BSc (Hons) טכנולוגיה דנטלית

כללי

תיאור התכנית

סקירת הקורס

זה תואר BSc טכנולוגיה רפואית שואפת לייצר טכנאים שיניים מסוגל לפברק שיקום שיניים, תותבות ומכשירי חשמל (כגון ייחודי, כתרים בנפרד גשרים וגשרים או אורתודונטי) לרמה גבוהה של דיוק. הקורס גם מבקש להגביר את ההבנה של שטחים חדשים ומתפתחים של רפואת שיניים ולהגביר את הקשרים בתוך צוות דנטלי.

קורס זה מופעל בשיתוף פעולה הדוק עם אוניברסיטת ויילס שיניים החולים אמון, אשר תספק, להעריך ולהיות אחראי על שליש הקורס. בתור סטודנט לתואר ראשון בטכנולוגיה, אתה תעבוד עם רופאי שיניים יועצים ויועצים בשנים השנייה והשלישית של הקורס.

למידה

תחקור, חקירה, סקרן גישה לנושאים, אשר צריך להיות מובן ורכש לרישום, כמו טכנאי מוסמך יפותח.

במהלך הזמן שלך על הקורס, תוכלו לחוות מספר שיטות הוראה ולמידה. אלה יכללו הרצאות, סמינרים, מפגשים מעשיים, הקצאות צוות הערכות עצמי עמיתים. יתקיימו כמה מפגשי למידה משותפים עם סטודנטים במשרה חלקית, שימוש בתיקים אלקטרוניים ושימוש נרחב בסביבת הלמידה הווירטואלית, בה ניתן יהיה לגשת באופן מקוון לתוכן הרצאות, לסרטונים של הדגמות מעשיות, לפריטי הרצאות ולמסמכים. תוכלו גם להקצות מורה אישי אשר יהיה זמין כדי לדון ההתקדמות האקדמית שלך יכול להפנות אותך מומחים אחרים לעניינים אחרים במידת הצורך.

יש כבר קשר ארוך וממוסד עם קרדיף וואר בריאות מועצת המנהלים של בית החולים לרפואה השיא כי מוסד זה נותן תרומה גדולה לתואר זה תואר. שני סמסטרים בשנים השנייה והשלישית יועברו ויוערכו על ידי צוות מבית החולים לרפואת שיניים, הנמצא במרחק הליכה מקרדיף מט, לנדאף. כך יכולים התלמידים לצבור ניסיון רב בייצור מכשירים, שיקום ותותבות, ולראות פריטים אלה מתאימים לחולים.

המקור לתמיכה האישית שנמצא בשימוש רב ביותר על ידי התלמידים הנוכחיים הוא מדיניות "הדלת הפתוחה" המופעלת על ידי צוות התכנית, לפיה התלמידים מוזמנים ליצור קשר עם צוות ההוראה במשרה מלאה הזמין במשרד הסגל במהלך שעות העבודה הרגילות.

יכולת עבודה

הבוגרים שלנו יש סיכויי הקריירה מעולה. טכנאי שיניים מועסקים NHS, מעבדות מסחריות, פרקטיקות פרטיות ובתי ספר לרפואת שיניים. בתוך שירות הבריאות יש מבנה קריירה ברור החל בכיר, ראשי בכירים ציונים ראשיים. בתוך המגזר המסחרי, לאחר מספר שנות ניסיון, ניתן יהיה להיות בעל מעבדה מסחרית או מנהל.

דרישות כניסה

על המועמדים להיות בעלי 5 קורסים הכוללים אנגלית, או אנגלית, או מתמטיקה ומדעי כיתה ג 'ומעלה / כיתה ד' ומעלה (עבור מועמדים המחזיקים באחרונה ב- GCSE באנגליה). ציון IELTS (או שווה ערך) של 6.5 נדרש כאשר אנגלית אינה השפה הראשונה, בתוספת 96 נקודות מ 3 רמות לפחות (או שווה ערך). הצעות אופייניות עשויות לכלול:

  • 96 נקודות מ 3 לפחות רמות כדי לכלול ציונים CC, אחד להיות בנושא מדע (מתמטיקה קיבל); וולשית Baccalaureate - מתקדם מיומנויות אתגר תעודת נחשב הנושא השלישי
  • RQF BTEC לאומי מורחב דיפלומה / קיימברידג טכנית מורחבת דיפלום MMM בתוך נושא מדע
  • 96 נקודות מתוך לפחות 3 סקוטי מתקדם Highers לכלול ציונים DD, אחד להיות בנושא מדע (מתמטיקה קיבל)
  • 96 נקודות מן אישור לעזוב את אירית היירס לכלול 3 x H2 ציונים, אחד להיות בביולוגיה, כימיה או מתמטיקה. מקצועות ברמה גבוהה יותר שנלקחו רק עם ציון H4 מינימלי
  • 96 נקודות מן הגישה להשכלה גבוהה דיפלומה בנושא מדע

* עבור המבקשים וולשית יושב הרפורמה במתמטיקה GCSE, נקבל גם במתמטיקה GCSE או במתמטיקה - נומריות .

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... קרא יותר

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? קרא פחות