HEALTHCARESTUDIES.CO.LI

Find law schools and universities in מלזיה offering law degrees

התואר ראשון הוא תכנית להשכלה גבוהה שניתן להשיג ב כארבע שנים. תוכניות ראשונות רבות מוצעות באופן אישי וכן על באינטרנט, כך שגם סטודנטים שגרים באזורים מרוחקים או שאינו יכול להשתתף במשרה מלאה בבית הספר יכול לקדם את החינוך שלהם.

מלזיה היא מונרכיה חוקתית פדרלית בדרום מזרח אסיה. הוא מורכב משלוש עשר מדינות ושלוש טריטוריות פדרליות יש משטחת כוללת של 329,847 קילומטרים רבועים מופרדים על ידי ים סין הדרומי לשני אזורים בגודל דומה, חץ האי מלזיה ובורניאו המלזי.

Law schools and universities for law degrees מלזיה. Find all the information about the law schools and universities offering law degrees מלזיה here.

תוצאות Filter

תואר ראשון במדעים ביו-רפואיים (בהצטיינות)

Lakshveer Overseas Solution
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים ינואר 2020 מלזיה Kuala Lumpur

תואר ראשון במדעים ביו-רפואיים (בהצטיינות) הוא תכנית מקיפה שמטרתה להכשיר את התלמידים בתחומים שונים של מדעי הרפואה.

תואר ראשון

Lakshveer Overseas Solution
קמפוס תכנית מלאה 5 שנים בקשת מידע מלזיה Kuala Lumpur

אוניברסיטאות רפואי במלזיה מציעים בדרך כלל תוכנית לתואר ראשון לתואר ראשון לרופאים עתידיים. חובה על סטודנטים שבוגרי בית הספר לרפואה לעבוד בבית החולים הממשלתי במסגרת תכנית הלימודים למשך שלוש שנים.

Mbbs ראשון רופאה - רווק לניתוח

Melaka-Manipal Medical College
קמפוס תכנית מלאה 5 שנים בקשת מידע מלזיה Malacca

שלב I (קמפוס מאניפל, הודו) 2.5 שנים של מחקרים פרה-קליניים

תואר ראשון בניתוח שיניים

Melaka-Manipal Medical College
קמפוס תכנית מלאה 5 שנים בקשת מידע מלזיה Malacca

חמש שנים של תואר ראשון של ניתוח כירורגיה (BDS) התוכנית נעשית בקניפוס Manipal, הודו עבור שלב I ו Melaka הקמפוס, מלזיה עבור שלב II. המאמץ הוא השתקפות אמיתית של חזון מניפאל בטיפוח תלמידים בעלי אישיות מתנשאת ולחזק את החינוך המבוסס על ערכים של מניפול.

הראשון של פיזיותרפיה (בהצטיינות)

AIMST University
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים בקשת מידע מלזיה Kuala Lumpur Alor Setar + 1 more

Bachelor of Dental Technology

AIMST University
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים בקשת מידע מלזיה Kuala Lumpur Alor Setar + 1 more

מדע מעבדה הרפואית ראשון (בהצטיינות)

Universiti Selangor (UNISEL)
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים בקשת מידע מלזיה Shah Alam

רפואי מעבדה המדע (MLS) תכנית מספקת הזדמנות לחינוך והכשרה בכל התחומים העיקריים של רפואה

ראשון - מדעי הבריאות

INTI International University & Colleges, Malaysia
קמפוס תכנית מלאה ינואר 2020 מלזיה Kuala Lumpur Batu Pahat

התוכניות למדעי בריאות שלנו מסייעת להכין אותך לקחת את התפקידים אלה. אנחנו מכסים טווח בתכנית הלימודים שלנו, הכולל שירותי טיפול ותמיכת מטופל לאבחון, טכניים, טיפוליים וישירים.

ראשון רפואה & הראשונה של ניתוח (MBBS)

AIMST University
קמפוס תכנית מלאה 5 שנים בקשת מידע מלזיה Kuala Lumpur Alor Setar + 1 more

התכנית הרפואית אוניברסיטת AIMST היא מודרנית וחדשנית. הוא במתכונת בתכנית הלימודים המשולבים קליני ואחריו בתי ספר לרפואה גדולות בבריטניה וגם משלב דרישות מקומיות שנקבעו על ידי המועצה הרפואית המלזית. התכנית של 5 השנים מתנהלת לחלוטין בתוך המדינה.

תואר ראשון בהנדסה (ביו-רפואה)

Universiti Teknologi Malaysia
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים ספטמבר 2019 מלזיה Skudai

יישום הטכניקות ההנדסיות במדעי הביו-רפואה הולך ומתרחב. כיום, עם המורכבות ההולכת וגדלה של הטכנולוגיה הרפואית, יש ביקוש גדל והולך עבור אנשי מקצוע טכניים שיכולים לקשר בין תחומי הביו-רפואי וההנדסה.

בוגר בית מרקחת (Hons)

International Medical University
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים בקשת מידע מלזיה Kuala Lumpur

תואר זה מצייד אותך לעבודה בכל בית מרקחת הגדרה, מן השירות בבית החולים הקהילה בפועל לתעשיית התרופות. כמומחים בתחום הרפואה, הרוקחים לוקחים על עצמם תפקידים חשובים יותר ויותר וחבר מכריע בצוות הבריאות המשולב.

תואר ראשון בניתוחי שיניים

International Medical University
קמפוס תכנית מלאה 5 שנים בקשת מידע מלזיה Kuala Lumpur

תוכנית רפואת שיניים של IMU מספקת מבחר של 2 מסלולים לסטודנטים. המסלול הראשון מיושם במשותף על ידי IMU, מלזיה, בשיתוף עם האוניברסיטאות השותפות דוברי אנגלית בחו"ל, עם סטודנטים ההוצאות השלב הראשון במלזיה והשנים המאוחרות באחת האוניברסיטאות השותפות שלנו. בסיום מוצלח, הסטודנטים יקבלו את התואר מהאוניברסיטה השותפה בהתאמה. המסלול השני הוא לסטודנטים לבלות את כל 5 שנים של תוכנית לתואר ראשון ב IMU ולקבל את תואר ראשון של כירורגיה דנטלית (BDS) תואר מ IMU.

תואר ראשון

International Medical University
קמפוס תכנית מלאה 5 שנים בקשת מידע מלזיה Kuala Lumpur

IMU היא מלזיה הראשונה והמקובעת ביותר של אוניברסיטה פרטית לבריאות עם למעלה מ -26 שנים של מוקד ייעודי בתחום הבריאות. IMU השיגה את SETARA-2017 מעמד 6 מעמד (מצטיינים) תחת הקטגוריה בוגרת אוניברסיטת. ב IMU, יש לך את האפשרות ללמוד את הראשון שנתיים וחצי של התואר ב IMU ולהעביר את אחת האוניברסיטאות השותפות שלה באוסטרליה, בריטניה, אירלנד או קנדה להשלמת התוכנית הרפואית. שותפויות בינלאומיות אלה מעידות על כך שתכנית הלימודים של IMU פותחה כדי לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים של האוניברסיטאות. לסטודנטים הלומדים רפואה ב- IMU יש גם אפשרות להשלים את התואר כולו ב- IMU. לימודי רפואה ב- IMU יספקו לכם גם Pathway ועבודה בארצות הברית עם שילוב שלב USMAE 1 קורס הכנה לתוכנית הלימודים הרפואית של IMU בסמסטרים 1 עד 5. עם זאת, הבוגרים שלנו יש הכנה מוקדמת והם המוסמכת לשבת לבחינה של USMLE שלב 1, אשר מגלה נתיב לקראת ההזדמנויות בארה"ב תושבות.

בוגר סיעוד (Hons)

International Medical University
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים ספטמבר 2019 מלזיה Kuala Lumpur

תואר ראשון של סיעוד היא תוכנית 4 שנים במשרה מלאה, אשר מכין סטודנט להיות אחות מוסמכת, מוסמך להתאמן במגוון של הגדרות או במגזר הציבורי או הפרטי מגזרים. לאחר סיום לימודיה לתואר ראשון בסיעוד, הבוגרת יכולה לבחור לעבוד כאחות מוסמכת או להמשיך בתעודה מתקדמת או לכתוב התמחות בסיסית בתחום הלידה, אורתופדיה, סיעוד קפדני, סיעוד בכליות, סיעוד פריאופרטיבי, סיעוד קהילתי, סיעוד גרונטולוגי ועוד. . בוגרי בית הספר יכולים גם לבחור להמשיך את לימודיהם במכללה ובדוקטורט.