על ידי מחקר ב Regenerative רפואה רקמות תיקון התוכנית נשלחות באמצעות יישום מקוון של האוניברסיטה סטודנט להקליט שירות EUCLID. אתה יכול לגשת EUCLID דרך קישור בדף התוכנית תואר.

אין צורך להשלים את בקשתך בהפעלה אחת, שכן תוכל לשמור את הבקשה שלך בכל שלב בתהליך ולחזור אליה כאשר תהיה מוכן להמשיך.

מסמכים תומכים

כדי לאפשר לצוות התוכנית לבחון את התאמתך לתוכנית, עליך למסור את המסמכים הבאים, עם תרגום לפי הצורך:

 1. שני מכתבי ייחוס. אם תספק את כתובות הדוא"ל של השופטים בטופס המערכת של EUCLID תיצור קשר באופן אוטומטי. אם כבר יש לך עותקים של מכתבי ייחוס, תוכל לטעון אותם ישירות ליישום שלך. מכתבי הסימוכין חייבים להיות לא יותר מאשר בת שנה אחת בתאריך תחילת התוכנית (ספטמבר 2019) ועליו להיות על נייר ראשי, מתאריך וחתום.
 2. אישור התואר שלך בתוספת תעתיק של הסימנים שלך או תמליל ביניים במקרה אתה עדיין צריך להשלים את התואר.
 3. הצהרה אישית, שבה אתה מתאר ב מקסימום 500 מילים למה אתה רוצה להצטרף לתוכנית ומדוע אתה מועמד מתאים.
 4. עבור דוברי אנגלית שאינם ילידים, תעודה (מתוך השנתיים האחרונות) העומדת בדרישות הכניסה לתוכנית עבור אנגלית או מידע על כאשר אתה מצפה להיות מסוגל לספק את זה.

יש לציין כי אין צורך בהצעה למחקר עבור התוכנית - נא למלא "פרויקטים נבחרים ייבחרו לאחר תחילת התכנית" ויתעלמו מכל הודעות דוא"ל שנוצרו באופן אוטומטי, המבקשות מידע זה. תהליך הבקשה המקוון גם מבקש פרטים על נושא המחקר שלך. נא לספק פרטים על תחומי המחקר הנוכחי שלך. זה לא יגביל את הבחירה שלך של פרויקטים מחקר ברגע שאתה על התוכנית.

הצהרה אישית

ההצהרה האישית שלך היא חלק חשוב של הבקשה שלך. זה יעזור לנו להחליט אם אתה מתאים טוב לתוכנית שלנו, בדיוק באותה מידה, אם התוכנית שלנו מתאימה לך.

סטודנטים בינלאומיים

אם אתה פונה מחוץ לבריטניה, המשרד הבינלאומי שלנו יכול לעזור לך לוודא שאתה מבין את כל הליכי היישום הדרושים.

מועדי יישום

 • תאריך תחילת התוכנית: 9 בספטמבר 2019
 • מועד אחרון להגשה: 2 באוגוסט 2019

אנו ממליצים מאוד להגיש את הבקשה שלך הושלמה מוקדם ככל האפשר, במיוחד אם אתה גם המבקש מימון או ידרוש ויזה. אנו עשויים לשקול יישומים מאוחרים אם יש לנו מקומות זמינים.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

ראה עוד 35 תוכניות שמוצעות על ידי The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

עדכון אחרון: מאי 14, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 9, 2019
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
Price
8,300 GBP
בית / האיחוד האירופי שכר לימוד שכר: 8,300 £; בחו"ל / שכר הלימוד הבינלאומי שכר: £ 26,600; עלויות תוכנית נוספות: 4000 ליש"ט
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 9, 2019
End Date
אוג 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 9, 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
אוג 2020