BSc בסיעוד - מבוגר

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

סיעוד למבוגרים הוא מקצוע מאתגר ומתגמל המציע מגוון רחב של תפקידי טיפול באנשים וקידום הבריאות.

סטירלינג הוא מקום מעולה בשבילך ללמוד את המיומנויות של סיעוד המודרנית - אשר מוערך ברחבי העולם. הקורס שלנו אושר על ידי המועצה לסיעוד ומיילדות, וכן קיבל כמה ציונים. זכינו בפרס 'סיעוד של סטודנטים' ב -2012, 2013, 2015, 2016, 2017 ו- 2018.

סיעוד הוא מקצוע דינמי, ואנו נותנים לך את ההכשרה ואת אמון צורך למלא את תפקידך צוותי הבריאות של מחר. כאשר תלמד, תלמד כיצד לעבוד עם מגוון רחב של אנשי מקצוע, קבוצות ואנשים רב תחומיים לספק טיפול ולקדם בריאות. הקורס שלנו מבוסס על פילוסופיה אשר, כאחות, תספק שירותים המבוססים על מצוינות, חמלה, בטיחות וכבוד.

יוקצה לך מורה אישי אשר יהיה מקור הדרכה, מידע ותמיכה במהלך הלימודים. תוך התחייבות תרגול חוויות למידה, אתה מוקצה גם מנטור בפועל אשר יסייע ולתמוך הלמידה שלך בפועל.

אנו נעניק לך השראה ואתגר אותך, כך שתשאיר אותנו כמתרגלים בטוחים ומוכשרים - מוכנים להצטרף לצוות רפואי עם סיום הלימודים.

BSC (Hons)

BSc (Hons) סטודנטים סיעודיים עוברים את אותו מבנה תוכנית כמו סיעוד BSc עבור שנים 1 ו -2. לאחר מכן, סטודנטים בהצטיינות לבצע מודול מיקום נוסף עם הזדמנות ללמוד בחו"ל.

בשנה האחרונה שלהם, סטודנטים מצטיינים להשלים מודולים נוספים, כולל עבודת הדוקטורט שלהם NMC נדרש המיקום הסופי, השגת ההרשמה ואת תוארם בהצטיינות בסוף שנת 4.

סיבות עיקריות ללמוד אצלנו

# 1 אנחנו עובדים עם NHS Forth Valley, כדי להבטיח את הקורס נשאר קליני מעולה וכי תקבל את הטוב ביותר האפשרי אימון מעשי

# 2 קיבלנו כמה ציטוטים מהמועצה לסיעוד ומיילדות, כולל עבור יחסי העבודה ההדוקים שלנו עם שותפים בפועל

# 3 שלנו אקדמיה מובילים בעולם יש רשומות מחקר מעולה ניסיון סיעוד אמיתי

הסמכה מקצועית

סיעוד והמיילדת המועצה

פרטי הקורס

BSc שלנו למבוגרים סיעוד משתרע על פני שלוש שנים, ואת BSc (Hons) על פני ארבע שנים.

אתה תהיה הציג את יסודות ההנקה, וכן התקדמות לקראת מתן אדם במרכז הטיפול סיעודי במצבים מורכבים יותר בדרישה. תוכלו לרכוש את הידע, הכישורים, העמדות והערכים החיוניים כדי לספק טיפול בטוח, רחום, מכובד, מוסרי ואפקטיבי בסביבה מתפתחת ודינמית של בריאות וסעד חברתי. כל שנה עונה על הדרישה לסיעוד ולמיילדת המועצה (NMC) של 50% תיאוריה ו 50% בפועל.

באמצעות השותפויות שלנו עם מגוון רחב של ארגוני בריאות וחברה, תהיה לך הזדמנות לשים את התיאוריה שלך הלכה למעשה. אתה יכול לעבוד גם יום ומשמרות לילה כדי לחפוף עם דפוסי האזור ואת המורה שלך בפועל שהוקצו.

קורס זה נועד לך להשיג יכולות הנדרשות לרישום בבריטניה כאחות. כמו כן יש לך את הבחירה של התחייבות מיקום לאומי או בינלאומי.

אתה תקצה מורה אישי, אשר יהיה מקור של הדרכה, מידע ותמיכה במהלך הלימודים. תוך התחייבות בפועל חוויות למידה, אתה מוקצה גם מורה בפועל, מי יהיה להקל ולתמוך הלמידה שלך בפועל.

תלמד לצד תלמידים בסיעוד בריאות הנפש כדי לקבל הבנה הוליסטית של איך אנשי מקצוע בתחום הבריאות לעבוד יחד כדי להביא את הטוב ביותר בטיפול במרכז החולה.

כמו כן נתמקד בפיתוח כישורי המנהיגות והניהול הדרושים לטיפוח איכות וחדשנות בתחומי הבריאות והחברה.

אילו קריטריונים אחרים נחשבים לסיעוד למבוגרים בלבד?

אנו שוקלים בקפידה תכונות ואינטרסים אחרים באמצעות ההצהרה האישית שלכם. הסבר מדוע אתה בוחר קורס חיוני, ואת הידע שלך ואת עניין סיעוד למבוגרים צריך להיות ברור. ניסיון מרצון או בתשלום במסגרת טיפול מתקבל בברכה, ואתה מומלץ מאוד ליצור קשרים בין הידע, הערכים והמיומנויות שנרכשו בחוויות אלו ובקורס המיושם. ניסיון אחר המדגים את המחויבות שלך ואת היכולת שלך לעבוד בצוות, הוא גם בעל ערך.

הפניות נדרשות גם. אתה צריך לספק התייחסות אקדמית במידת האפשר - אבל נכשל זה, התייחסות של המעסיק. חברים כמו שופטים לא יתקבלו. אם אתה מבקש להעביר ממוסד אחר, נדרשת התייחסות שלישית ותמליל מאותו מוסד.

חוויות למידה מעשיות מסודרות על ידי פגומים של מדעי הבריאות והספורט בשיתוף עם לוח הבריאות המקומי שלך עשוי לכסות שטח גיאוגרפי רחב. אתה תהיה צפוי לעשות הסידורים שלך כדי לגשת לחוויות אלה.

הוֹרָאָה

קיבלנו חמישה כוכבים מצוינות עבור ההוראה שלנו על ידי QS World University Rankings 2017/18.

הקורס שלך יספק לך חוויות למידה בפועל למידה מיקומים על פני מגוון רחב של תחומים. למידה מעשית נתמכת על ידי המעורבות שלך עם אלמנטים תיאורטיים של הקורס, וכן על ידי המורה שלך אחות. תוכלו לפתח מיומנויות של קריאה ביקורתית, הערכה וניתוח, נומריות ואוריינות. מיומנויות אלה הן תכונות בוגר, מיומנויות חיוניות עבור אחות בוגר.

הקורס מנצל מגוון של חוויות הוראה ולימוד, כולל הרצאות, עבודות קבוצתיות קטנות, מיומנויות, מעבדה לסימולציה ומצגות בעל פה. אלה יהיה לצייד אותך עם מגוון רחב של מיומנויות כדי לשפר את היכולות שלך כמו אחות בקיאים.

מגוון רחב של גישות להוראה וללמידה מתקבלות על ידי הפקולטה. מרכזית זו היא גישה ממוקדת-סטודנטים, המשתמשת בהוראה קבוצתית קטנה (למידה מבוססת-חקר או EBL) בשילוב עם הרצאות, סמינרים, עבודה קבוצתית והוראת מיומנויות קליניות.

הערכה

אתה תוערך על ידי מגוון של שיטות, כולל: בדיקות, מסות, דוחות, הערכות מיומנויות קליניות, מצגות והערכות של תרגול. יהיה עליך לעבור כל הערכה סמסטר לפני התקדמות לסמסטר הבא.

הזדמנויות להשמת עבודה

הקורס שלך יספק לך בפועל למדו מיקומים במגוון רחב של תחומים. אלה יתקיימו בעיקר באזור NHS עמק פורץ אבל אולי יש הזדמנויות לקבל מיקומים עם לוחות בריאות אחרים.

ללמוד בחו"ל

אתה יכול לנצל הזדמנויות ללמוד בחו"ל במהלך שלושה שבועות לימוד עצמאיים בסוף שנים 1 ו 2. האוניברסיטאות השותפים הנוכחיים שלנו כוללים:

  • אוניברסיטת דרום פלורידה, טמפה, ארה"ב
  • אוניברסיטת נווארה, פמפלונה, ספרד
  • אוניברסיטת פרצלסוס, אוסטריה

כמו כן יש לנו הסכם למידה בפועל עם המרכז הרפואי EMS בנצרת, ישראל.

איש קשר

גיוס סטודנטים וקבלות

admissions@stir.ac.uk

(0) 1786 467044

עמלות - 2018/2019

  • סטודנטים בחו"ל (לא האיחוד האירופי) £ 14,460.00
  • סטודנטים סקוטי האיחוד האירופי עמלות ששולמו על ידי הממשלה הסקוטית
  • סטודנטים משאר בריטניה 9,250 £

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. קרא פחות