BSc (Hons) ברדיותרפיה ואונקולוגיה

כללי

תיאור התכנית

רדיוגרפיים טיפוליים הם אנשי מקצוע מיומנים ואכפתיות שיש להם תפקיד חיוני בטיפול בחולי סרטן. הם מספקים טיפול רדיותרפי באמצעות ציוד המדינה- of-the-art.

רדיותרפיה רדיוגרפית לעבוד כחלק צוות הבריאות מעורבים בהחלטות על טיפול בחולה רדיותרפיה. הם מספקים טיפול ותמיכה לחולים ובני משפחותיהם לאורך המסע לסרטן.

GCU היא הספקית הגדולה ביותר של חינוך רדיוגרפיה טיפולית בסקוטלנד. צוות ההוראה עובד בשיתוף פעולה הדוק עם עמיתים בפועל ב NHS ועם הגוף המקצועי שלהם כדי להבטיח את התוכנית רלוונטית ומעודכנת.

יהיה לך שימוש של טיפול ייעודי טיפול רדיותרפיה במעבדה וציוד צילום דיגיטלי. מיקומי תרגול יספקו לך ניסיון במרכזי סרטן גדולים וקטנים כאחד.

הקריירה שלך

השלמת תואר כבוד ברדיותרפיה ואונקולוגיה מובילה לזכאות להגיש בקשה לרישום אצל המועצה המקצועית לבריאות ובריאות (HCPC) וחברות באגודת רדיוגרפים.

התואר שלנו מוכר בעולם ומציע מגוון של הזדמנויות קריירה בבתי חולים ומסגרות קליניות אחרות. ניתן גם להתקדם לעבר התמחות קלינית, ניהול, הוראה ומחקר קריירה.

מה תלמד

שנה 1

אנטומיה קלינית שימושית, רדיותרפיה ואונקולוגיה, יסודות הפיזיולוגיה האנושית, יסודות המקצועות המקצועיים, הכנה לשיטות הקרנות.

שנה 2

הפקולטה לרפואת יתר ואונקולוגיה, עיסוק בחינוך, רדיותרפיה ואונקולוגיה 2, עבודה בצוותים מקצועיים.

שנה 3

עיסוק בחינוך, טיפול בהקרנה טיפולית ובברכיתרפיה, רדיותרפיה ואונקולוגיה 3, צוותים בתחום עיסוק בין-מקצועי, שיטות מחקר לתרגול אפקטיבי.

שנה 4

עיסוק בחינוך, מנהיגות בצוותים מקצועיים, פרויקט כבוד, טיפול תומך באונקולוגיה.

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBB כולל אנגלית ושני מדעים, מביולוגיה, כימיה, מתמטיקה ופיסיקה, ועוד 5 מתמטיקה ב- B

שלב

BCC, למעט מחקרים כלליים, אך כולל שני מדעי עם אחד ב B, בתוספת GCSE אנגלית ומתמטיקה ב C / 4

ILC גבוהה

H2 H2 H3 H3 כולל אנגלית ו 2 מדעי ברמה גבוהה יותר רגילים מתמטיקה ופיסיקה ב 02

תואר מוסמך

24 נקודות חייבים לכלול ביולוגיה, פיזיקה ואנגלית

תעודה מורחבת BTEC

ב מדע / מדע יישומי DMM פלוס GCSE אנגלית, מתמטיקה ופיסיקה או מדע כפול ב C / 4

מִכלָלָה

גישה לרדיוגרפיה. מדע מבוסס HNC עם B ביחידה מדורגים. המועמדים חייבים גם להחזיק פיזיקה, אוריינות, ומספרים שווה ערך ברמה הלאומית 5, עם אנגלית להיות העדיפו ברמה גבוהה יותר. תקשורת 4 וספרות 1 מקובלים במקום אנגלית גבוהה.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

דרישות נוספות

לפני החלת זה מומלץ לבקר מחלקת רדיותרפיה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

עבור סטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018. זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להשתקע בבריטניה וב- GCU לפני תחילת הלימודים וההוראה של התלמידים.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

הסמכה מקצועית

השלמת תואר כבוד ברדיותרפיה ובאונקולוגיה מובילה לזכאות להגיש בקשה לרישום במועצת מקצועות הבריאות והבריאות (HCPC).

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות