BSc (Hons) בפרמקולוגיה

כללי

תיאור התכנית

פרמקולוגים ממלאים תפקיד חיוני בגילוי ופיתוח של תרופות חדשות המטיבות לבריאות האדם ובעלי החיים.

תוכנית זו כוללת שיעור גבוה של עבודה מעשית, כולל סדנת ביולוגיה מולקולרית מעשית בת חמישה ימים, המביאה תיאוריה ומעשה, כדי לצייד אותך עם המעסיקים המעסיקים. אתם תקבלו הבנה של איך הגוף עובד, מה משתבש המחלה וכיצד ניתן להשתמש בסמים כדי לנהל את המדינות החולים.

תעשיית התרופות המוצלחת בבריטניה מעסיקה 70,000 עובדים ומייצרת עוד 250,000 משרות בתעשיות קשורות. בסקוטלנד, ההתרחבות של ענפי הבריאות ושל ענף הביוטכנולוגיה פירושה שהביקוש לבוגרים בתחום זה עולה על ההיצע.

הקריירה שלך

אפשרויות קריירה כוללות מחקר בסביבה אקדמית, בתי חולים ומעבדות ממשלתיות או בתעשיית התרופות.

נתיבי קריירה אחרים כוללים הוראה, ניהול, מכירות רפואיות, מדע מידע ושירות מדע פלילי. אפשרות נוספת היא להמשיך את לימודיך לדוקטורט. ברמה, פתיחת הזדמנויות קריירה נוספת.

מה תלמד

שנה 1

כימיה, תאים וביומולקולות, פיזיולוגיה 1

שנה 2

מבוא למיקרוביולוגיה, מנגנונים של רגולציה סלולרית, מיומנויות ליבה בביו-מדעי 2, אימונולוגיה, פתופיזיולוגיה, ביולוגיה תאית בסיסית, מיומנויות מעשיות למדעי ביומוליקולה.

שנה 3

אבחון מולקולרי, יסודות של פעילות סמים, פתולוגיה שיטתית וסלולארית, איתות סלולרי וסחר, פרמקולוגיה של מתווכים כימיים, טיפולים חדשים וטכנולוגיות תאים, תכנון וניסוי ניסיוני, אופציה: מיקום.

שנה 4

ביולוגיה של מחלות, פרמקולוגיה: נושאים מיוחדים, נוירופרמקולוגיה, פתופיזיולוגיה ותרפיה, פרוייקט וסדנאות (מודול כפול).

דרישות כניסה

שנה 1

SQA גבוה יותר

ABBB כולל כימיה פלוס Nat 5 מתמטיקה, אנגלית וביולוגיה ב B

שלב

BCC כולל כימיה בתוספת GCSE אנגלית ושני מדעים נוספים ב B / 6, או GCSE BB / 66 פרס כפול

ILC גבוהה

H1 H2 H2 H3 H3 H3 כולל אנגלית ו 3 מדעי עם לפחות 2 ברמה גבוהה יותר אם המדע השלישי הוא ברמה הרגילה זה חייב להיות O2 או מעל

תואר מוסמך

24 נקודות, כולל כימיה וביולוגיה

תעודה מורחבת BTEC

DMM בנושא רלוונטי, כולל כימיה וביולוגיה

שנה 2

שלב

ABB בכימיה, ביולוגיה, ומתמטיקה, וכן GCSE אנגלית ב B

HNC

15 HNC אשראי בנושא מדע רלוונטי (חייב לכלול יחידת גנטיקה) עם A ביחידה מדורגים

שנה 3

HND בנושא רלוונטי עם AB ביחידות מדורגים

שפה אנגלית

הציון האקדמי של IELTS הוא 6.0 (או שווה ערך) ללא אלמנט מתחת ל -5.5.

מידע נוסף

דרישות נוספות

כישורי תקשורת טובים הם חיוניים כדי להיות מסוגל להתמודד עם חולים והורים או מטפלים. הסטודנטים צפויים לדבוק בקוד ההתנהגות הקפדני שתואר על ידי המועצה הכללית לרפואת שיניים, ועל רמה גבוהה של בגרות, סודיות ומקצועיות צפוי להישמר לאורך הקורס.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

עבור סטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018. זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להשתקע בבריטניה וב- GCU לפני תחילת הלימודים וההוראה של התלמידים.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות