MRS במחקר בריאות (Online)

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

ענפי הבריאות והחברה משתנים ללא הרף על מנת לספק טיפול טוב יותר וגישה לטיפול. שיפור שירותי הבריאות והרווחה לא יהיה אפשרי ללא עבודתם של חוקרים מאומנים היטב.

מחקר הבריאות שלנו תואר מאסטר מצייד אותך לנהל באיכות גבוהה, מחקר קפדני. אתה תיהנה הדגש שלנו חזק על מיומנויות תיאורטיות ומעשיות כאחד ואתה תהיה נתמכת על ידי צוות רב תחומי של חוקרים מנוסים.

הקורס מתאים למגוון רחב של אנשים, ותלמידינו כוללים אחיות מוסמכות, רוקחים ורופאים בעיסוק - כמו גם אחרים בעלי רקע במדעי הטבע, במדעי החברה או במגזר השלישי. הקורס כולו ניתן גם ללמוד באינטרנט, נותן לך את החופש לעבוד כלפי מאסטרס סביב המחויבות האישית והמקצועית שלך.

סיבות עיקריות ללמוד אצלנו

# 1 ללמוד באינטרנט מבריטניה או בחו"ל ולהפוך את הלימודים לעבוד עם לוח הזמנים שלך

# 2 כמה מקומות במימון מלא זמין באמצעות המועצה הכלכלית והחברתית מחקר (ESRC)

# 3 אנחנו מדורגת במקום הראשון בסקוטלנד ו -15 המובילים בבריטניה למדעי הבריאות (REF 2014)

מטרות הקורס

מטרת המחקר שלנו בריאות מרס היא לעזור לך להיות חוקר רב מיומן בתחום הבריאות, מסוגל להבין בביטחון להשתמש בטכניקות מחקר המתאים בפועל או באזור הנושא שלך. אנו מתמקדים לצייד אותך בשילוב של מיומנויות וניסיון, כמו גם לשים דגש על פיתוח אמון הן במחקר עצמאי ועבודה כחלק מצוות.

זה MRES תוכנן להיות מתאים גם טירון חוקרים מנוסים. לא משנה מה רמת המומחיות שלך עשוי להיות, נוכל לצייד אותך עם הידע הכישורים הדרושים להתכונן לקריירה במחקר או ללמוד דוקטורט.

הסמכה מקצועית

קורס זה עונה על הדרישות של ESRC 1 3 פרסים, כלומר סטודנטים פוטנציאליים זכאים להגיש בקשה לסטודנטים מתן מימון לשנה אחת מחקר מאסטרס מקושרת לשלוש שנים דוקטורט. קרא עוד בבית הספר הסקוטית בוגר בית הספר למדעי החברה.

מקומות עבודה

תהיה לך הזדמנות לעשות מחקר מיקום - או כמעט או בקמפוס - עם צוותי מחקר ברמה עולמית עובדים על פרויקטים חיים.

פרטי הקורס

לימוד במשרה חלקית או במשרה מלאה תוך כדי עבודה לקראת תואר שני בתחום הבריאות. לקדם את הידע שלך ואת הכישורים כיצד לנהל איכות גבוהה, מחקר בריאות קפדני.

קורס זה כולל שישה מודולים ופרויקט מסה, אשר כולם צריכים להסתיים על מנת להרוויח את הפרס מאסטרס. תלמידים במשרה מלאה צפויים להימשך 12 חודשים כדי להשלים את העבודה. סטודנטים במשרה חלקית יכולים להשלים את הקורס תוך שנתיים, שלוש או ארבע שנים.

הוֹרָאָה

קורס זה נלמד באמצעות פלטפורמת למידה וירטואלית שבה ניתן לגשת לקריאה מודול, פודקאסטים של הרצאות ומשאבים חינוכיים אחרים. כמו כן, יש לנו כיתה וירטואלית וירטואלית, שבה אנו יכולים ללמד בזמן אמת באמצעות סמינרים אינטראקטיביים, צוות עבודה מקוון ופיתוח פגישות מיומנויות. זה מאפשר לתלמידים ללמוד איתנו מכל מקום בעולם.

פגישות הוראה מקוונות מועברות בערבים (זמן בבריטניה), אך הן נרשמות בדרך כלל, כך שמי שאינו יכול להשתתף יוכל להאזין לפגישה במועד מאוחר יותר. סטודנטים המחפשים מגע פנים אל פנים יכולים להשתתף ב "מפגש מפגשים" חודשי אופציונלי המתקיים בקמפוס האוניברסיטה. המפגשים הלא רשמיים מאפשרים לכם להיפגש עם עמיתים וצוות מרס. חוקרים אורחים גם להשתתף בפגישות כדי לדבר על המחקר שלהם.

הערכה

אתה תוערך במגוון תחומים, כולל:

  • חיפוש מתקדם בספרות וביאורים
  • תכנון פרויקטי מחקר
  • יצירת הצעות מימון ואתיקה יישומים
  • תרגילי ניתוח נתונים
  • מצגות מילוליות

שעות לימוד

כל 20 מודול אשראי דורש כ 200 שעות של זמן המחקר, כולל הרצאות, לימוד עצמאי הכנה המשימה.

מנהל הקורס

ד"ר פיונה האריס

(0) 1786 466104

fiona.harris1@stir.ac.uk

עמלות - 2018/2019

  • בחו"ל 20 מודול אשראי - £ 840
  • דף הבית / 20 מודול אשראי של האיחוד האירופי - 522 ליש"ט
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. קרא פחות