בריאות הציבור MPH

כללי

תיאור התכנית

בריאות הציבור MPH

64448_clinic-doctor-health-hospital.jpg

MPH הוא ההסמכה המוכרת בינלאומית שפותחת הזדמנויות תעסוקה רבות ברחבי העולם.

הקורס מעניק לתלמידים את הידע ואת בסיס המיומנויות כדי להמשיך בקריירה בתחום בריאות הציבור או תפקידים אחרים הקשורים למנהיגות רפואית.

תוכנית הלימודים של MPH ב המלכה הוא מיושר הדוק מאוד את תוכנית הלימודים לבחינות מקצועיות של הפקולטה בבריטניה לבריאות הציבור.

MPH נועד להציג את התלמידים:

 • ה'מדע 'של תרגול בריאות הציבור: גישה חזקה, שיטתית ומבוססת-ראיות להגדרה ולהבנה של בעיות בריאות ובעיות של האוכלוסייה.
 • "האמנות" של בריאות הציבור - כישורים בין-אישיים וארגוניים לעבוד בשיתוף עם אחרים; החלטות השפעה; יישום מדיניות, תוכניות או התערבויות; ולהשפיע על שינוי אמיתי. מטרתו היא לזהות פתרונות אופטימליים לרווח בריאותי בתוך המשאבים הזמינים.
 • נקודת מבט גלובלית על בריאות הציבור, כולל בריאותם של תחומים לא מצליחים במדינות נמוכות ובינוניות (LMICs)

למה של קווין?

בשיתוף עם המכון לבריאות הציבור באירלנד ובעלי עניין מקומיים אחרים, מארחים של Queen אחד מתוך חמישה UKCRC בריאות הציבור מרכזי מצוינות בבריטניה לעודד רב תחומית עבודה להגדיל את היכולת לטפל בבעיות בריאותיות מורכבות ברמת האוכלוסייה.

אחד היתרונות שלנו הוא גודל הכיתה הקטן (בדרך כלל סביב 20 סטודנטים בשנה) המאפשר קשר הדוק מאוד בין הצוות לסטודנטים. אתה תהיה מבוססת על מרכז מצוינות לבריאות הציבור, צפון אירלנד, אשר הוא אחד מתוך חמישה UKCRC בריאות הציבור מרכזי מצוינות בבריטניה, ואתה תהיה לימד ו mentored על ידי חוקרים ברמה עולמית.

אתה גם תהיה חשוף למגוון רחב של מנהיגים בריאות הציבור העוסקים בתחום בריאות הציבור, ביצוע שינויים אמיתיים לטובת בריאות האוכלוסייה. יש דגש על היבטים גלובליים של בריאות הציבור ואיומים מתעוררים ואתגרים הקורס מושך תלמידים מכל רחבי העולם.

פרטי הקורס

תוכן התוכנית מבוסס על דיפלומה (חלק א ') סילבוס בחינה של חברות בפקולטה לבריאות הציבור בבריטניה, MPH זה מורכב משני סמסטרים לימד ועוד מרכיב אחד מבוסס מחקר. סמסטרס 1 ו 2 כרוך תערובת של הרצאות רשמיות, הדרכות ועבודה קבוצתית סמסטר 3 מתמקד בעבודת הדוקטורט.

סמסטר 1 מודולים

הצגת מושגי יסוד, מתודולוגיות וגישות, תוך שימת דגש על חשיבה ביקורתית ויישום ידע חדש:

 • גורמי שיפור הבריאות והבריאות (Pt 1)
 • סטטיסטיקה רפואית
 • מדעי הבריאות הציבורית

סמסטר 2 מודולים

התמקדות בפרקטיקה של בריאות הציבור בשלושת התחומים / המודולים העיקריים:

 • קובעי שיפור הבריאות והבריאות (Pt 2)
 • בריאות ומערכות טיפול חברתי
 • הגנה על בריאות

מודולים אופציונליים:

 • תרגול מתקדם בתחום בריאות הציבור
 • בריאות עולמית

סמסטר 3

הסטודנטים נדרשים גם להשלים פרויקט אקדמי מתאים, דיסקרטי, אקדמי או שירות לבריאות הציבור כדי לשלב וליישם ידע וכישורים הקשורים לבריאות הציבור. ייתכנו הזדמנויות לעבוד עם ארגונים מקומיים לבריאות הציבור והזדמנויות לנהל פרויקטים באזורים לא מסופקים של LMICs ניתן לארגן.

הערכה

הערכה היא על ידי מגוון של שיטות כולל בדיקה בכתב, משימות בכתב, מצגות בעל פה. נדרשת עבודת מחקר של 10-15,000 מילים.

למידה והוראה

בקווינס אנו שואפים לספק סביבת למידה איכותית המשלבת סקרנות אינטלקטואלית, חדשנות ושיטות מומלצות ללמידה, הוראה ותמיכה לסטודנטים, כדי לאפשר לתלמיד להשיג את מלוא הפוטנציאל האקדמי שלהם.

בקורס זה אנו עושים זאת על ידי מתן מגוון של חוויות למידה המאפשרות לתלמידים שלנו להתעסק עם מומחים לנושא, לפתח תכונות ופרספקטיבות שיציידו אותם לחיים ולעבודה המשפרים את התפתחותם כלומדים עצמאיים לכל החיים.

השיעורים הם בשעות הבוקר ואחר הצהריים באמצעות שילוב של הרצאות כמובן, חוויות מעשיות עצמית מכוונת המחקר כדי לשפר את יכולת העבודה.

64449_pexels-photo-220723.jpeg

דרישות כניסה

2.1 כבוד תואר או מעל בנושא בריאותי או הכשרה מקבילה המקובלת על האוניברסיטה. ניתן לשקול הוכחה לכישורים או לניסיון מקצועי מקבילים, כאשר המבקש אינו עומד בדרישה האקדמית הנדרשת. המבקשים עשויים להיות נדרשים לבצע ראיון.

מידע נוסף לסטודנטים בינלאומיים

סטודנטים בינלאומיים (שעבורם אנגלית אינה שפתם הראשונה) חייבים להיות מסוגלים להפגין את מיומנותם באנגלית כדי להפיק תועלת מלאה מלימודיהם. אזרחים שאינם תושבי EEA חייבים גם לספק את דרישות ההגירה לאנגליה והגירה (UKVI) עבור השפה האנגלית למטרות ויזה. עדות ל - IELTS * 6.5, עם לא פחות מ 6.0 בכל רכיב, או הכשרה מקבילה המקובלת על האוניברסיטה נדרשת (* נלקח בתוך 2 השנים האחרונות).

אם אתה צריך לשפר את כישורי השפה האנגלית שלך לפני שתזין את התוכנית הזו, השותף שלנו INTO Queen's University Belfast מציעה מגוון של קורסים בשפה האנגלית. קורסים אינטנסיביים וגמישים אלה נועדו לשפר את יכולתך האנגלית להיכנס לתוכנית זו.

תחזיות קריירה

בוגרי ה- MPH יהיו בעלי מיומנויות וידע על מנת לקדם הזדמנויות לבריאות הציבור בתחום הבריאות והרווחה, ארגונים לא ממשלתיים הקשורים לבריאות (NGO) ובמחלקות הוראה ומחקר באוניברסיטאות.

עם סיום הקורס, הבוגרים ממוקמים היטב כדי לבצע את הבחינות המקצועיות של בריטניה או אירי הפקולטה לבריאות הציבור ועלול להמשיך בקריירה בתחום בריאות הציבור, או באופן מקומי בבריטניה / אירלנד או בינלאומי, כולל קריירות מתמקדת ב את הצרכים הבריאותיים של LMIC

במהלך הקורס, לתלמידים תהיה הזדמנות לתקשר עם מעסיקים פוטנציאליים.

המלומדים של קווין לקצור יתרונות יוצאי דופן. יוזמות ייחודיות, כדוגמת פלוס פלוס וחוקר פלוס, מחזקות את מחויבותנו לאפשרות העסקה, בעוד שמנהיגות חדשנית ותוכניות ניהוליות לצד שילוב סטרלינג עם מומחים עסקיים מסייעות לתלמידים שלנו לקבל משרות ניהוליות מרכזיות ברמה הלאומית והבינלאומית.

אילו סוגים של עבודות התלמידים ממשיכים לעשות לאחר שסיימו את תואר שני בבריאות הציבור?

חלק מהתלמידים שלנו ממשיכים ללמוד דוקטורט נוסף. ללמוד בתחומים של מחקר רפואי ואפידמיולוגיה כאן בצפון אירלנד, בחלקים אחרים של בריטניה ובחו"ל.

תלמידים אחרים ממשיכים לעבוד הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. להלן כמה מן העבודות בהן נקטו:

 • מומחה בכיר לתקינה בחברת Beam Suntory
 • יועץ בריאות, מדאר, אזור המזרח התיכון
 • עמית מחקר פוסט-דוקטורט, Queen's University Belfast
 • בוגר טכני, קבוצת קרי
 • סטודנט לתואר ראשון בבריאות האוכלוסייה, אוניברסיטת אוקספורד
 • רכזת פרויקטים בארגון "הצלת ילדים"
 • דוקטורט. CPH סטודנטים
 • דיאטן רשום, קרייגאבן
 • חבר צוות הפרויקט, צפון אירלנד
 • מומחה לאפידמיולוגיה, מומחה במחלקת הבריאות של פנסילבניה

אגרות

יש מגוון של אפשרויות מימון ומלגות זמין לאלו שוקל ללמוד בבית המלכה.

הלוואות לתואר ראשון

המחלקה לכלכלה תספק הלוואה שכר לימוד של עד 5,500 £ לכל סטודנט NI / האיחוד האירופי ללימודים לתואר ראשון.

A הלוואות לתואר ראשון במערכת בבריטניה מציעה הלוואות ממשלתיות מגובה של עד 10,609 £ ללימודים ומחקר קורסי מאסטרס בכל תחומי הנושא. קריטריונים, זכאות, גמול ומידע על היישום זמינים באתר האינטרנט של ממשלת בריטניה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... קרא יותר

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. קרא פחות