BSc (Hons) בסיעוד

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

The British University in Egypt (BUE) הוקמה בשנת 2005 תחת צו נשיאותי נחנך בשנת 2006, כך שהוא יכול לספק בוגרי סטנדרטים בבריטניה להיכנס למגזרים העיקריים של הכלכלה המצרית. את BUE נשלטת על ידי חבר הנאמנים, אשר חבריו כוללים אנשי אקדמיה בכירים, אנשי מקצוע ומנהיגים עסקיים ממצרים ובריטניה (בריטניה).

BUE היא אוניברסיטה מצרית פרטית, עם שילוב של צוות מצרי, בריטניה ואנשי סגל אקדמי בינלאומי, הפועל במסגרת סוכנות אבטחת האיכות של בריטניה להשכלה גבוהה ומספק תארים בסגנון דומה ובסטנדרט מקביל לתוכניות בבריטניה . הסגנון הבריטי של החינוך ב BUE מתמקדת לאפשר לתלמידים ללמוד איך לחשוב, לא מה לחשוב ומעודד תלמידים לפתח מיומנויות פתרון בעיות באמצעות גישה אישית ועצמאית ללמידה.

המשימה, הפילוסופיה החינוכית והמטרות של ה- BUE מתואמות היטב עם אלה של אוניברסיטת קווין מרגרט (QMU), בפרט, על הדגש על אספקת השכלה איכותית, הרחבת ההשתתפות והלמידה המתמקדת בסטודנטים. התקנות והמדיניות של BUE תואמות את הנוהג הבריטית ותהליכי הבטחת האיכות וההשפעה שלו מבטיחים שמירה על הנורמות והסטנדרטים של QA. בהקשר המצרי, תוכנית הסיעוד עומדת גם בדרישות של גופים סטטוטוריים ורגולטוריים שונים, כולל המועצה העליונה לאוניברסיטאות (SCU), הרשות הלאומית לאבטחת איכות והסמכה לחינוך (NAQAAE), משרד הבריאות והאוכלוסייה ( MHP), ואת סינדיקט סיעוד (NS).106985_auditorium3.png

תואר BSc בסיעוד היא תוכנית סיעוד מודרנית התומכת בתלמידים לפתח ולהשיג את מלוא הפוטנציאל שלהם. זה מאפשר להם להיות אחיות מוסמכים מאוד עצמאית עצמית מכוונת אנשי מחויבות לפיתוח של מקצוע סיעוד במצרים. המטרה הכוללת של תוכנית הסיעוד היא לאפשר לאחיות לתואר ראשון לפתח את הכישורים האינטלקטואליים, המקצועיים והאישיים הנדרשים לקידום הבריאות, מניעת מחלות ומתן טיפול ארצי ובינלאומי. הבוגרים תורמים לפיתוח המקצוע באמצעות מנהיגות, פרקטיקות מבוססות ראיות והעברת ידע הלכה למעשה.

התוכנית לתואר ראשון היא תוכנית מודולרית ב הסקוטית אשראי אשראי ההסמכה של המסגרת (SCQF) רמות 7-10. התכנית נועדה לספק תוכנית לימודים לסטודנטים בסיעוד לפתח ידע ומיומנויות אקדמיים ומקצועיים באמצעות מבנה גמיש המיועד לענות על הצרכים האישיים והמעשיים של הקהילה הרחבה. התוכנית מעניקה פרס אקדמי וזכאות לקבלת פרס מקצועי דורשת מהתלמידים לקבל על עצמם את דרישות הסיעוד לרישום בהתאם לתקנות ספציפיות למדינה.

גורמים המודיעים על פיתוח התוכנית

מטרת תוכנית זו היא פיתוח של צוות מקצועי סיעודי מקצועי אשר יכול לספק סטנדרטים אוניברסליים ותמיכה בפיתוח של מגזר הבריאות במצרים. בהקשר המצרי, הסיעוד נתפס כעמוד השדרה לפיתוח שירותי הבריאות והוא ממלא תפקיד חיוני בקידום הבריאות ואיכות החיים. אחיות בוגרות מקצועי נדרשים מי הם מקצוענים מוכשרים וידע מסוגל לספק טיפול סיעודי בכל הגדרה בריאותית בשלוש רמות של מניעה - ראשוני, משני ו שלישוני.

האסטרטגיה של ממשלת מצרים היא עבור מקצוע הסיעוד לספק טיפול סטנדרטי מבוסס על הערכה של הצרכים הלאומיים תוך התחשבות בשינויים לאומיים, אזוריים ובינלאומיים. בנוסף, היא מצפה מאחיות בוגרות לפתור בעיות מקצועיות ולפתח את המגזר הסיעודי באמצעות גישות מדעיות והוליסטיות. האסטרטגיה הלאומית גם מצפה כי אחיות הבוגרים יהיה פעיל להשתתף בפיתוח אסטרטגיות לקידום הבריאות. כדי לתמוך באסטרטגיה זו חשוב כי אחיות הבוגרים צריך מפתח מיומנויות ותכונות. פיתוח המאפיינים של הבוגרים יבוצע לאורך כל תקופת הלימודים של התכנית, על ידי יישום תוצאות הלמידה המיועדות של הידע הנוגעות לידע ולהבנה, מיומנויות אינטלקטואליות, מיומנויות מעשיות וקליניות וכן מיומנויות כלליות וניתנות להעברה.106986_626A3059.png

עם זאת, בהתחשב בעובדה כי המגזר הסיעודי ומערכת הבריאות מתפתח במהירות, התוכנית גם מבקשת להבטיח כי הבוגרים יש מודעות ומיומנויות כדי להבטיח את הצמיחה האישית והמקצועית המתמשכת שלהם מסוגלים לעשות שימוש יעיל במחקר מבוסס בפועל על מנת לשפר את הטיפול ולהגיב על ההתפתחויות המשתנות בתחום הבריאות. היא מבקשת לפתח בוגרים אשר יהיו בעלי הכישורים הנדרשים, הידע והתכונות לקחת אחריות על שיפור בריאותו של העם, התפתחות הסיעוד כמקצוע ופיתוח בר-קיימא של ארצם.

פילוסופיה תוכנית

צוות התוכנית סבור כי סיעוד הוא מקצוע אשר חייב להכיר בחשיבות ההקשר הפיזי, החברתי, התרבותי, הרוחני, הקוגניטיבי והפוליטי שבו חווים בריאות ומחלות. סיעוד הוא האמין להעריך את זכותו של הפרט להגדרה עצמית ואת הצורך להשיג, לשמור או לשמור על רמה מקסימלית של עצמאות. זהו תהליך אכפתתי, טיפולי ויצירתי, שהוא מרכזי לקידום רווחה ועצמאות לכל קבוצות הגיל, בסביבה ובנסיבות שונות. יתר על כן, הוא סבור כי המהות של סיעוד היא ההכרה של הייחודיות של הפרט; יישום מנומק של גוף ידע ומיומנות שונים; והפעלת שיקול דעת מדוייק בפרקטיקה אחראית.

כדי שהסיעוד יתפתח באופן מקצועי וקליני, האחיות חייבות להיות מסוגלות להוביל, לצפות ולהגיב לשינוי. התוכנית מכירה במרכזיותו של הצורך באינטגרציה יעילה של תיאוריה עם תרגול, השתקפות ובדיקת חקר באמצעות תהליכי הפצה. בתהליך זה מבקש צוות התכנית להכשיר את הבוגרים המצוינים למצוינות בפועל ואת הפוטנציאל להנהגה עתידית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... קרא יותר

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. קרא פחות