HEALTHCARESTUDIES

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

בוגרי תיכון רבים בוחרים להמשיך לתואר ראשון כשיטת הרחבת הזדמנויות הקריירה שלהם, כמו גם את פוטנציאל ההשתכרות שלהם. ניתן סיים התואר הראשון של רבים בתוך כארבע שנים, אם נלקח במשרה מלאה.

מה בדיוק הוא ראשון בEMS וחובשים? מיועד לאלה שמחפשים להקים קריירה מתגמלת בתחום בריאות החירום, כמובן קפדני זה של מחקר כרוך ביקורת קרובה של נושאים, כגון מדעי בריאות כללית, ביולוגיה, הפתופיזיולוגיה וטכניקות תגובת חירום רפואית. תשומת לב נוסף הוא לעתים קרובות ניתן לנושאים הכוללים תקשורת EMS, אתיקה EMS, מוכנות לאסון ושיטות תגובה כפי שהם מתייחסים למקרי חירום לבריאות ציבור.

עובדי EMS רבים ופרמדיקים למצוא שהם יותר תעסוקה לאחר הבטחת התואר הראשון ממה שהם היו בעבר.בוגרים של תוכניות אלה רבים גם לדווח חזק שביעות רצון בעבודה ורווחים טובים יותר לאחר שסיים את ההשכלה גבוהה.

אין עלות קבועה לקבלת תואר ראשון בEMS ופרמדיקים. סטודנטים שוקלים פנייה לתכנית מסוימת מתבקשים לפנות לסניף של בית הספר קבלה ישירות לקבלת מידע ומחירי שכר לימוד ל- עד-כה.

בוגרים מוצלחים של התואר הראשון בתוכניות EMS ופרמדיקים בדרך כלל מוכנים למגוון רחב של תפקידים במגזר תגובת החירום רפואי. רב להמשיך לעבוד כמנהלי בתי חולים, עוזרי רופא או מפקחי EMS או טכנאים. אחרים בוחרים לקחת על מגוון רחב של תפקידים ניהוליים או מנהיגות הקשורים לתגובת EMS. בעלי תואר חלק הראשון לבחור להרחיב את סיכויי החינוך ואת הקריירה שלהם עוד יותר ולחזור לבית הספר בתקווה להשגת התואר שני בתחום רלוונטי.

הזדמנויות רבות חינוכיות קיימות באינטרנט ובעולם למי שמעוניין בהרחבת הידע שלהם על בריאות ותגובת חירום רפואית. מסד הנתונים שלנו הוא דרך מצוינת להתחבר עם בתי ספר פוטנציאליים. חיפוש עבור התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

6 תוצאות ב רפואת חירום Filter

תואר ראשון במדעי הפראמדיק

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
BSc
<
תכנית מלאה
<
3 שנים
אנגלית
קמפוס

BSc Paramedic Science הוא הראשון במשרה מלאה תואר ראשון מסוגו בסקוטלנד.

קרא יותר

תואר ראשון במדעי הבריאות בטיפול רפואי דחוף

University of Johannesburg
Bachelor
ינו 2020
<
תכנית מלאה
<
4 שנים
אנגלית
קמפוס

על מועמדים לעבור הן את הערכת הכושר, הערכת פוביה והן את הבדיקה הרפואית בכדי לקבל כניסה לתואר רפואי דחוף. ...

קרא יותר

תואר ראשון בפרמדיסין

University of Southern Queensland (USQ)
Bachelor
<
תכנית מלאה
<
תכנית חלקית
<
3 שנים
אנגלית
קמפוס

USQ של רווקים פרמדיצין יספק לך מיומנויות ספציפיות כי הם ייחודיים להיות חובש, ואתה תהיה מאומן בתחומים של הערכה, ניתוח, קבלת החלטות ועבודה במצבים קשים. ...

קרא יותר

B.Sc. ניהול האבטחה

Akkon Hochschule der Humanwissenschaften
BSc
<
תכנית מלאה
<
תכנית חלקית
<
6 סמסטרים
גֶרמָנִיָת
קמפוס

בשנת 2009, עכו אונ' הקימה את Practitioner חירום מגרש שירותי החירום ויש לו הרבה בוגרים מוצלחים יצרו. כרגע המתרחש ברחבי עולם גדול שינויים כאלה. ב. שינוי האקלים וטרור בינלאומי. ...

קרא יותר

תואר ראשון במדעי בריאות (paramedicine)

Western Sydney University
Bachelor
<
תכנית מלאה
<
3 שנים
אנגלית
קמפוס

פרמדיקים לשחק תפקיד אינטגרלי במערכת הבריאות, להגיב לבעיות בריאות חריפה ותת חריפה במגוון של הגדרות מגוונות ובלתי נשלט. פרמדיקים לספק טיפול מתוכנן לחולים בכל הגילים, בהתמודדות ע ...

קרא יותר

חירום ואסון קלה ba בינלאומי

Akkon Hochschule der Humanwissenschaften
BA
<
תכנית מלאה
<
6 סמסטרים
גֶרמָנִיָת
קמפוס

בשנים האחרונות, הארגוניים היו סיוע הומניטרי מול אתגרים גדולים יותר ויותר. לבד האסונות ההומניטריים בפקיסטן האיטית, מלאים תקנו את הרעב באפריקה המזרחית להראות כמה אנשים תלויים בס ...

קרא יותר