BSc (Hons) באופטומטריה

כללי

תיאור התכנית

תוכנית אופטומטריה של GCU נועד לספק הכשרה תיאורטית ומעשית לצייד בוגרי עם מיומנויות קליניות מתקדמות אשר הם ישתמשו כדי לעבוד כמו אנשי מקצוע עצמאית eyecare.

אופטומטריסטים הם אנשי מקצוע בתחום העיניים, המזהים בעיות ראייה ומרשמים ומתאים משקפיים, כמו גם עדשות מגע ועזרים חזותיים אחרים. אופטומטריסטים גם לזהות ולנהל מגוון רחב של תנאים עיניים כגון גלאוקומה ו ניוון כתמי הקשורים לגיל.

אופטומטריסטים בסקוטלנד יש תפקיד רפואי מורחב בהשוואה למקומות אחרים בבריטניה. הידע המתקדמים והכישורים הקליניים שאופטומטריסטים צריכים למלא תפקיד זה נמצאים במרכז תוכנית האופטומטריה שלנו בת ארבע השנים.

אנו מציעים חינוך קליני ודידקטי איכותי, המדורג על ידי תלמידים. כחלק בלתי נפרד ממחקריהם, התלמידים נהנים ממגוון רחב של חוויות קליניות במרכז החזון שלנו.

GCU כבר הרכזת עבור הלא טיפול רפואי עיניים סקוטלנד מאז 1971 נשאר המוסד היחיד בסקוטלנד להציע תוכנית תואר אופטומטריה.

הקריירה שלך

סיכויי התעסוקה מצויינים והבוגרים שלנו מדורגים ברמה גבוהה על ידי מעסיקים ברחבי בריטניה. ההזדמנויות כוללות תרגול אופטומטרי פרטי, שירותי עיניים בבתי חולים, הוראה ומחקר.

בוגרי להפוך אופטומטריסטים מוסמכים לאחר שנה אחת בפיקוח קליני בפועל והשלמתו המוצלחת של תכנית לרישום המנוהל על ידי המכללה לאופטומטריסטים.

מה תלמד

שנה 1

יסודות אופטיקה, אנטומיה אופטלמית

שנה 2

טכניקות אבחון, שבירה

שנה 3

אופטלמולוגיה קלינית, עדשות מגע, מחקרים קליניים, ויזואלית נוירו-מדע, שיטות מחקר קליניות

שנה 4

כללי אופטומטרי תרגול, פזילה במקביל

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

AABBB כולל אנגלית, מתמטיקה ושני מדעים בתוספת Nat 5 פיזיקה ב A אם לא נלקח ב גבוהה

שלב

AAB כולל שני מדעי או אחד מדע ומתמטיקה בתוספת GCSE מתמטיקה ופיסיקה ב A / 7 ואנגלית ב B / 6

ILC גבוהה

H1 H1 H2 H3 H3 לכלול פיסיקה, מתמטיקה ואנגלית

תואר מוסמך

30 נקודות כולל שני מדעים ברמה גבוהה יותר ב 4 מתמטיקה ועוד

תעודה מורחבת BTEC

במדע / מדע יישומי D * DD או DDD ו- GCSE באנגלית ב- B / 6, מתמטיקה ופיסיקה במדעי A / 7 או במדע כפול ב- AA / 77

מִכלָלָה

גישה ל - Science and Technology / Ophthalmics עם AAA על הניסיון הראשון וכוללת 80% במודול הפיזיקה. מדעים המבוססים על מדע, כולל פיסיקה ומתמטיקה עם A ביחידות המדורגות. ניתן לשקול שיקולי HNC אחרים הקשורים למדע (כולל פיזיקה).

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

ההצהרה האישית שלך

בהצהרה האישית שלך, אתה צריך לכלול את הכוונה שלך ללמוד אופטומטריה. ניסיון עבודה כלשהו תמיד שימושי.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

הסמכה מקצועית

בוגרי להפוך אופטומטריסטים מוסמכים לאחר שנה אחת בפיקוח קליני בפועל והשלמתו המוצלחת של תכנית לרישום המנוהל על ידי המכללה לאופטומטריסטים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות