BSc (Hons) ב דימות אבחון

כללי

תיאור התכנית

רדיוגרפים אבחון לייצר ולפרש תמונות של גוף האדם. אבחון הדמיה הוא מרכזי לטיפול רפואי הוא קריטי באבחון וטיפול של טראומה ומחלות.

הסמכה הדמיה אבחון של GCU מוכר ברחבי העולם ומאפשר לך להירשם עם בריאות מקצועות טיפול המועצה (HCPC) ואת החברה ומכללת רדיוגרפים.

רוב סקוטלנד של אבחון רדיוגרפים בוגר GCU, מצויד עם הידע, הכישורים ואת התכונות הדרושות כדי לתרגל את שירותי הבריאות המודרנית והרווחה. תהיה לך גישה ייעודי רנטגן Suite המדמה בפועל.

מיקום בחירה בסוף השנה 3 מספק הזדמנות ללמוד בחו"ל.

הקריירה שלך

NHS מעסיקה 90% של רדיוגרפים אבחון. יש הזדמנויות להשגת תעסוקה במגזר האקוטי, במגזר הקהילתי, בתוכניות ההקרנה הארציות ובפרקטיקה הפרטית. הזדמנויות קריירה לאפשר פיתוח של תפקידים מתקדמים המתמחה יועץ.

מה תלמד

שנה 1

רדיוגרפיה יישומית פיסיקה וטכנולוגיה, יסודות הפיזיולוגיה האנושית, אנטומיה יישומית, יסודות המקצועות המקצועיים, המקצועית והחינוך.

שנה 2

עבודה בצוותים בין-מקצועיים, טראומה השלד תמונה פרשנות, עקרונות רדיוגרפיים, הדמיה מתקדמת, עיסוק מקצועי וחינוך.

שנה 3

צוותים בתחום התמחויות בין-מקצועיות, אונקולוגיה: אבחון וטיפול רב, הדמיה של חברה, מתודולוגיה ומחקר עבור תרגול אפקטיבי, עיסוק מקצועי וחינוך.

שנה 4

מנהיגות בצוותים בין-מקצועיים, התפתחויות במקצועות מקצועיים, בהצטיינות, עיסוק מקצועי וחינוך.

דרישות כניסה

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBB כולל אנגלית ושני מדעי, בתוספת Nat 5 מתמטיקה ב B

שלב

BCC כולל שני מדעי עם אחד ב B, בתוספת GCSE אנגלית מתמטיקה או פיסיקה או מדע פרס כפול

ILC גבוהה

B1 B2 B2 B2 כולל אנגלית, שני מדעים בתוספת מתמטיקה ברמה רגילה ב

תואר מוסמך

24 נקודות כולל ביולוגיה ופיסיקה

BTEC

DMM בנושא רלוונטי כולל שני מדעים.

מִכלָלָה

מדע מבוסס HNC עם B ביחידות מדורגים. המועמדים חייבים גם להחזיק אוריינות ומספרות שווה לרמה הלאומית 5, עם העדיפות אנגלית ברמה גבוהה יותר. תקשורת 4 וספרות 1 מתקבלים במקום אנגלית גבוהה. SWAP גישה רדיוגרפיה ב קלווין קולג 'נחשב גם.

שנה 2

15 HNC מדעי החברה פסיכולוגיה א 'וב' ומחקר ומתודולוגיה א 'ביחידה המדורגת.

שפה אנגלית

הציון האקדמי של IELTS הוא 6.0 (או שווה ערך) ללא אלמנט מתחת ל -5.5.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות