BSc (Hons) בריפוי בעיסוק

כללי

תיאור התכנית

מרפאים בעיסוק לעבוד עם מגוון רחב של אנשים כדי לעזור להם להגיע הפוטנציאל שלהם להשיג עצמאות רבה ככל שהם יכולים.

עבור אנשים עם מגבלות פיזיות או נפשיות, משימות היומיום עשויות להיות קשות. עם זאת, באמצעות פעילות, ריפוי בעיסוק מאפשר לאנשים לחיות חיים פרודוקטיביים ומהנים יותר.

כדי לעמוד בסטנדרטים של הפדרציה העולמית של מרפאים בעיסוק, מינימום של 1000 שעות של מיקום בפועל נדרש. בתור אחד הספקים הגדולים ביותר של מעסיקים מוסמך מוסמך בסקוטלנד, GCU היא חדשנית ניסיון מיקום בפועל, וכתוצאה מכך יצירת מקומות עבודה בתחומים חדשים של תרגול.

מרפאים בעיסוק פועלים כחלק מצוות ושליש מתוכנית זו מוקדש ללימודים בין-מקצועיים, בהם לומדים יחד תלמידים ממגוון של מקצועות בריאות וחברה.

כמו מיקומי חינוך בפועל מוצעים על פני מגוון רחב של הגדרות בתוך סקוטלנד תהיה ציפייה לנסוע ו / או למקם מחדש במסגרת התוכנית.

הקריירה שלך

בוגרים זכאים להגיש בקשה לחברות במכללה לריפוי בעיסוקים ולהרשמה לבריאות

מה תלמד

שנה 1

יסודות של עיסוק בין-מקצועי, ביצועים תעסוקתיים, יסודות הפיזיולוגיה האנושית, אמנות

שנה 2

עיסוק בחינוך 2, הבנת תרפיה בעיסוק בפועל, תיאוריות ריפוי בעיסוק

שנה 3

עיסוק בחינוך 3, יישום תהליך הריפוי בעיסוק הלכה למעשה, הנמקה, קבלת החלטות

שנה 4

פרויקט כבוד, תרגול מיקום 5, פיתוח מוכנות לתרגול, מנהיגות בצוותים, מודול אופציונלי.

דרישות כניסה

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBC כולל אנגלית בתוספת Nat 5 מתמטיקה ב C

שלב

BCC ו GCSE אנגלית מתמטיקה ב C / 4

ILC גבוהה

H2 H2 H3 H3 לכלול אנגלית בבית גבוה או שווה ערך בתוספת מתמטיקה רגילה ב O3 רגיל

תואר מוסמך

24 נקודות

BTEC

DMM בנושא הקשור לבריאות, וכן מתמטיקה GCSE ואנגלית ב C / 4

שנה 2

HNC ריפוי בעיסוק תמיכה. המועמדים יידרשו להשתתף בראיון כחלק מתהליך הקבלה.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

לפני הכניסה, על כל התלמידים לבצע בדיקות הגנה על קבוצות פגיעות (PVG) ובדיקות תעסוקתיות.

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

חברות גוף מקצועית

חברות סטודנט מקצועי נדרש כחובה מדרגה 1 (זה הכרחי כהכנה למיקום בפועל בהגדרות תפקידים כפי שהם דורשים כיסוי מקצועי לשיפוי). העלות הנוכחית של חברות סטודנט בשנת 2017 הוא £ 5.00 לחודש.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

הסמכה מקצועית

בוגרים זכאים להגיש בקשה לחברות במכללה לריפוי בעיסוקים ולהרשמה לבריאות

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות