HEALTHCARESTUDIES.CO.LI

Find law schools and universities in ירדן offering law degrees

רווק הוא תואר מתקדם, כי בדרך כלל לוקח בערך ארבע שנתי הלימוד להרוויח. הסטודנטים ידעו והכשרה לקבל תוך כדי להרוויח את התואר עלול להוביל הזדמנויות מקצועיות מדהימות עם תום לימודים.

ירדן, באופן רשמי הממלכה ההאשמית של ירדן, הוא ממלכה במזרח התיכון ערבית, בגדה המזרחית של הנהר הירדן, והארכת לאזור היסטורי של פלסטין

Law schools and universities for law degrees ירדן. Find all the information about the law schools and universities offering law degrees ירדן here.

תוצאות Filter

ראשון בבית המרקחת

Yarmouk University
קמפוס תכנית מלאה 5 שנים ספטמבר 2019 ירדן Irbid

תכנית זו שואפת להשיג השכלת תרופות מכובדת להתמודדות עם התפתחויות מודרניות במקצוע, הוא ברמה מקומית והן ברמה אזורית, לכיוון רוקח מוסמכת בתחומים שונים של תרגול מרקחת, המשקפים בפועל איכות מקיפה. המשימה של הפקולטה לרוקחות היא לתרום שלמותה של האוניברסיטה בתוכניות החינוך, וכדי להשיג מצוינות אקדמיות ויישומי תוכניות תרופות המבוססים על מחקר מדעי, כי צפוי להיות משלים ההיבטים מודרניים שונים של המקצוע של בית מרקחת.

BS בהנדסה ביו

Al-Ahliyya Amman University
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2019 ירדן Amman

סטודנטים שנה חמישית במחלקה להנדסה ביו-רפואית הם קיום מכונת CT בכיתה בסעיף הסדנה תחת פיקוחו של ד"ר יוקרתו של אלוהים, אל-Mutairi

תואר ראשון לאודיולוגיה ואת הגיית המדע

Al-Ahliyya Amman University
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2019 ירדן Amman

הציגה מחלקת השמיעה והדיבור ב 2001 ו נחנך תחת חסותו של הנסיך הוד מעלתו ראאד בן זאיד המזכיר הראשי-Anmak. המחלקה מציעה תוכנית ראשון במדעי דיבור ושמיעה. הוא נתמך מקומי ואזורי תכנית על מנת לספק הזדמנות לבוגרי לעבוד במקומות שונים, כגון בתי חולים, בתי ספר ועוד. שימוע מרכזי ומעבדי סעיף דיבור, המאובזרים בציוד וטכניקות הדרושים בענף בפיקוחו של קבוצת מרצים מוסמכים ומפקחים כולל מוכשרים לספק את ההכשרה הטובה ביותר עבור תלמידים.

תואר ראשון אופטיקה

Al-Ahliyya Amman University
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2019 ירדן Amman

ייחודיות במחלקת האופטיקה להיות בחלק הראשון והיחיד ברמה של אוניברסיטאות פרטיות בממלכה ההאשמית של ירדן הציגה בסעיף כאחד החלקים של הפקולטה למדעי רוקחות רפואה בשנת 2015, אשר מעניקה תואר ראשון המומחיות של אופטיקה ידי 132 שעות אשראי מפוזרים על פני ארבע שנים אקדמיות. מחלקת אופטיקה הוקמה במטרה לספק הזדמנות לבוגרי לעבוד במרכזי אופטיקה ומרכזים של תיקון עיניים וראייה בנוסף מרפאות עיניים בבתי חולים.

תואר ראשון ניתוח רפואי

Al-Ahliyya Amman University
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2019 ירדן Amman

ניתוח רפואי הוקמה כאחת המחלקה בפקולטה לרוקחות מחלקת מדעי הרפואה בשנת 1991, אשר מעניקה תואר ראשון המומחיות של ניתוח רפואי על ידי (142) שעות אשראי מפוזרים על פני ארבע שנים אקדמיות. הוא כולל מעבדות של בדיקות רפואיות בנוסף מעבדות המדע הבסיסיות: - פתולוגיה מעבדה - מעבדה למיקרוביולוגיה - מעבדה לביוכימיה מעבדת Dam- Aserarah- המעבדה של Alotfillat- מעבדת הורמונים - מעבדת אימונולוגיה.

ראשון לרוקחות

Al-Ahliyya Amman University
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2019 ירדן Amman

המחלקה למדעי התרופות מציעה תוכנית מרקחת Pkaloyos. תכנית זו היא ייחודית תכנית ברורה באזור הערבי, שם הוא פותח על פי השיטות העולמיות האחרונות בחינוך התרופות מאופיינת בוגר תכנית זו עם המחקרים וחוויותיו של תיאורטיים ומעשיים - יכולתה למלא תפקיד פעיל בתוך טיפולי צוות הרפואי במונחים של עבודה בבתי מרקחת חולים בנוסף מרקחת פרטית בנוסף לתחומי ייצור תרופה, פיתוח מרכזי מחקר מדעי ואקדמי המעוניינים מדעי תרופות. בנוסף, המחלקה למדעי תרופות לאחרונה לשים בתכנית לתואר השנייה, כך תכנית זו לעמוד בקצב האחרון על בקנה המידה המקומית, תוכניות אקדמיות ערביות ובינלאומיות.

תואר ראשון בסיעוד

Al-Ahliyya Amman University
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2019 ירדן Amman

בשל נוכחותם של מחסור חמור של עסקני סיעוד תואר ראשון באו הרעיון של ההקמה ופתיחת מכללת אונ' סיעוד, שמטרתו להכין ולפתח קדרים מיוחדים כדי לשפר את הביצועים של מקצוע הסיעוד ולתרום להתפתחות החברה על ידי מתן תלמידים עם ידע מדעי ומעשי כי מועבר התלמיד על ידי קבוצה של חברי הסגל בנוסף, עידוד תלמידים לעקוב אחר התפתחויות ההתמחות ולהניע אותם החינוך עצמי ולהשלים את לימודיהם כדי להשיג כישורים גבוהים יותר.

תואר ראשון בבית מרקחת

Aqaba University Of Technology
קמפוס תכנית מלאה 5 שנים ספטמבר 2019 ירדן Aqaba

הקמת הפקולטה לרוקחות באוניברסיטת Aqaba University Of Technology זכתה בתואר ראשון בבית המרקחת ותכנית הלימודים החלתית היא בחירה של קורסים מיוחדים שיעמדו בהפרשה המיוחדת לחינוך ולתקנים פרמצבטיים, ויספקו לבוגרים את הידע הדרוש לתרגול המקצוע מדעית ומוסרית.