BSc (Hons) בפיזיותרפיה

כללי

תיאור התכנית

בין אם עובדים בבית חולים, בקהילה, בתעשייה, בבתי ספר, בספורט, בהגדרות בריאות ציבוריות או פרטיות, פיזיותרפיסטים עוזרים לאנשים להתגבר על קשיים פיזיים על ידי שחזור התנועה והתפקוד עד קרוב ככל האפשר. פיזיותרפיסטים הם אנשי מפתח בצוות הבריאות העובדים במקצוע מאתגר ומתגמל.

המטרה שלנו היא לפתח את הבוגרים עם הערכים והכישורים כדי להפוך למתרגלים חדשניים ובעלי בעיות. תוכלו לפתח תפיסה מדעית ולהתמודד עם מטופלים במגוון של הגדרות; מ neurorehabilitation to שרירים ושלד כדי טיפול נשימה ותעשייה.

כדי לפתח את הכישורים הנדרשים פיזיותרפיה, תוכל להתאמן על תלמידים אחרים בכיתה שלך. הלמידה שלך נתמכת גם על ידי ביקור במעבדה סימולציה קלינית, טיולים שדה, תרגול חינוכי מיקומים e-learning. תוכלו גם לצבור ניסיון במיקום בחירה בבריטניה או בחו"ל.

סטודנטים מבצעים לפחות 1000 שעות של ניסיון בהנחיית תרגול מבוקר לאורך כל התכנית. זה כולל שבעה מיקומים של 4 שבועות רצופים, למעט עבור המיקום הראשון שהוא 3 שבועות משך.

כל המיקומים מתבצעים בתוך סקוטלנד והם תלויים בזמינות מיקומים. תלמידים בדרך כלל נוסעים מדי יום אל וממנו, אך במקרים מסוימים נדרשת התאמה.

מה תלמד

שנה 1

תנועה אנושית: אנטומיה

שנה 2

נוירוסקולוסקולרי ניהול, תרגול לב וכלי דם, Neurorehabilitation, עבודה צוותים בין מקצועי, מתודולוגיה

שנה 3

עיסוק בחינוך, מיקומים בחינוך, תוחלת חיים, פעילות, כושר

שנה 4

פרויקט כבוד, מנהיגות בצוותים בין-מקצועיים, התמחות בחינוך.

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

AABBB כולל אנגלית ושני מדעי. המדע השלישי חייב להיות מושג לפחות ב B ב National 5.

שלב

AAB כולל מדע אחד. אנגלית ושני מדעים נוספים חייבים להיות מושגים לפחות ב B או ב GCSE, BB ב GCSE Dual פרס או B ב AS רמה. יש לציין כי הלימודים הכלליים אינם מתקבלים.

ILC גבוהה

H1 H2 H2 H2 H3 H3 כולל אנגלית ב ILC בהצטיינות רמה 3 מדעי עם לפחות 2 להיות ברמה ILC כבוד.

תואר מוסמך

ציון של 32 נקודות בסך הכל עם 6 נקודות בביולוגיה. המדע השני נדרש.

BTEC רמה 3 מורחבת

מדע יישומי או מדע טהור DDD, וכן GCSE אנגלית ב C.

מִכלָלָה

HND ספורט, תרפיה וספורט או מדע מבוסס HND עם AA ביחידות מדורגים זה חייב להיות נתמך עם 2 Highers ב C, כולל אנגלית מדע.

גישה לבריאות ומדעי הביולוגיה בקלייד קולג 'עם BBB. על המועמדים להדגים הבנה של הקורס וליהנות מחוויית עבודה / הצללה רלוונטית.

דרישות נוספות

מועמדים מוצלחים יידרשו להשתתף לביקור נבחר כחלק מתהליך הקבלה. ביקורים אלה יתקיימו בחודשים פברואר ומארס 2018. קבלה לתוכנית זו כפופה לסיפוק בריאותי תעסוקתית משביעת רצון ולסילוק PVG.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

הסטודנטים צפויים לעמוד בעלויות של לינה נסיעות מעורב במשימות חינוכיות חינוך. אם אתה זכאי לתמיכה ב- SAAS, תוכל גם לבקש הוצאות נסיעה ולינה למיקום.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

הסמכה מקצועית

עם השלמת התוכנית תהיה זכאי להגיש בקשה לרישום עם מועצת מקצועות הבריאות והבריאות (HCPC).

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות