Filter
Certificate
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

חלק מהתוכניות החינוכיות מציעות תעודת הגמר ולא תואר. תעודות אלה מספקים צורך להכין שיעורי תלמיד בתחום מסוים. לפעמים תלמיד שכבר מועסק ירוויח תעודה להתמחות בריכוז מסוים או כדי להגדיל את משכורתם.

מה היא תעודה ברפואת שיניים? אישור זה מספק לתלמידים חינוך בתחום של רפואת שיניים וטיפול אוראלי. הם צריכים להיות בעל רקע מוצק בתחום מדעים, כולל ביולוגיה, אנטומיה, וכימיה. שיעורים במתמטיקה יהיו גם קריטריון לקבלה לתכנית תעודה. קורסים מחולק בין הוראה בכיתה והכשרה קלינית במודלים וחולים לחיות. תלמידים יתרכזו בתחומים שונים של כישורי שיניים בזמן למידת הרדמה ורדיולוגיה. תוכניות נוספות עשויות להציע תכנית לימודים ספציפיות מעבר לרפואת שיניים כלליות.

סטודנט שבוחר תכנית תעודה בתחום זה של מדע בריאות ישפר את כישורי המיומנות ומוטוריקה העדינה שלהם וללמוד קבלת החלטות, פתרון בעיות, תקשורת, וכישורים ארגוניים. כישורים אלה ואחרים מספקים בדרך כלל בוגרים יתרון תחרותי לעליות שכר והזדמנויות תעסוקה טובות יותר.

תעודות ברפואת שיניים זמינות בינלאומיות במסגרות חינוכיות הכוללות אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות לימוד מקוונים. הדרך הטובה ביותר לקבוע את העלות של תכנית כזו היא על ידי הפנייה למשרד הקבלה של בית הספר שאתה רוצה להשתתף.

תלמידים שיש להם תעודה ברפואת שיניים מוסמכים לעבוד כרופאי שיניים בחלקים רבים של העולם. הם מספקים טיפולי שיניים ובריאות פה הדרכה לחולים ולבצע טיפולי שיניים במידת הצורך. כמה רופאי שיניים יכולות לבחור להתמחות באחד משדות השיניים להתרכז בתחום אחד.דרישות חינוכיות ורישוי יכולות להיות שונות עבור כל מדינה, כך שהתלמידים צריכים להיות מוכרים עם הקריטריונים שבו הם רוצים להתאמן.

עם תעודה, אולי יש לה תלמיד את ההזדמנות כדי לקדם את הקריירה שלהם ולפתוח דלתות חדשות לניסיון מקצועי. אם אתה יודע שאתה מוכן להמשיך תעודת שיניים, לחפש את התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות

3 תוצאות ב רפואת שיניים

Bow Valley College

תכנית השנה אחת תעודה (30 שבועות) מכינה לך לנהל את זרימת העבודה במשרד במרפאת שיניים. תוכן כולל מדע שיניים, תרשימים, תקשורת עסקית, חיוב, ניהול פיננסי, ומיומנויות מחשב. יש ל ... [+]

שיניים עסקים עוזר תעודה

תכנית השנה אחת תעודה (30 שבועות) מכינה לך לנהל את זרימת העבודה במשרד במרפאת שיניים. תוכן כולל מדע שיניים, תרשימים, תקשורת עסקית, חיוב, ניהול פיננסי, ומיומנויות מחשב. יש לי בוגרים סיכויי עבודה מצוינים ושיעורי התעסוקה שלנו הם גבוהים באופן עקבי.

קורסים בתכנית

* מציין כמובן שזמין גם באינטרנט

ADMN 1,104 - קלידה ומסמכי עיבוד (3 נ"ז) * מושגי תפקיד בשירותי בריאות (3 נ"ז) * - HUCL 1,101 DBAs 1301 - שיניים ביטוח וניהול פיננסי (3 נ"ז) DBAs 1101 - מבוא למשרד השיניים (3 נ"ז) 1401 HUCL - טרמינולוגיה רפואית אני (3 נ"ז) * DBAs 1201 - ניהול משרד שיניים מבוא (3 נ"ז) 1,501 DBAs - ניהול מרפאה שיניים ממוחשבות (3 נ"ז) 1,401 DBAs - טרמינולוגיה שיניים (3 נ"ז) * HUCL 1701 - תקשורת העסקית לרפואת (3 נ"ז) * 1,101 HRES - התנהגות ארגונית (3 נ"ז) * ... [-]
קנדה קלגרי
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
8 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

תוכנית זו במשרה חלקית היא בעיקר למידה מרחוק באינטרנט, אבל המבקשים הפוטנציאליים צריכים לציין כי קיימת מחויבות קלינית צפויה של יום אחד בחודש בהנחיית אדינבורו מכון דנטלי שבו ... [+]

תיאור התוכנית

תוכנית זו במשרה חלקית היא בעיקר למידה מרחוק באינטרנט, אבל המבקשים הפוטנציאליים צריכים לציין כי קיימת מחויבות קלינית צפויה של יום אחד בחודש בהנחיית אדינבורו מכון דנטלי שבו הם יוכלו לצבור ניסיון קליני במתן הרגעה סדציה עבור חולים.

זה מכוון לעובדי שיניים בתחום הטיפול הראשוני או המשני המעוניינים להכניס מיומנות שלא יסולא בפז בתרגולם או למסד את הכשרתם וניסיונם הקיים. זוהי התוכנית היחידה מבוססת אוניברסיטה בהרגעה שיניים בסקוטלנד.... [-]

הממלכה המאוחדת אדינבורו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
CDI College

חקור את העולם המרתק של רפואת השיניים עם תוכנית טכנאי שיניים בבית CDI College . כיסוי מגוון של נושאים, כולל תותבות, אורתודונטיקה, גשרים וכתרים ... [+]

חקור את העולם המרתק של רפואת השיניים עם תוכנית טכנאי שיניים בבית CDI College . כיסוי מגוון של נושאים, כולל תותבות, אורתודנט, גשרים וכתרים, תוכנית טכנאי שיניים יכין אותך לעבודה במעבדות שיניים, יצרני שיניים, ספקי שיניים הגדרות שיניים אחרות.

השג את הידע ואת המיומנויות שאתה צריך לעבוד בתחום זה מרגש בבית CDI College !

[-]
קנדה סורי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית