Filter
Bachelor
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

בוגרי תיכון רבים בוחרים להמשיך לתואר ראשון כשיטת הרחבת הזדמנויות הקריירה שלהם, כמו גם את פוטנציאל ההשתכרות שלהם. ניתן סיים התואר הראשון של רבים בתוך כארבע שנים, אם נלקח במשרה מלאה.

מה בדיוק הוא ראשון בEMS וחובשים? מיועד לאלה שמחפשים להקים קריירה מתגמלת בתחום בריאות החירום, כמובן קפדני זה של מחקר כרוך ביקורת קרובה של נושאים, כגון מדעי בריאות כללית, ביולוגיה, הפתופיזיולוגיה וטכניקות תגובת חירום רפואית. תשומת לב נוסף הוא לעתים קרובות ניתן לנושאים הכוללים תקשורת EMS, אתיקה EMS, מוכנות לאסון ושיטות תגובה כפי שהם מתייחסים למקרי חירום לבריאות ציבור.

עובדי EMS רבים ופרמדיקים למצוא שהם יותר תעסוקה לאחר הבטחת התואר הראשון ממה שהם היו בעבר.בוגרים של תוכניות אלה רבים גם לדווח חזק שביעות רצון בעבודה ורווחים טובים יותר לאחר שסיים את ההשכלה גבוהה.

אין עלות קבועה לקבלת תואר ראשון בEMS ופרמדיקים. סטודנטים שוקלים פנייה לתכנית מסוימת מתבקשים לפנות לסניף של בית הספר קבלה ישירות לקבלת מידע ומחירי שכר לימוד ל- עד-כה.

בוגרים מוצלחים של התואר הראשון בתוכניות EMS ופרמדיקים בדרך כלל מוכנים למגוון רחב של תפקידים במגזר תגובת החירום רפואי. רב להמשיך לעבוד כמנהלי בתי חולים, עוזרי רופא או מפקחי EMS או טכנאים. אחרים בוחרים לקחת על מגוון רחב של תפקידים ניהוליים או מנהיגות הקשורים לתגובת EMS. בעלי תואר חלק הראשון לבחור להרחיב את סיכויי החינוך ואת הקריירה שלהם עוד יותר ולחזור לבית הספר בתקווה להשגת התואר שני בתחום רלוונטי.

הזדמנויות רבות חינוכיות קיימות באינטרנט ובעולם למי שמעוניין בהרחבת הידע שלהם על בריאות ותגובת חירום רפואית. מסד הנתונים שלנו הוא דרך מצוינת להתחבר עם בתי ספר פוטנציאליים. חיפוש עבור התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות

3 תוצאות ב רפואת חירום

Western Sydney University

פרמדיקים לשחק תפקיד אינטגרלי במערכת הבריאות, להגיב לבעיות בריאות חריפה ותת חריפה במגוון של הגדרות מגוונות ובלתי נשלט. פרמדיקים לספק טיפול מתוכנן לחולים בכל הגילים, בהתמוד ... [+]

פרמדיקים לשחק תפקיד אינטגרלי במערכת הבריאות, להגיב לבעיות בריאות חריפה ותת חריפה במגוון של הגדרות מגוונות ובלתי נשלט. פרמדיקים לספק טיפול מתוכנן לחולים בכל הגילים, בהתמודדות עם תלונות בריאותיות כי היקף מכל קצות הקשת של חומרת מחלה ופציעה ומורכבת. הם נדרשים, לעיתים קרובות לקיים אינטראקציה עם טיפול ראשוני או אנשי מקצוע בתחום בריאות ברית הקהילה, לתרום את הטיפול הבין-מקצועי של חולים בסביבה מחוץ לבית החולים.... [-]

אוסטרליה סידני בנקסטאון קמפבלטאון גונדרמן בלק טאון רידלמר פנרית '  + 4 יותר
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Southern Queensland (USQ)

USQ של רווקים פרמדיצין יספק לך מיומנויות ספציפיות כי הם ייחודיים להיות חובש, ואתה תהיה מאומן בתחומים של הערכה, ניתוח, קבלת החלטות ועבודה במצבים קשים. ... [+]

לנקוט פעולה ולהתחיל הקריירה הפראמדיק שלך

USQ של רווקים פרמדיצין יספק לך מיומנויות ספציפיות כי הם ייחודיים להיות חובש, ואתה תהיה מאומן בתחומים של הערכה, ניתוח, קבלת החלטות ועבודה במצבים קשים.

החל מהשנה הראשונה ובמהלך התואר, תשלימו את המרפאות הקליניות עם שירות האמבולנס של קווינסלנד ובמסגרות אחרות לטיפול רפואי - כדי להשיג "ניסיון מעשי".

כסטודנט פרמדיק, תהיה לך הזדמנות לשפר את הכישורים שלך באמבולנס המדומה שלנו במעבדות הכשרה חירום.... [-]

אוסטרליה ספרינגפילד
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Johannesburg

על מועמדים לעבור הן את הערכת הכושר, הערכת פוביה והן את הבדיקה הרפואית בכדי לקבל כניסה לתואר רפואי דחוף. ... [+]

על מועמדים לעבור הן את הערכת הכושר, הערכת פוביה והן את הבדיקה הרפואית בכדי לקבל כניסה לתואר רפואי דחוף.

קריירה

מטפלים בתחום חירום הם מומחים בתחום הטיפול וההצלה לפני חולים טרום בית חולים, המתמקדים בניהול חולים אנושיים או פצועים.

דרישות קבלהAPS מינימאלי: 26שפת ההוראה והלמידה - אנגלית: 5 (60%)מתמטיקה: 4 (50%)אוריינות מתמטית: לא מתקבלתמדעי הפיזיקה: 4 (50%)מדעי החיים: 4 (50%)נושא נוסף 1: 4 (50%)נושא נוסף 2: 4 (50%)... [-]
דרום אפריקה יוהנסבורג
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית