BSc (Hons) בלימודי סיעוד (לקויות למידה)

כללי

תיאור התכנית

למידה נכות סיעוד כרוך בעבודה בשיתוף עם יחידים ומשפחות כדי לשפר את האוטונומיה, לקדם בריאות ותמיכה הכללה. זה כולל ביצוע תרומה אמיתית לשיפור התנהגויות וסגנונות חיים המסייעים להשיג את התוצאות הבריאותיות הטובות ביותר.

תוכנית זו מתמקדת בצרכים הוליסטיים של אנשים עם לקויות למידה. תוכלו לחקור נושאים מרכזיים במסגרת תרגול למידה עכשווית של למידה, כולל עמידה בצרכים בריאותיים, מעורבות קהילתית, תכנון אישי, שילוב ואינטגרציה, טיפול באי-שוויון בבריאות, חקיקה, תרגול משפטי, טיפול בתכנון והערכה, תרגול המבוסס על ראיות, שיטות מחקר הערכה.

תוכלו לבצע מגוון של חוויות למידה מעשיות במגוון של הגדרות בריאות וסעד חברתי.

סביבת הלמידה הווירטואלית של GCU וחבילת ההדמיה המקצועית של המדינה, מספקת עיצוב גמיש, חדשני, מתאים ויעיל ללמידה, תוכן והערכה. יש הזדמנות לבצע מיקומים קליניים במגוון של NHS בריאות לוחות וארגונים במגזר השלישי ברחבי המערב ומרכז סקוטלנד.

הקריירה שלך

בסיומו המוצלח של התכנית, זכאים הבוגרים להירשם כאחות מוסמכת במועצת הסיעוד והמיילדות (NMC).

יש מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה בשירותי NHS ושירותי המגזר השלישי, כגון יחידות הערכה וטיפול, צוותי לקויות למידה קהילתיות, שירותי קישור לבתי חולים, שירותים משפטיים, שירותי בריאות הנפש לילדים ולמתבגרים ושירותים אחרים.

מה תלמד

שנה 1

ערכים ושיטות סיעוד מבוססות זכויות, שיפור בריאות, טיפול רפואי עכשווי, מבוא לתרגול מבוסס ראיות.

שנה 2

עבודה בצוותים מקצועיים. קידום תוצאות אישיות לאנשים עם לקויות למידה, מיטוב נכסי בריאות לאנשים עם ליקויי למידה.

שנה 3

יישום בפועל מבוסס ראיות. קידום שוויון בבריאות לאנשים עם לקויות למידה, סיכוני נגישות בסיעוד למידה נכות.

שנה 4

עבודת הדוקטורט, מנהיגות בצוותים בין-לאומיים, קידום יישום שיטות סיעוד מבוססות-ערכים בתחום הבריאות והרווחה החברתית.

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBB כולל אנגלית מדע ו Nat 5 מתמטיקה ב C

שלב

BCC רצוי כולל נושא מדעי, ו GCSE אנגלית שפה מתמטיקה ב C / 4

ILC גבוהה

H2 H2 H3 H3 כולל אנגלית רצוי נושא מדע, פלוס מתמטיקה ברמה רגילה ב B1

תואר מוסמך

24 נקודות כולל מדע

מִכלָלָה

SWAP מערב גישה לכבוד סיעוד במכללות שותפים. מבוסס מדע HNCs ייחשב. על המועמדים להיות בעלי ערך ומספר שווה לאוריינות ברמה הלאומית 5.

תעודה מורחבת BTEC

מדע יישומי, מדע ביולוגי / ביו-רפואי או טיפול רפואי הקשור ל- DMM. GCSE מתמטיקה ואנגלית ב C / 4 נדרש גם.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה לא אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS 7.0 בכל רכיב או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

דרישות נוספות

מועמדים צפויים להיות ראיות להערכת המחקר בתוך 5 השנים האחרונות. מועמדים נבחרים יוזמנו להשתתף באחד מימי הפונים שלנו כחלק מתהליך הקבלה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

הסמכה מקצועית

בסיומו המוצלח של התכנית, זכאים הבוגרים להירשם כאחות מוסמכת במועצת הסיעוד והמיילדות (NMC).

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות