MSC תעשיה

כללי

תיאור התכנית

MSC תעשיה

118497_pharmindustrial.jpg

המלכה של אוניברסיטת בלפסט פיתחה תוכנית דינמית חדשה MSC לסטודנטים המחפשים קריירה בתעשיית התרופות העולמית. MSC החדש בתעשייה פרמצבטיקה יכין את הבוגרים עם המומחיות והכישורים הדרושים לתעסוקה בענף מוערך בשווי 1.2 טריליון דולר.

התרופות התעשייתיות ממלאות תפקיד חיוני בפיתוח, אימות וייצור של תרופות חדשות, הבטחת בטיחותן ואיכותן, ובוגרי MSC יוכלו לנצל הזדמנויות תעסוקה בכל שלבי פיתוח צינור התרופות.

למה של קווין?

בית הספר של בית מרקחת ב Queen's יש מוניטין עולמי מעולה מדורגת ביותר הן הוראה ומחקר.

אזורים פעילים של המחקר בתוך בית הספר כוללים משלוח תרופות Biomaterials, זיהום עמידות מיקרוביאלית, ננומדיקין ביותרפיה, וחומרים פרמצבטיים מדע ניסוח.

קורסים אלה נלמדים בבית הספר בית הספר המלכה של אוניברסיטת בלפסט אשר מדורגת למעלה 100 בעולם כבר מדורגת כאחד בתי הספר העליון של בית מרקחת בתוך בריטניה במשך כמה שנים. התלמידים ייהנו מלמידה של סגל אקדמי הנמצא בחוד החנית של מדעי התרופות ועובדים עם שותפים בתעשייה יכולים להכין סטודנטים לתואר שני לקריירה עתידית בתחום.

מה הופך את הקורס הזה לאו דווקא?

לסטודנטים תהיה הזדמנות לעבוד לקראת תעודת CMI רמה 7 בניהול אסטרטגי ומנהיגות באמצעות בית הספר המלכה של המכללה כחלק מתוכנית זו. זהו רכיב אופציונלי ועלות הקורס (£ 995) תידרש על ידי התלמיד.

פרטי הקורס

תוכנית MSc מורכב מ 6 מודולים לימד שנועדו לייצר בוגרי מיומנים מאוד במדעי הייצור מתמשך הטכנולוגיה. הוא כולל תוכן מומחה שנועד לענות על הצרכים של חברות התרופות המובילות כאשר הם מפתחים מוצרים חדשים ולקחת על עצמו חודשית מחקר ופיתוח.

המודולים כוללים:

אפיון שיטות למוצרים פרמצבטיים

גיבוש תרופות

פרויקט מחקר MSC

ייצור תרופות

ניהול פרוייקט

בקרת איכות

שיטות מחקר

פרוייקט מחקר

כמו כן פיתחה מומחיות מבוססת-שיטות ופתרון בעיות בתחומי מדעי התרופות

הערכה

הקורס משתמש במגוון שיטות הערכה הרלוונטיות לרמת הלימוד של המורה. ההערכות כוללות: בעל פה

למידה והוראה

אנו מספקים מגוון של חוויות למידה המאפשרות לתלמידים שלנו להתעסק עם מומחים לנושא, לפתח תכונות ופרספקטיבות שיציידו אותם לחיים ולעבודה בחברה גלובלית ולהשתמש בטכנולוגיות חדשניות ובספרייה ברמה עולמית המשפרת את התפתחותם עצמאית, לכל החיים הלומדים.

על פני שילוב של שיעורים בבוקר ובשעות אחר הצהריים, דוגמאות להזדמנויות הניתנות ללמידה בקורס זה הן הרצאות, חוויות מעשיות מעשיות, לימוד עצמי ומחקר מחקר מבוקר להגברת התעסוקה.

64451_medic-hospital-laboratory-medical-40559.jpeg

דרישות כניסה

בדרך כלל תואר 2.1 או תואר מקביל מקובל על האוניברסיטה בכימיה, בית מרקחת, מדעי התרופות, הנדסה כימית או קרוב ברית הנושא. בית הספר לרוקחות שומר לעצמו את הזכות לראיין את המועמדים או לסקור את התוכן של הכישורים הקודמים שלהם כדי להבטיח התאמה לתוכנית.

מידע נוסף לסטודנטים בינלאומיים

סטודנטים בינלאומיים (שעבורם אנגלית אינה שפתם הראשונה) חייבים להיות מסוגלים להפגין את מיומנותם באנגלית כדי להפיק תועלת מלאה מלימודיהם. אזרחים שאינם תושבי EEA חייבים גם לספק את דרישות ההגירה לאנגליה והגירה (UKVI) עבור השפה האנגלית למטרות ויזה. עדות ל - IELTS * 6.5, עם לא פחות מ 6.0 בכל רכיב, או הכשרה מקבילה המקובלת על האוניברסיטה נדרשת (* נלקח בתוך 2 השנים האחרונות).

אם אתה צריך לשפר את כישורי השפה האנגלית שלך לפני שתזין את התוכנית, השותף שלנו

INTO Queen's University Belfast מציעה מגוון של קורסים בשפה האנגלית. קורסים אינטנסיביים וגמישים אלה נועדו לשפר את יכולתך האנגלית להיכנס לתוכנית זו.

תחזיות קריירה

בוגרי קורס זה יוכלו להמשיך בקריירה במגוון תחומים, כגון:

· תעשיית התרופות (למשל R

· אקדמיה (מחקר והוראה)

· סוכנויות ממשלתיות, כגון רשויות רישוי סמים

·בריאות

·מחקר מדעי

אגרות

יש מגוון של אפשרויות מימון ומלגות זמין לאלו שוקל ללמוד בבית המלכה.

הלוואות לתואר ראשון

המחלקה לכלכלה תספק הלוואה שכר לימוד של עד 5,500 £ לכל סטודנט NI / האיחוד האירופי ללימודים לתואר ראשון.

A הלוואות לתואר ראשון במערכת בבריטניה מציעה הלוואות ממשלתיות מגובה של עד 10,609 £ ללימודים ומחקר קורסי מאסטרס בכל תחומי הנושא. קריטריונים, זכאות, גמול ומידע על היישום זמינים באתר האינטרנט של ממשלת בריטניה.

מלגות בינלאומיות

מידע על מלגות לסטודנטים בינלאומיים, זמין בכתובת http: // www. QUB .ac.uk / בינלאומי / International-סטודנטים / /-מלגות בינלאומיות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... קרא יותר

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. קרא פחות