MPH בריאות ציבורית גלובלית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

מהם האתגרים העיקריים בהתמודדות עם קביעות בריאות, אי שוויון ותוצאות בעולם שהולך ונעשה גלובלי יותר ויותר?

סקירה כללית

בריאות הציבור היא דאגה הולכת וגוברת בנושאים כמו השמנת יתר ומצבים מורכבים אחרים הדורשים צורך בחינוך והכשרה מומחית בכל תחומי הבריאות.

תואר שני חדש זה בתחום הבריאות הציבורית העולמית מציע בסיס בהכשרה לבריאות הציבור וחשיפה לניתוח בריאות עולמי, פוליטיקה, מדיניות, מערכות ושיטות עבודה.

תתמקד בנושאי בריאות הציבור העולמית בהנחיית יעדים לפיתוח בר-קיימא (SDGs), שנקבעו על ידי האסיפה הכללית של האו"ם בשנת 2015:

 • פוריות, אימהות, ילודים וילדים
 • מחלות מדבקות
 • מחלות לא תקשורתיות (NCD) ובריאות נפשית
 • פציעות ואלימות
 • כיסוי בריאות אוניברסלי (UHC) ומערכות בריאות
 • סיכונים סביבתיים
 • סיכוני בריאות והתפרצויות מחלות

תוכלו לפתח הבנה מעמיקה של האתגרים הבריאותיים העומדים בפני אוכלוסיות ומדינות בעולם שהולך וגובר.

תכונות ויתרונות

 • מצייד אותך במיומנויות לתכנון, ניהול והערכה של שירותי בריאות למניעת מחלות, הגנת בריאות וקידום בריאות.
 • מכסה רבים מהאזורים הנחוצים לישיבת חלק א 'של הפקולטה לבחינת בריאות הציבור.
 • לקורס שלנו אפשרות חלקית שתעזור לכם להתאים לימודים סביב עבודתכם.
 • צוות ההוראה שלנו מורכב מפרופסורים וקוראים בתחום האפידמיולוגיה, בריאות הציבור, סוציולוגיה, קידום בריאות ובריאות הנפש.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

קורס זה מהווה בסיס לפיתוח מגוון רחב של קריירות מקצועיות בתחום בריאות הציבור והאפידמיולוגיה.

בריאות הציבור מתמקדת באוכלוסיות ובקהילות, לעומת אנשים פרטיים, מה שמוביל לקריירה פוטנציאלית בשירותים ציבוריים או ממשלתיים, מחקר, ארגונים לא ממשלתיים והמגזר ההתנדבותי. למרות שמספר נושאים נפוצים מכוסים בקורס זה, אתה יכול להתמחות בתפקידים הנעים בין מחקר שירותי בריאות, אנליסטים בתחום בריאות הציבור, יועצי מדיניות בריאות, בקרת מחלות מועברות או מנהלי בריאות הציבור.

דרישות כניסה

תואר ראשון (2: 1 ומעלה) בתחום המקצוע הרלוונטי ובאנגלית, מתמטיקה ומדעים ב- GCSE בדרגה AC או שווה ערך בינלאומי. מועמדים בחו"ל ידרשו IELTS עם ציון כולל של 7.0 (לא פחות מ- 6.0 בכל רכיב בודד).

המועמדים עם ציוני ההצהרה האישיים הגבוהים ביותר יוזמנו לראיון, אשר עשוי להיות באופן אישי או מקוון (לפי שיקול דעתם של מורים לקבלה) כחלק מתהליך הבקשה.

לימוד חובה קודם וניסיון רלוונטי

קורס זה פתוח לכל בוגר אוניברסיטה במקצוע בריאות או בריאות. בעלי תואר רפואי צריכים להיות בעלי ניסיון מקצועי שנה לאחר הרישום. מועמדים בעלי תואר ראשון שאינו קשור לבריאות חייבים להיות מסוגלים להפגין ידע או ניסיון מספיק בתחום בריאות הציבור.130330_Hands-onwithHealth.JPG

פרטי הקורס

בקורס זה תוכלו לבחון ולהרהר באתגרים של מניעת מחלות, התמודדות עם אי שוויון בריאותי וניתוח התוצאות בעולם שהולך ונעשה גלובלי יותר ויותר.

הקורס מסודר כחמש יחידות לימוד לימודיות (90 נ"ז), שתי יחידות לימודיות אופציונאליות (30 נ"ז), ופרויקט עבודת גמר של 60 נקודות זכות.

תנתח באופן ביקורתי נושאים החל ממניעת מחלות וקידום בריאות וכלה בתנאים התרבותיים וההיסטוריים המעצבים את מדיניות הנוהג ובריאות הציבור.

תוכלו להשלים פרויקט מחקר עצמאי של 10-15,000 מילים המציע בדיקה מעמיקה של תחום שנבחר בבריאות הציבור הגלובלית. נושאי עבודת הדוקטורט עשויים לכלול תחום של בריאות הציבור הרלוונטי לתכניות העבודה והקריירה שלך, סקירת ספרות שיטתית או סיפורית או ניתוח נתונים משני.

הקורס יועבר במגוון שיטות הוראה הכוללות הרצאות, ימי עיון, סדנאות ופעילויות מבוססות מחשב וכן עבודה קבוצתית שיתופית. אנו משתמשים בסביבת הלמידה המקוונת שלנו (Moodle) כדי לתמוך בפעילות ההוראה שלנו ולהבטיח גישה אלקטרונית לכל חומרי ההוראה.

תיבחן באמצעות מגוון שיטות הכוללות מאמרים, הערכות מרובות בחירות, סקירת מסמכי מדיניות, יומני רפלקציה, מצגות בעל פה, בחינות בכתב ועבודת פיקוח.

סטודנטים במשרה מלאה צפויים להגיע בכל הימים המתוזמנים. נוכחות במשרה חלקית תהיה תלויה באיזו שנה אתה לוקח יחידות ליבה ואופציות.

שנה 1

בקורס זה תלמד את יחידות הליבה הבאות:

 • אתגרי בריאות הציבור הגלובלי במאה ה -21
 • אפידמיולוגיה וסטטיסטיקה לבריאות הציבור
 • שיטות סוציולוגיות לבריאות הציבור
 • קידום ציבורי ובריאות מבוסס ראיות
 • מערכות ומדיניות בריאות בינלאומית
 • מַסָה
יחידות הליבה

אתגרי בריאות הציבור הגלובלי במאה ה -21

זהו מבוא לנושא הרחב של בריאות עולמית בהתחשב בצמצום אי השוויון בבריאות; מניעת מחלות וקידום בריאות; נושאי הגנת הבריאות סביב המחלה הזיהומית, מפגעים סביבתיים והתפרצויות מחלות; שיתוף פעולה בין מגזרי החברה השונים; השתתפות קהילתית; ביטוח חיים עיקרי; ושיתוף פעולה בינלאומי.

אפידמיולוגיה וסטטיסטיקה לבריאות הציבור

ביחידה זו תפתח הבנה של גורמים ומניעת מחלות וחשיבות הגורמים הקשורים לתוצאות; פרשנות מדדים לשכיחות מחלות, שכיחות והשפעה; הבחנה בין אסוציאציות וקשרים סיבתיים; מושגים בסיסיים, הגדרות ושיטות של מחקר אפידמיולוגי ותועלתו הגלובלית; שימוש במדדים מתאימים להשערות שונות, עיצובים מחקריים או אוכלוסיות; תפקידן של מערכות מעקב (מרחביות וזמניות) בבריאות הציבור; ידע תיאורטי ומעשי של ניתוחים סטטיסטיים נפוצים בתחום בריאות הציבור והאפידמיולוגיה; וכיצד לבחור, ליישם ולפרש מודלים של רגרסיה לביצוע מחקרים במדעי בריאות הציבור עם נתונים אפידמיולוגיים באמצעות תוכנת סטטיסטיקה מתאימה.

שיטות סוציולוגיות לבריאות הציבור

יחידה זו נותנת היכרות עם מעורבותם וחשיבותם הגוברת של שיטות סוציולוגיות בפיתוח ובניהול של התערבויות בבריאות הציבור. מודול זה יבחן את החשיבות למדעי בריאות הציבור של תפיסות של סיכון, פגיעות ואחריות למחלות וטיפול בריאותי; נוהלי הפחתת בריאות ומניעה; חווית המחלה והיחסים החברתיים של מחלה; התנאים התרבותיים וההיסטוריים המעצבים את מדיניות הבריאות והפרקטיקה שלה; והכלכלה הפוליטית של מחלות ומתן שירותי בריאות.

קידום ציבורי ובריאות מבוסס ראיות

זוהי הקדמה כיצד בריאות הציבור מבוססת ראיות מתייחסת להערכת הצרכים לתכניות או תרגול חדשים או משופרים; זיהוי הראיות הזמינות ביותר על תוכניות ושיטות העשויות לענות על צרכים; איסוף המידע הזמין הטוב ביותר על תוכניות מתאימות; בחירת תוכניות המשתלבות בצרכים וערכי הקהילה והאוכלוסייה; והערכת ההשפעה על הבריאות והרווחה של הפעלת תוכניות נבחרות לפועל.

מערכות ומדיניות בריאות בינלאומית

יחידה זו מאפשרת לך לפתח הבנה של האופן בו חברות מתארגנות בהשגת יעדי בריאות קולקטיביים, כיצד סוכנויות שונות עוסקות במגע במדיניות ובתהליכי יישום כדי לתרום לתוצאות המדיניות והדרכים בהן מדיניות בריאות יכולה לעצב ולעצב אותם על ידי בריאות מערכות וקובעי הבריאות הרחבים יותר.

מַסָה

זהו פרויקט מחקר עצמאי המספק בחינה מעמיקה של תחום נבחר לבריאות הציבור העולמית שבוצע ממאי עד ספטמבר בפיקוח. תחום המחקר אמור להתיישר עם תחום אקדמי רלוונטי ואקטואלי של מחקרי בריאות הציבור ולשקול את המימד הגלובלי (ים) המחוברים זה לזה.

המחלקה לסיעוד

המחלקה לסיעוד שלנו היא צוות גדול של מומחים, המכסים היבטים רבים של סיעוד ובריאות, ומציעים תובנה וניסיון אמיתי של תרגול מקצועי. החוג נלהב ונלהב לסייע לסטודנטים להשיג את יעדיהם, פועל להצהרת המשימה של לא רק לספק כישורים אקדמיים, אלא להצטייד בסטודנטים בכלים להפוך למקצוענים.

אגרות

עלויות נוספות

כל הספרים הנדרשים לקורס זמינים מהספרייה. באוניברסיטה יש גם מעבדות מחשבים ושירות הלוואת מחשבים ניידים. עם זאת, סטודנטים רבים בוחרים לקנות חלק מספרי הלימוד העיקריים לקורס ו / או מחשב נייד. יתכן ותלמידים יצטרכו להדפיס את המטלות והמסמכים האחרים שלהם. עלויות הדפסת הקמפוס מתחילות מ- 5p לדף. עלויות משוערות הן 300 ליש"ט למחשב נייד עד 100 ליש"ט לספרים והדפסות. עלות אופציונלית כוללת: 400 פאונד

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... קרא יותר

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. קרא פחות