BSc בניהול מחלקי עיניים

כללי

תיאור התכנית

אופטיקאים dispensing הם אנשי מקצוע בתחום העיניים, אשר מתאימים לספק משקפיים ולנהל פרקטיקות אופטיים. אופטיקנים dispensing יכול להרחיב עדשות מגע מתאים ואת האספקה ​​של מכשירים אופטיים מומחה.

GCU היא האוניברסיטה היחידה בסקוטלנד להציע במשרה מלאה אופטלמי Dispensing ניהול התוכנית במרכז GCU חזון מוכר, הממוקם בקמפוס. מרפאה מודרנית למטרה, מרכז החזון מספק סביבה אידיאלית להכשרה לקראת תרגול מסחרי.

מציע השכלה מקצועית מעולה, משולבת, BSc ב Ophthalmic Dispensing Management מ GCU פותחת דלתות למקומות מקצועיים, מתן קישורים למעסיקים בעתיד ברחבי בריטניה. כמה תוכניות שיתופיות קיימות גם עם שותפים בינלאומיים. BSc Ophthalmic Dispensing ניהול מוכר על ידי המועצה האופטית הכללית.

הקריירה שלך

Optthalmic dispensing ניהול מציעה קריירה מעניינת ומעניינת עם לקוחות פוטנציאליים תעסוקה בפרקטיקות אופטומטריות פרטיות או חברות אופטומטריות גדולות. לחלופין, בוגרי יכול להגדיר משלהם אופטלמי dispising בפועל או עבודה בתוך התעשייה האופטית.

מה תלמד

שנה 1

יסודות של אופטיקה, חומרים עיניים, אופטי מכשירים, אנטומיה אופתלמית ופיזיולוגיה, שבירה חזון המשקפת.

שנה 2

מעבדה לבדיקות קליניות ותקשורת, טכניקות אבחון (DO), שבירה וחזון בינוקולרי, פתולוגיה אופטלמית ופרמקולוגיה, תאורה, צבע ומכשירים אופטיים, לימודים מקצועיים אופטלמטיים, משפטים

שנה 3

תרגול נתיב מיקום: עיסוק במרפאה 1

דרישות כניסה

כל דרישות הכניסה המפורטות כאן ישמשו כמדריך והן מייצגות את המינימום הדרוש כדי להיחשב לכניסה. מועמדים אשר נעשו הצעה מותנית של מקום עשויים להתבקש להשיג יותר מאשר כאמור.

שנה 1

SQA גבוה יותר

ה- BBC כולל מדע אחד, מפיסיקה, כימיה, ביולוגיה וביולוגיה אנושית, בתוספת Nat 5 מתמטיקה, אנגלית ופיסיקה ב- C

שלב

CC לכלול מדע אחד, החל בפיסיקה, כימיה, ביולוגיה וביולוגיה אנושית, וכן במתמטיקה ומדעי הפקולטה של ​​GCSE ב C / 4 ובאנגלית B / 6

ILC גבוהה

H3 H3 H3 לכלול מדע אחד פלוס מתמטיקה ברמה רגילה, אנגלית ופיסיקה ב 02

תואר מוסמך

24 נקודות כולל פיזיקה

תעודה מורחבת BTEC

במדע / מדע יישומי MMP ועוד GCSE אנגלית ב B, מתמטיקה, ופיסיקה או מדע כפול ב C / 4

מִכלָלָה

גישה למדע וטכנולוגיה / אופטלמולוגיה עם BBB על הניסיון הראשון וכוללת 65% במודול הפיזיקה. מדעים המבוססים על מדע, כולל פיסיקה ומתמטיקה עם B ביחידות המדורגות. ניתן לשקול שיקולי HNC אחרים הקשורים למדע (כולל פיזיקה).

שנה 3

HND בנושא רלוונטי עם AB ביחידות מדורגים.

ההצהרה האישית שלך

אמירות אישיות יש לציין את כוונתו של התלמיד ללמוד את חלוקת העיניים. ניסיון עבודה כלשהו הוא תמיד שימושי.

דרישת גילוי

כל התלמידים נדרשים על ידי המועצה האופטית הכללית להיות מנוקה על ידי גילוי סקוטלנד ברמה המתקדמת לעבוד במצב קליני. גילוי הוא ביקש עבור הקליניקה כאן באוניברסיטת גלזגו קלדוניאן ויישומים ייעשה במהלך ההרשמה בשבוע הראשון של השנה הראשונה של הקורס.

תעודת גילוי זו תתקבל פעם אחת למשך הקורס למרפאות המרפאה של GCU בלבד.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

הסמכה מקצועית

את BSc אופטלמי Dispensing הוא מוכר על ידי המועצה הכללית אופטי.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות