סיכום התוכנית

קרלטון של בוגר מדעי הבריאות (BHSc) היא תוכנית רחבה וממוקדת קריירה שיספק לך את הכישורים הדרושים כדי להצליח בעולמות המשתנים במהירות של הרפואה, מחקר ביו רפואי מחקר רפואי. אתם תקבלו בסיס חזק בידע המדעי ובשיטות המעורבות בחקר בריאות האדם, יחד עם היכולת לעסוק בגישות רב-תחומיות רב-תחומיות ורב-תרבותיות למציאת פתרונות לכמה מהבעיות הבריאותיות החשובות ביותר שלנו זמן.

היתרון של קרלטון

תוכנית BHSc משקפת את החוסן של קרלטון בתחומים כמו מדע, מחקרים בינלאומיים ובינלאומיים, עיתונאות ומדיניות ומדיניות מבוססות ראיות, וארכיטקטורה וסביבה בנויה. דגש זה על אינטרדיסציפלינאריות יספק לך את הידע והניסיון הרב, כי בתי הספר לרפואה המעסיקים מחפשים.

היתרון ההון

המיקום של קרלטון בבירת המדינה איפשר לאוניברסיטה ליצור שותפויות בתחום הבריאות עם המגזר הציבורי והפרטי כאחד. ישנם ארגונים רבים, סוכנויות, מכוני מחקר ובתי חולים באזור אשר יחד לספק בסיס ידע ייחודי אוטווה.

התכנית

תוכנית BHSc מציעה קרן בינתחומית במדעי הבריאות שיכולה להכין אותך לחינוך לתואר ראשון במחקרים ביו-רפואיים ותחומים מקצועיים כגון רפואה, רפואת שיניים או רפואה וטרינרית, וכן עבור קריירות בתחומים הקשורים לבריאות, כמו בריאות הציבור, חוק בריאות וסביבה גלובלית ומדיניות, שירותי בריאות ובריאות קהילתית.

תוכנית BHSc מציעה חמישה ריכוזים, אשר ניתן לשלב בדרכים ייחודי ואינפורמטיבי:

  • - ביו - רפואה
  • בריאות עולמית
  • סביבה ובריאות
  • בריאות לאורך כל החיים
  • נכות ומחלות כרוניות

גישה על הידיים

כל הריכוזים בתוכנית BHSc מספקים גישה מעשית הכוללת מעבדות, סדנאות וסמינרים, החל מהשנה הראשונה. התלמידים יכולים לנצל את התוכניות המוצעות בקארלטון הכוללות את לימודי הקיץ, תוכנית ההתנדבות המשותפת, והזדמנויות בינלאומיות לחופש חלופי. השנה הרביעית של התוכנית מספקת חוויית אבן עם אפשרויות שונות חוויות על הידיים לבחירה (ממתינים סיפוק הדרישות האקדמיות) שיכולים לקדם את המטרות האישיות והמקצועיות שלך.

אפשרות ריכוז כפולה

עבור אלה המעוניינים למזג שני תחומי לימוד, ניתן לקחת ריכוז כפול. לדוגמה, ניתן לשלב ביו-רפואה עם בריאות גלובל, אם ברצונכם לטפל במחלות חדשות ומתפתחות. כמו כן, ייתכן שתרצה לשלב את הריכוזים בבריאות לאורך כל החיים ועל נכות מחלה כרונית להתמקד בנושאים הקשורים הזדקנות בריאה. נטילת ריכוז כפול יכול להוסיף ערך התואר שלך כאשר אתה נכנס לשוק העבודה או כאשר אתה חל על תוכניות מקצועיות או לתארים מתקדמים.

הזדמנויות עתידיות

מקום העבודה

יש ביקוש רב לעובדים מיומנים בתחום הבריאות בקנדה. הריכוזים בתוכנית BHSc נועדו להכין אותך עבור מגוון רחב של קריירות בריאות, אלא גם לספק הכנה מצוינת עבור בית הספר לרפואה והכשרה מקצועית אחרת.

תוכניות מקצועיות

תוכניות מקצועיות רבות, כגון הוראה, רפואה ועיתונאות, מעוניינים למשוך מועמדים מעוגלים היטב ממגוון של רקעים. תואר ראשון במדעי הבריאות מספק בסיס איתן לתוכניות כאלה.

חקור מדעי הבריאות באוניברסיטת קרלטון

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
עדכון אחרון: פברואר 9, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
End Date
אפר 30, 2023
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
אפר 30, 2023