BSc (Hons) ב Orthopics

כללי

תיאור התכנית

Orthoptists הם אנשי מקצוע בריאות בעלי מקצוע המתמחים באבחון וניהול מגוון רחב של תנאי העין.

הבנת העין ותפקיד המוח בחוויה החזותית הוא המפתח לעבודה האורתופטית. אורטופטיסטים עובדים בטיפול ובניהול של חולים עם התפתחות ירודה של ראייה ותנאים הכוללים פגיעה מוחית, סוכרת, שבץ, ראייה ירודה וגלאוקומה.

אורטופטיסטים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם אופתלמולוגים ואופטומטריסטים, כמו גם רופאי ילדים, נוירולוגים, מורים לילדים, מבקרים בריאותיים, אנדוקרינולוגים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הרפואה המשולבת בטיפול רב-תחומי.

התוכנית ב- GCU כוללת למידה לצד משתלמים אחרים בתחום הבריאות, המעניקים לסטודנטים חוויה רב-תחומית במשך ארבע שנות הלימוד שלהם. אורתופטיקס מתאימה לאנשים המעוניינים בטיפול רפואי שנהנים לעבוד עם אנשים, בעיקר ילדים וקשישים.

הקריירה שלך

לימוד אורתופטיקה הוא מעניין ומאתגר והזדמנויות תעסוקה מצוינות. ההסמכה מוכרת ברחבי העולם.

התוכנית אושרה על ידי הבריאות

מה תלמד

שנה 1

יסודות מעשיים בתחום הבריאות והרווחה החברתית, אנטומיה ופיזיולוגיה של העיניים, התפתחות הילד ובריאות אופטיקה, שבירה וחזון בינוקולרי, עיסוק בחינוך.

שנה 2

טכניקות אבחון, פרמקולוגיה עורקית, פתולוגיית עיניים, פיזיולוגיה ומיקרוביולוגיה, שבירה וראייה בינוקולארית, מחלת עיניים מולקולרית, עיסוק בחינוך.

שנה 3

אורתופטיקה מתקדמת 1

שנה 4

ניהול פרויקט בריאות, כבוד לפרויקט, אורתופטים מתקדמים 3, עיסוק בחינוך.

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBBC כולל 2 מדעי, בתוספת מתמטיקה, אנגלית ופיסיקה Nat 5 ב B

שלב

BBB כולל מדע אחד ועוד מתמטיקה GCSE, פיסיקה ואנגלית ב B / 6

ILC גבוהה

H2 H3 H3 H3 H3 לכלול פיסיקה, מתמטיקה ואנגלית

תואר מוסמך

28 נקודות חייב לכלול מדע ברמה גבוהה יותר מתמטיקה ב 6

תעודה מורחבת BTEC

במדע / מדע יישומי DDM פלוס GCSE אנגלית, מתמטיקה פלוס בפיסיקה ב B / 6 או מדע כפול ב BB / 66

מִכלָלָה

גישה למדע וטכנולוגיה / אופתלמולוגיה עם ABB וכוללת 70% במודול לפיסיקה. מדע או בריאות מבוסס HNC / D עם B ביחידות מדורגים וכולל כיסוי מספיק של הפיזיקה. ניתן לשקול שיקולי HNC אחרים הקשורים למדע (כולל פיזיקה).

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

הסמכה מקצועית

התוכנית אושרה על ידי הבריאות

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות