BSc (Hons) ב Podiatry

כללי

תיאור התכנית

חולים שיש להם בעיות עם הרגליים שלהם או הגפיים התחתונות צריך טיפול מומחה ותשומת לב. Podiatrists הם אנשי מקצוע עצמאיים מיומנים, מסוגלים גם לאבחן ולטפל בבעיות המשפיעות על הרגליים ועל הגפיים התחתונות.

אנו שואפים לפתח מתרגלים פודיאטריים יצירתיים, חדשניים ומיומנים, עם גישה תקשורתית ואכפתית כלפי המטופלים. אתם תקבלו ניסיון מעשי בסביבה הקלינית, תצפית ועבודה לצד חוקרים מיומנים ומנוסים ובעלי שם עולמי.

תוכנית זו אושרה על ידי האגודה הבריטית של Chiropodists ו Podiatrists ובריאות בבריטניה

זוהי תוכנית Podiatry היחידה בבריטניה להציע חילופי אקדמי בינלאומי אקדמי HCPC. זה עם La Trobe אוניברסיטת, מלבורן, אוסטרליה.

הקריירה שלך

כמו גם עובד בתוך NHS, אתה יכול לעשות קריירה במגזר הפרטי - מן קמעונאים ברחוב גבוהה למרכזים רפואה ספורט או מפעיל את העסק שלך.

בוגרי ה- GCU עברו גם הם למחקר אחר, נכנסו לעולם המסחר הקשור לבריאות או פיתחו את כישוריהם כדי להפוך למנתחים פודאטריים.

מה תלמד

שנה 1

מחקרים פודיאטריים 1, מחקרים קליניים פודיאטריים 1, אנטומיה פודיאטרית, יסודות הפיזיולוגיה האנושית, יסודות המקצוע המקצועי, בתוספת מיקום קיץ בן שלושה שבועות.

שנה 2

מחקרים פודיאטריים 2, מחקרים קליניים פודיאטריים 2, רפואה פודיאטארית, כירורגיה ורדיולוגיה, פאתופיזיולוגיה בסיסית, עבודה בצוותים מקצועיים, ועוד שבוע של בחירה בקיץ.

שנה 3

מחקרים פודיאטריים 3, מחקרים קליניים פודיאטריים 3, פרמקולוגיה פודיאטרית והרדמה מקומית, צוותים בתחום עיסוק בין-מקצועי, מתודולוגיה ומחקר עבור תרגול אפקטיבי, בנוסף למיקום קיץ בן שבועיים.

שנה 4

מחקרים פודיאטריים 4, מחקרים קליניים פודיאטריים 4, פרויקט כבוד, מנהיגות בצוותים מקצועיים.

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBB כולל אנגלית ומדע אחד ועוד שני מדעים נוספים ב Nat 5 C

שלב

BCC כולל מדע אחד ועוד GCSE אנגלית ושני מדעים ב- C / 4

ILC גבוהה

H2 H2 H3 H3 לכלול 1 מדע ואנגלית ברמה גבוהה ורמתית מתמטיקה ב 02

תואר מוסמך

24 נקודות חייבים לכלול שני מדעים.

תעודה מורחבת BTEC

ב מדע / מדע יישומי DMM פלוס GCSE אנגלית, מתמטיקה ופיסיקה או מדע כפול ב C / 4.

מִכלָלָה

בריאות או ביולוגית / ביו-רפואית הקשורים לאוניברסיטה גישה קורסים נחשב. HNC / D מדע ביולוגי / ביו, מדעי הספורט / תרפיה, כולל אוריינות ומספריות השווה לרמה הלאומית 5. על המועמדים להדגים הבנה של הקורס וליהנות מחוויית עבודה / הצללה רלוונטית.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

דרישות נוספות

כל ההצעות הכניסה כפופים המבקש בהצלחה עוברת בדיקות ביחס לבריאות תעסוקתית והגנה של קבוצות פגיעות (PVG).

במקרה של ספק, מומלץ למבקשים להתייעץ עם מורה הקבלה לקבלת ייעוץ. סטודנטים מומלץ לקבל הפטיטיס B, BCG וחיסונים MMR. מדיניות החיסונים של בית הספר מומלצת על ידי 'הגנה על בריאות סקוטלנד', וסטודנטים שמסרבים לחיסונים עשויים להיחשב כמתאימים לתרגול עם מגבלות, וייתכן שלא יוכלו לבצע מיקומים מסוימים. הגבלות החלות על התרגול יתועדו בדרכון ההשתלמות של התלמידים.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

מידע נוסף זמין על ידי הזוכה בפרס שלנו ויזה תמיכה הגירה

הסמכה מקצועית

תוכנית זו אושרה על ידי האגודה הבריטית של Chiropodists ו Podiatrists ובריאות בבריטניה

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה בהן אנו משתמשים מבטיחות שהתכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות