BSc (Hons) בתזונה אנושית ודיאטטיקה

כללי

תיאור התכנית

תזונה אנושית ודיאטטיקה היא יישום של מדע התזונה למניעה וטיפול במחלות ובקידום הבריאות.

GCU יש הארוך ביותר פועל דיאטה תוכנית ב סקוטלנד. הוא מספק הבנה מעמיקה של תזונה ומטבוליזם, שנלקחו ממחקר פיזיולוגיה, ביוכימיה, פרמקולוגיה ומדעי המזון, תוך הכרה בהיבטים המשפיעים על הפסיכולוגיה והסוציולוגיה.

ההתמקדות המעשית החזקה של התוכנית מתמקדת בלמידה מבוססת בעיות במעבדה, במעבדה לתזונה ובמעבדה לסימולציה קלינית, כמו גם במיקומים.

התוכנית מאושרת על ידי האגודה הדיאטנית הבריטית והמועצה למקצועות הבריאות והבריאות (HCPC). זה מוביל זכאות להגיש בקשה לרישום HCPC (התלמידים נדרשים להשלים 1000 שעות של קליני השמה כדי להיות זכאי) ומלווה את תוכנית הליבה שנקבעה על ידי האגודה הבריטית דיאטה.

הקריירה שלך

רוב הבוגרים מחפשים תעסוקה ב NHS, המתמחה בתחומים כגון pediatrics, תמיכה תזונתיים, תזונה ספורטיבית, אונקולוגיה, כליות, טיפול קריטי ותזונה הקהילה. אחרים עוברים למחקר, עבודה בתקשורת, פרסום, פרקטיקה פרטית ותעשיית המזון.

מה תלמד

שנה 1

יסודות הפיזיולוגיה האנושית, יסודות התמחות בתחום הבריאות, יסודות המדע התזונתי, מבוא לפסיכולוגיה, תאים וביומולקולות, מבוא לתזונה

שנה 2

מבוא למיקרוביולוגיה, תזונה דרך מחזור החיים, הוצאות אנרגיה וקומפוזיציה של הגוף, שיטות מחקר בפסיכולוגיה, מדעי המזון, מנגנונים של רגולציה סלולרית, מיקום.

שנה 3

מחקרים קליניים יישומיים, מיומנויות ייעוץ, פרמקולוגיה יסודית, דיאטה רפואית, תזונה ובריאות הציבור.

שנה 4

פרויקט מיקומים וכבוד.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

דרישות כניסה

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBB כולל אנגלית, כימיה מדע אחד נוסף, בתוספת Nat 5 מתמטיקה ואנגלית ב B

שלב

BCC כולל כימיה בתוספת GCSE אנגלית מתמטיקה B / 6 וכימיה ב C / 4

ILC גבוהה

H2 H2 H3 H3 כולל כימיה, אנגלית ועוד אחד המדע ברמה גבוהה יותר רגילים מתמטיקה בבית 01 רגיל או 02

תואר מוסמך

24 נקודות, כולל כימיה ועוד מדע אחד.

רמה 3 המורחבת

DMM בנושא רלוונטי, כולל כימיה ועוד מדע אחד.

מִכלָלָה

גישה לתרפיסטיות / מדע במכללת קלווין. HNC Science Qualification חייב לכלול כיסוי מספיק לכימיה.

שפה אנגלית

תלמידים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק במבחן IELTS אקדמי של 7.0 הכולל עם 6.5 בכל אלמנט.

מידע נוסף

דרישות נוספות

המועמדים יהיו צפויים להראות ראיות ביישום שלהם עניין Dietetics וכל מיומנויות ויכולות שנרכשו מהחיים וניסיון בעבודה אשר יהיה יתרון עבור קריירה עתידית בתזונה.

אנחנו לא מצפים מכל המבקשים שלנו ביקר מחלקת דיאטטי, אבל אם אתה בר מזל מספיק כדי להיות בעל ניסיון של דיבור עם דיאטנית או ביקור צוות דיאטטי, אז זה נכון לכלול את זה בהצהרה האישית שלך.

דרישות גילוי

הסטודנטים נדרשים לעבור הליך גילוי פלילי משופר עם גילוי סקוטלנד לפני השמה.

הסמכה מקצועית

התוכנית מאושרת על ידי האגודה הדיאטנית הבריטית והמועצה למקצועות הבריאות והבריאות (HCPC).

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה בהן אנו משתמשים מבטיחות שהתכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות