BSc (Hons) בבריאות ביו רפואית

כללי

תיאור התכנית

למד קורס מתקדם ומאתגר המתמקד בהתקדמות האחרונה במחקר רפואי שמטרתו למנוע בריאות לקויה ולהאריך חיים.

 • קורס BSc (Hons) ביו-רפואי לביו-רפואי יקבל הסמכה מטעם החברה המלכותית לביולוגיה עם סיום קבוצת המחזור הראשון שלה בשנת 2019, תוך הוכחת איכות וסטנדרט מקצועי גבוה.
 • קבל הבנה מושכלת של אופן פיקוח גוף האדם וההיבטים הביולוגיים של מחלה ומחלות.
 • נרחיב את נקודת המבט שלך כדי לחקור כיצד בריאות האדם מושפעת מגורמים סביבתיים וחברתיים-כלכליים.
 • פיתוח מגוון רחב של כישורי מעבדה שיוכיחו לא יסולא בפז בקריירות במחקר רפואי, NHS, ארגוני צדקה ותעשיות ביו-רפואיות.
 • קבל השראה מצוות הוראה עם ניסיון מחקרי נרחב בבריאות ומחלות אדם.
 • ערוך פרויקט מחקר גדול משלך בבריאות ביו-רפואית.
 • התאם את התואר שלך לשאיפות הקריירה שלך על ידי בחירה מתוך מגוון מרתק של מודולים אופציונליים.

אתה יכול גם לשקול שלנו ארבע שנים משולבת תואר שני - MSci ביו רפואית.

שלא כמו בתארים מדעיים ביו-רפואיים מסורתיים יותר, הקורס לבריאות ביו-רפואית (Hc), מכסה את הנושא המורכב של בריאות האדם באופן הוליסטי. תוכלו לרכוש ידע מקיף של שליטה ביו רפואית של הגוף האנושי, אבל יהיה גם הציג מושגים חיוניים של בריאות הציבור.

הבנה מעמיקה

אנו נספק לך בסיס איתן בפיזיולוגיה אנושית ואנטומיה, ביוכימיה, גנטיקה, מיקרוביולוגיה רפואית, מחלות אנושיות ובריאות עולמית. זה יאפשר לכם להבין את הבסיס של מחלות אנושיות, אבחון וטיפול.

יחד עם זאת, תוכל לחקור כיצד הרגולציה הביו-רפואית של הגוף האנושי יכולה להיות מושפעת מהרווח הפיזי של האדם, מבחירת אורח החיים שלו, מהסביבה שלו ומהמחלות זיהומיות שאליהן הוא עלול להיחשף.

כמו כן, נעמיק את המודעות שלך לכוחות המניעים החברתיים, הכלכליים והממשלתיים, המביאים לשינוי בבריאות הציבור העולמית.

מוקד מחקר חזק

עם התקדמות קורס BSc (Hons) Biomedical Health, אנו שמים דגש רב יותר על התייחסות הידע שרכשת למחקר מדעי. תוכלו ליהנות ממקור ראשון של מחקר מעבדה בשלבים מאוחרים יותר של הקורס, ניהול ודיווח על חקירות מדעיות משמעותיות בקבוצה בודדת. תוכלו גם לבצע מחקר עצמאי לתוך נושא על פי בחירתך.

יש הזדמנות ליישם - על בסיס תחרותי - להיות מעורבים במחקר מדעי מתבצעת על ידי צוות הבריאות שלנו. זה ייתן לך הכנה אידיאלי הקריירה העתידית שלך.

באמצעות התמחות המחקר, ארבעה מהתלמידים שלנו עבדו עם הצוות כדי לחקור את התפקיד של וירוס הפפילומה האנושי (HPV) בפיתוח קרצינומה אוראלית-בלועית (סרטן הראש והצוואר). בשותפות עם הסנוניות, קבוצת תמיכה לסרטן הראש והצוואר, הן יצרו סרט חינוכי שנקרא 'מה איתי?' כדי להעלות את המודעות לנגיף ולהאיר אנשים על ההשלכות של לא לחסן ילדים נגד HPV.

המעבדות המתקדמות של המדינה

אתה יכול לחדד את הידע המעשי שלך החדש לשדרג מתקני הלמידה שלנו. הם כוללים מעבדות מפרט גבוהה עם מכשור מודרני מתקני הכלה מומחה לצמיחה ומניפולציה של חיידקים ווירוסים כמו גם רצף אפיון של DNA.

פתחנו גם מעבדת מחקר לסטודנטים אשר מעניקה לך מקום ייעודי לפרויקט הלימוד העצמאי שלך בתום התואר.

למד ממומחים מובילים

כל צוות ההוראה שלנו בתחום הבריאות הביו-רפואית הוא חוקרים פעילים בתחום בריאות האדם, כמו גם מורים מנוסים, כך שהלימודים שלך יהיו מעודכנים בהתפתחויות האחרונות ובחשיבה החדשנית.

המגוון של פרויקטים מחקריים שמתרחשים הוא עצום - כיסוי נושאים כגון טיפולים פוטנציאליים חדשים עבור סרטן השחלות; תפקידו של וירוס הפפילומה האנושי בהתפתחות סרטן הראש והצוואר; וכן חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה אצל אנשים בריאים.

להרחיב את פרספקטיבות הקריירה שלך

אנו מחויבים לפיתוח המקצועי והקריירה שלכם, תוך התבססות על הקשרים החזקים שלנו עם מעסיקים, כולל בתי חולים, מוסדות מחקר וחברות ביו-רפואיות. הלימודים שלך יהיה מועשר על ידי הזדמנויות לבקר הגדרות שונות הבריאות. בשנה השנייה שלך, יש סיכוי להתבונן בדיקה שלאחר המוות בבית החולים רויאל דרבי.

הקורס כולל מפגשים המועברים על ידי אנשי מקצוע בתחום הרפואה ומדעני מחקר המתמחים במדע ביו-רפואי ובבריאות הציבור. אלה לא רק לעדכן אותך על ההתפתחויות האחרונות בתוך המקצוע, אלא גם לעזור לך להחליט על כיוון הקריירה העתידי שלך.

מה תלמד

תוכלו ללמוד מודולים כגון:

שלב א '

 • מודול אינדוקציה - כיצד להתמצא במהירות בחיי האוניברסיטה ולנווט בתכונות המקוונות המשויכות לתוכנית שלך.
 • אנטומיה ופיזיולוגיה - תוכלו לחקור את הקשר בין מבנה ותפקוד בגוף האדם.
 • כימיה של החיים - תכירו את המושגים הבסיסיים של הכימיה ואת התהליכים הבסיסיים של הביוכימיה.
 • גנטיקה - תוכלו לקבל מבוא נרחב והבנה בסיסית של מושגי המפתח בגנטיקה קלאסית ומולקולרית.
 • מבוא לפסיכולוגיה ביולוגית והתפתחותית - למד כיצד המוח עובד וחקור מושגים הרלוונטיים לחקר התפתחות הילד.
 • שיטות מעשיות במדעי הטבע הרפואיים - מבוא למתודולוגיית מחקר רפואי הכוללת פתולוגיה תאית, מיקרוביולוגיה קלינית וביוכימיה קלינית.
 • מושגי בריאות ורווחה - למדו מיומנויות מעשיות באבחון מצבים בריאותיים וביסודות בריאות הציבור.

שלב שני

 • תרגול ביו-רפואי מקצועי - פיתוח מיומנויות המשמשות מדעני אבחון NHS, כולל וירולוגיה, מיקרוביולוגיה, בדיקות גנטיות, היסטופתולוגיה, ביוכימיה קלינית והמטולוגיה.
 • מחקר עצמאי ופיתוח מקצועי - תלמד על התחל וביצוע מחקר ופיתוח תכנון הקריירה שלך לכל החיים אחרי האוניברסיטה.

מודולים אופציונליים:

 • פיזיולוגיה אנושית ומחלות - תוכלו לפתח הבנה רחבה של מחלות אנושיות בהקשר של מנגנונים פיזיולוגיים תקינים.
 • התא - תוכלו לפתח הבנה של מבנה ותפקוד התא האוקריוטה, ותלמדו על ההתקדמות הנוכחית בנושאים כמו תאי גזע וסרטן.
 • ביולוגיה מולקולרית - תוכלו לפתח הבנה של הבסיס המולקולרי של תהליכים ביולוגיים בסיסיים, כגון שעתוק ותרגום.
 • רבייה אנושית - תוכלו לכסות מגוון נושאים בתחום ההתרבות האנושית, כולל גנטיקה התפתחותית, עקרות, הריון ולידה.
 • מיקרוביולוגיה - תוכלו ללמוד על מבנה ותפקוד של חיידקים וכיצד זה קשור להשפעות המזיקות והמועילות של חיידקים.
 • בריאות אוכלוסיות גלובליות - תוכלו לפתח הבנה של הגורמים הרחב יותר לבריאות וההשפעה שיכולה להיות להם על אוכלוסיות אנושיות.
 • תזונה לבריאות הציבור - המטרה הכוללת של מודול זה היא לתאר ולהעריך את הקשרים בין צריכת תזונה, מדיניות תזונה לבריאותם של אנשים ואוכלוסיות לאורך כל אורך החיים.

שנת השמה התעשייתית (אופציונלי)

 • קורס זה מציע "שנת מיקום תעשייתית" נותן לך את ההזדמנות כדי לשפר את הכישורים המעשיים שלך על ידי לשים את התיאוריה בפועל, רשת בתעשייה שלך עומד בחוץ בשוק העבודה בוגר. שנת ההשמה תתבצע בשנה השלישית, לאחר שתושלם, תחזור לאוניברסיטה כדי להשלים את שנת הלימודים האחרונה.
 • עיסוק מקצועי מיושם.
 • סוגיות עכשוויות במקצועיות מקצועיות.

שלב שלוש

 • לימודים עצמאיים בביולוגיה - תתחייבו ביצירה עצמאית שתבחרו (בכפוף לאישור).

מודולים אופציונליים:

 • הגנום האנושי - תוכלו לפתח את ההבנה שלכם לגבי ההתפתחות המולקולרית של רצפי DNA, ביואינפורמטיקה וגנומיקה.
 • אונקולוגיה ואימונולוגיה - בדקו את הגורמים לסרטן, כיצד מטפלים בו ואילו כיוונים נערכים כעת על ידי מדעני מחקר סרטן. פיתוח הבנה באימונולוגיה רפואית, כולל מחלות אוטואימוניות.
 • איתות תאים בבריאות ומחלות - מודול זה מתמקד במנגנוני הוויסות העומדים מאחורי התגובה הסלולרית למגוון אותות חיצוניים.
 • מודול תעסוקתי - לסטודנט החופש לבחור ארגון מארח מתאים לביצוע השמה בחברה, גוף וולונטרי או מוסד ציבורי.
 • תקשורת מדעית - בוחנת את הקשת של שיטות המסירה של מידע מדעי בחברה המודרנית, כולל עיתונים, מוזיאונים, טלוויזיה ואינטרנט.
 • חברה ובריאות אדם - מודול זה יחייב את הסטודנטים לבחון מבחר נושאי מפתח לבריאות האדם המהווים כיום אתגר למערכת הבריאות.
 • ביולוגיה מדעית יישומית - במודול יהיו מספר תת-נושאים מהם התלמידים יבחרו מספר ללמוד ביתר פירוט, כלומר טכניקות מולקולריות, גנטיקה, אימונולוגיה קלינית, אבטחת איכות וטיפול בנתונים.
 • תזונה בינלאומית לבריאות הציבור - מודול זה נועד לחקור כיצד תזונה כגורם סיכון שניתן לשנות יכולה להשפיע על הסיכון למחלות כרוניות, וכיצד קשר זה יכול להשפיע על מדיניות בריאות הציבור בקרב קבוצות אוכלוסייה שונות ברמה עולמית.

איך תלמדו

ללמד וללמוד

אתה תהיה לימד באמצעות תערובת של הרצאות, הדרכות, ומעבדה ניסיון מעשי. הן מיומנויות פיתוח מקצועי ומיומנויות פיתוח קריירה מוטבעים לאורך תוכנית תואר תהיה לך הזדמנות לבקר בסביבות בריאות שונות. מרצים אורחים מוזמנים ממגוון של מקצועות הבריאות כדי לאפשר לך להחליט איזה תחום של בריאות האדם תוכלו להמשיך אחרי סיום הלימודים. בשנה השנייה שלך, תהיה לך הזדמנות לבחון בדיקה שלאחר המוות בבית החולים רויאל דרבי.

הערכה

אתה מוערך באמצעות מגוון של משימות בכתב, כולל תיקי, דוחות מעשיים, ניתוח נתונים, כמו גם הערכות מבוססות מחשב, מצגות פוסטר ומצגות סמינר.

דרישות כניסה

ספטמבר 2020 דרישות כניסה טיפוסיות

נקודות UCAS 120 (עד 16 מרמות AS)
דרישות ספציפיות ברמה A

לפחות C בביולוגיה (ואם כימיה אפשרית) ברמה A (או הכשרה מקבילה)

דרישות ספציפיות ב- GCSE מתמטיקה GCSE ותואר באנגלית C / כיתה 4 (ומעלה) או כישורים מקבילים
IELTS 6.0 (עם 5.5 בכל תחום מיומנויות)
ראיון / אודישן N / A
תיק עבודות N / A

קריירה

בתור BSc (Hons) ביו רפואית בוגר, אתה תהיה מצויד עם מיומנויות אשר לשים אותך בחוד החנית של ההתקדמות בתחום הבריאות הרפואית. אתה תהיה מוכן היטב קריירה במחקר רפואי, צדקה בריאות, תעשיות רפואיות וביוטכנולוגיה במגזר הבריאות הממשלתי. הידע שלך יהיה גם לא יסולא בפז בתחומים כגון ייעוץ אנליטי, מכירות ביולוגיות וכתיבה מדעית.

בנוסף, יהיה לך להשלים מלא של מיומנויות להעברה - כגון חשיבה ביקורתית, ניתוח נתונים, דו"ח הדו"ח ותקשורת - אשר מוערכים על ידי מעסיקים בריאות ביו רפואית יעמיד אותך במקום טוב בכל מקצוע.

קורס זה הוא בסיס מצוין אם אתה רוצה להתקדם לתארים מתקדמים בנושאים כגון רפואה ורפואת שיניים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great star ... קרא יותר

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great start. We know how important it is to have the best teaching, and we’re proud to be rated Gold in the Teaching Excellence Framework; but we also offer so much more, with some of the best university facilities in the country, opportunities for industry experience and practical, hands-on learning to make your studies relevant to life after graduation. To help broaden your horizons, we offer a wide range of opportunities to study abroad, whatever your subject – a great way to experience a different culture, meet new people and add to your CV. קרא פחות