תואר ראשון במדע במינהל שירותי בריאות

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון במדע במינהל שירותי בריאות

תואר ראשון בן ארבע שנים

התואר HSA מכיל מספר אפשרויות בחירה ולעתים קרובות הסטודנטים משיגים ריכוז או קטין באזורים קשורים. תלמידי HSA למדו קורסים נוספים בפסיכולוגיה, משפטים, ביולוגיה, עסקים, פילוסופיה וגרונטולוגיה.

תוכנית הלימודים

מערכות בריאות HSA – 405: סוגיות ומגמות (3 נ"ז)
סקירה כללית של מערכת הבריאות. סקור את ההיסטוריה והסטטוס הנוכחי של מגזרי בריאות שונים. כולל ניתוח ההשפעה של סוגיות ומגמות בתחום הבריאות החברתית, הפוליטית והעכשווית.

HSA – 406 תורת המשפט ואתיקה בתחום הבריאות (3 נ"ז)
מדגיש את התהליכים המשפטיים והאתיים ואת יישומם על ארגון שירותי הבריאות, המנהל, הצוות, העובדים והמטופלים. כולל מימדים אתיים של תהליך קבלת ההחלטות וסוגיות אתיות עכשוויות בתחום הבריאות.

תיאוריה וניהול משאבי אנוש HSA – 414 (3 נ"ז)
תיאוריה ופרקטיקה של הנהלה, המיושמים על ידי מנהלי שירותי בריאות. מדגיש ניתוח תפקידי המנהל, אינטראקציות עם אנשים, הארגון והסביבה. דגש מיוחד על נושאי משאבי אנוש.

תכנון ושיווק בריאות HSA – 420 (3 נ"ז)
משלב תכנון יעדים ארוכי טווח עם מימדי השיווק של שירותי הבריאות. מושגים, טכניקות ותיאוריות המשמשות בתכנון וניהול השיווק בענף הבריאות.

הערכה / הערכה סטטיסטית של HSA – 467 (3 נ"ז)
מתמקד בניתוח נתונים המשותפים לטיפול הבריאותי. כולל תיאור נתונים, אלמנטים של הסתברות, חלוקת משתנים אקראיים, מרווחי הערכה וביטחון, התפלגויות בינומיות ונורמליות, בדיקת השערה, טבלאות מגירה, ניתוח רגרסיה ו- ANOVA.

קבלת החלטות ב- HSA – 490 בתחום הבריאות (3 נ"ז)
בוחן קבלת החלטות במינהל שירותי בריאות על ידי שימוש נרחב במחקרי מקרה. משלב חומר מקורסי HSA אחרים בחקר ההחלטות העומדות בפני כל סוגי ארגוני הבריאות.

לימוד עצמאי של HSA – 495 (1-3 נ"ז)
מחקר עצמאי בניהול שירותי בריאות שנערך תחת פיקוח סגל. תנאי מוקדם: אישור המדריך.

HSA – 498 התמחות במינהל שירותי בריאות (1-6 נ"ז)
מטלה מובנית המאפשרת לסטודנט לצבור ניסיון מעשי בתפקיד ניהולי בתחום הבריאות הנוגע לתחום שיש בו עניין בקריירה. הסטודנט מנוהל על ידי מנהל ההתמחות ובפיקוחו של חבר בארגון המשתף פעולה. תנאי מוקדם: הרשאה למנהל התוכנית לניהול שירותי בריאות.

HSA – 499 נושאים מיוחדים במינהל שירותי בריאות (1-3 נ"ז)
הרצאות ודיון בנושאים שלא נכללים בהצעות הקורס הרגילות. מספק עומק רב יותר לנושאים בעלי עניין מיוחד או בוחן תחומים המשתנים במהירות במינהל שירותי בריאות.

עדכון אחרון: אוג 2019

אודות בית הספר

Since its inception, the University has enjoyed a strong relationship with the United Methodist Church, sharing with it a commitment to inclusiveness. Students savor a sense of belonging on campus and ... קרא יותר

Since its inception, the University has enjoyed a strong relationship with the United Methodist Church, sharing with it a commitment to inclusiveness. Students savor a sense of belonging on campus and appreciate the significance of their personal and professional behavior. קרא פחות