MS בניהול פיתוח תרופות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

סקירה כללית

התוכנית המיועדת לניהול פיתוח תרופות המיועדת ל- STEM מיועדת לסטודנטים עם רקע במדע הביולוגי והתרופות הפרה-קליני. המטרה היא לייצר מדענים בכניסה ובינונית עם הידע והמיומנויות המתאימים לתרגול מקצועי במחקר תרגומי, תוך דגש מיוחד על תחום המעבר בין גילוי תרופות פרה-קליניות בשלב מוקדם לפיתוח תרופות קליניות. אזור זה, המכונה בדרך כלל "עמק המוות", מייצג את אחד התחומים המאתגרים והחשובים ביותר במחקר התרגומי, אך עם זאת, חסרות תוכניות שנועדו להכשיר ולחנך מנהיגים עתידיים בתחום מדעי התרגום.

120443_business.jpg

תוכנית זו תאפשר לך לתכנן, להעריך באופן ביקורתי ולייעל אסטרטגיות פיתוח תרופות רחבות החל מהשלבים המוקדמים ביותר של תכנון וגילוי של תרופות ועד ליישומם בפטנטים ושיווק. בהתאם לעניין שלך, קורסים נוספים עשויים להתמקד בהיבטים אסטרטגיים, מדיניים ורגולטוריים של פיתוח תרופות.

קורסים מוצעים בסופי שבוע בכדי להכיל אנשי מקצוע עובדים וניתן להשתתף בהם באופן מקוון למי שמחפש לסיים את לימודיהם מחוץ לאזור לוס אנג'לס. התלמידים קובעים קצב משלהם ולוקחים כמה שיותר קורסים שהם רוצים לקחת בכל סמסטר.

תמיכה בקריירה מוצעת לכל הסטודנטים והבוגרים, כולל אירועי גיוס, ירידי קריירה והפצה קבועה של משרות משרות מחברות לאומית ובינלאומית. המגייסים מודעים למוניטין של בוגרינו וששים להעסיק את בוגרינו.

קבלת תואר שני במדעים

קריטריונים לקבלה

כדי להגיש מועמדות לתכניות לתואר שני במדעיכם, עליכם:

 • סיימו תואר ראשון בממוצע ציון מינימום ציון (GPA) של 3.0 ממכללה או אוניברסיטה מוסמכת. *
 • הגש שני מכתבי המלצה מאנשי מקצוע או פרופסורים המכירים את יכולותיך והישגייך.
 • הגש את קורות החיים המעודכנים ביותר שלך.
 • הגש הצהרה אישית העוסקת בעניין שלך בתואר.
 • מיומנות באנגלית: אם התואר הראשון שלך הושג במדינה שאינה דוברת אנגלית ואינך אזרח אמריקני או תושב קבע, אתה צריך להגיש ציונים מטורניר TOEFL רשמי (מבחן אנגלית כשפה זרה) או מ- IELTS (אנגלית בינלאומית) מערכת בדיקת שפה). שים לב שגם אם אתה ממדינה דוברת אנגלית, ייתכן שעדיין תצטרך להגיש ציונים. אנו דורשים שתאמת את התוצאות הבאות תוך שנתיים מרגע ההרשמה המיועדת שלך:
  • ציון TOEFL (iBT) מבוסס-אינטרנט של 100 עם לא פחות מ -20 בכל ציון משנה; או
  • ציון IELTS של 7 עם לא פחות מ -6 בכל ציון הלהקה.

* ועדת הקבלה תשקול את כל חומרי היישום ותקרא בעיון כל בקשה ויסמכה על מגוון רחב של אינדיקטורים מהבקשה שלך כדי לקבוע את התאמתך ויכולתה להצלחה בתוכנית. אם יש לך שאלות בנוגע למצבך הספציפי, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

MS בניהול פיתוח תרופות (MDD) | תכנית הלימודים והדרישות

ה- USC MS בניהול פיתוח תרופות דורש השלמה משביעת רצון של 32 יחידות מעבר לתואר המקביל. תוכנית הליבה כוללת קורסים המתמקדים במסגרות רגולטוריות בסיסיות, מדעי התרגום, אבטחת איכות, מחקר קליני, סטטיסטיקה ועסקים, כמו גם אפשרויות בחירה. מעודדים חוויה מעשית באמצעות השתתפות בהתמחות אקדמית ותעשייתית, או תוכנית TRAQS.

קורסים נדרשים

ניתן לקחת את כל הקורסים המוצעים על ידי המחלקה למדעי הרגולציה והאיכות באופן אישי או באופן מקוון (בתוך ארצות הברית). עם הכניסה, נעבוד איתך לפיתוח תוכנית קורס המתאימה לצרכים שלך.

תקנות מבוא (בחר לפחות 1)

MPTX 511: מבוא להסדרת מוצרים רפואיים

MPTX 512: ויסות תרופות ומוצרים ביולוגיים

תרגום מתקדם (בחר לפחות 2)

RSCI 531: גישות תעשייתיות לגילוי תרופות (חובה)

RSCI 532: פיתוח תרופות בשלב מוקדם

RSCI 533: הערכת בטיחות במהלך פיתוח תרופות

אבטחת איכות (בחר לפחות 1)

RSCI 508: אבטחת איכות לתרופות וביולוגיה

MPTX 515: מערכות איכות

RSCI 525: מבוא לתרופות

MPTX 526: ייצור ובקרה של כימיה

מחקר קליני

MPTX 517: מבנה

סטטיסטיקות (בחר לפחות 1)

RSCI 507: מערכות איכות

MPTX 522: מבוא לעיצוב ניסויים קליניים

עֵסֶק

RSCI 601: מסחר ביו-רפואי

בחירות

ניתן למלא את כל היחידות שנותרו בעבודות לימוד בחירה מתוך הקורסים המוצעים על ידי המחלקה למדעי הרגולציה והאיכות.

120407_Keck.jpeg

דרישות סיום הלימודים

על מנת לסיים תואר שני במדעים בניהול פיתוח תרופות היית חייב לסיים:

 • לפחות 32 יחידות של קורסים חובה ובחירה
 • השיג GPA מצטבר של 3.0 ומעלה
 • שמור על הרשמה רציפה בכל סמסטרי הסתיו והאביב
 • השלים את התואר תוך חמש שנים
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of ... קרא יותר

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of the nation’s foremost schools of pharmacy today. קרא פחות