BSc בלימודי סיעוד (ילד)

כללי

תיאור התכנית

מוכר על ידי: NMC

עבודה כחלק אינטגראלי של צוות הבריאות, אחיות ילדים לספק טיפול סיעודי מומחה לילדים ובני משפחותיהם מלידה עד גיל ההתבגרות. אחיות ילדים מתאמנות במגוון רחב של הגדרות, החל ביחידות לטיפול נמרץ ובתי משפחה, על מנת לספק טיפול במצבי חירום עולמיים.

למידה בין-מקצועית עם תלמידים ממגוון קורסים מקצועיים בתחום הבריאות תעודד את המודעות לתפקידים והאחריות של הצוות הרב-תחומי הרחב ולטפח מיומנויות עבודה.

בתור אחות סטודנט, תוכלו להתחייב מיקום בפועל במגוון של הגדרות כולל חדש גלאזגו ילדים בבית החולים, הקהילה סיעוד בבית הספר סיעוד. חוויות אלה ייתמכו על ידי ידע סיעודי תיאורטי וחוויות מעשיות שפותחו במרכז ההדמיה הקליני הבין-מקצועי בין-מקצועי של ג.ק.ו.

תהיה לך הזדמנות לבצע מיקומים בינלאומיים; בשנים האחרונות התלמידים שלנו החלו במיקומים בנפאל, סרי לנקה, שבדיה ובנגלדש.

הקריירה שלך

מאפיין מרכזי בסיעוד ילדים פועל בשיתוף עם ילדים ובני נוער ובני משפחותיהם עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות והחברה, על מנת לספק טיפול הוליסטי, בטוח ויעיל במרכז המשפחה. עם סיום הלימודים, תוכל לקבל כניסה למועצה סיעוד מיילדת כמו אחות ילדים.

מה תלמד

שנה 1

ערכים ושיטות סיעוד מבוססות זכויות, שיפור בריאות, טיפול רפואי עכשווי, מבוא לתרגול מבוסס ראיות.

שנה 2

פיתוח מיומנויות מקצועיות בתחום הסיעוד לילדים, ההקשר של טיפול בילדים, אנשים צעירים ובני משפחותיהם.

שנה 3

איחוד מיומנויות מקצועיות בתחום הסיעוד לילדים, תנאי המשך בתחום סיעוד לילדים.

דרישות כניסה

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBC כולל אנגלית בתוספת Nat 5 מתמטיקה ב C

שלב

BC ועוד GCSE שפה אנגלית ומתמטיקה ב C / 4

ILC גבוהה

H3 H3 H3 כולל אנגלית פלוס רמה רגילה מתמטיקה ב B1

תואר מוסמך

24 נקודות

תעודה מורחבת BTEC

MMP בתוספת GCSE מתמטיקה ואנגלית ב C / 4

מִכלָלָה

גישה למערב לסיעוד מכללות שותפים. HNCs במגוון נושאים ייחשב. על המועמדים להיות בעלי אוריינות ומספרות ברמה הלאומית 5.

שנה 2

HNC טיפול ומיומנות מנהלית עם B ביחידות מדורגות, השלמת בהצלחה של 600 שעות קליניות, אך מומלץ להגיע קרוב ככל 620 שעות קליניות ככל האפשר (בתחום קליני ייעודי). המועמדים צריכים לקבל מינימום של נוכחות של 90% בקולג 'ו מינימום של נוכחות של 90% במקצוע תרגול. יישומים כפופים לראיון ומקומות חייב להיות נתמך על ידי שותף במכללה.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה לא אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS 7.0 בכל רכיב או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

דרישות נוספות

מועמדים צפויים להיות ראיות להערכת המחקר בתוך 5 השנים האחרונות. מועמדים נבחרים יוזמנו להשתתף באחד מימי הפונים שלנו כחלק מתהליך הקבלה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה שאנו משתמשים בהן כדי להבטיח שהתוכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

הסמכה מקצועית

עם סיום הלימודים, תוכל לקבל כניסה למועצה סיעוד מיילדת כמו אחות ילדים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות