BSc בלימודי סיעוד (בריאות הנפש)

כללי

תיאור התכנית

על ידי קידום חוזקות אישיות, רווחה נפשית ועצמאות, אחיות בריאות הנפש תומכות באנשים המתקשים להתמודד עם היבטים של חייהם בשל בעיות בריאות הנפש.

תוכנית זו מתמקדת בגישות עכשוויות בתמיכה וטיפול זמין עבור אנשים עם בעיות נפשיות. סטודנטים מתחייבים בפועל ניסיון הלמידה עבור 50% של הקורס במגוון רחב של מיקומים בתוך NHS רבתי גלזגו וקלייד. אלה כוללים קהילות NHS ומיקומים בבתי חולים, כמו גם ניסיון עצמאי במגזר.

במהלך חוויות הלמידה הללו, הסטודנטים מעורבים בפעילות סיעודית לבריאות הנפש, כולל הערכה ומתן טיפול למגוון מטופלים הרלוונטיים Pathway הסיעודי הנבחר שלהם. ישנן הזדמנויות עבור מיקומים בינלאומיים או חוויות בנקודות שונות בתוכנית.

הקריירה שלך

בסיומו המוצלח של התכנית, זכאים הבוגרים להירשם כאחות מוסמכת במועצת הסיעוד והמיילדות (NMC). התוכנית מכינה את התלמידים להיות יעיל, ההתמקדות ממוקדת בריאות הנפש אחיות מסוגל לעבוד במגוון של הגדרות.

אלה כוללים בתי חולים, שירותי יום, בתי אנשים, שירותי התמכרות, שירותי הפרעות אכילה, שירותים משפטיים, שירותים למבוגרים עם בעיות נפשיות, כולל דמנציה, ושירותי בריאות הנפש של הילד והמתבגר (CAMH). יש גם הזדמנויות בשירותי בריאות הנפש במגזר הפרטי.

מה תלמד

שנה 1

ערכים ומבחינות סיעוד המבוססות על זכויות, שיפור בריאות, טיפול רפואי עכשווי, מבוא לראיות מבוססות על ראיות.

שנה 2

עבודה בצוותים מקצועיים. הבנת חוויות ההתאוששות בבריאות הנפש, תגובה אנושית ללחץ ופגיעות.

שנה 3

החלת ראיות מבוססות בפועל. התערבויות פסיכו-סוציאליות בבריאות הנפש, שיפור מיומנויות בסיעוד בריאות הנפש.

דרישות כניסה

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBC כולל אנגלית רצוי מדע Nat 5 מתמטיקה ב C

שלב

BCC רצוי כולל נושא מדעי, ו GCSE אנגלית שפה מתמטיקה ב C / 4

ILC גבוהה

H2 H2 H3 H3 כולל אנגלית רצוי נושא מדע, פלוס מתמטיקה ברמה רגילה ב B1

תואר מוסמך

24 נקודות כולל מדע

תעודה מורחבת BTEC

מדע יישומי, מדע ביולוגי / ביו-רפואי או טיפול רפואי הקשור ל- DMM. GCSE מתמטיקה ואנגלית ב C / 4 נדרש גם.

מִכלָלָה

SWAP מערב גישה לכבוד סיעוד במכללות שותפים. HNC טיפול ומנהלי עיסוק של HNC מבוסס מדע עם A ביחידה מדורגת ייחשב. על המועמדים להיות בעלי ערך ומספר שווה לאוריינות ברמה הלאומית 5.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה לא אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS 7.0 בכל רכיב או שווה ערך.

מידע נוסף

3. כישורים אקדמיים ומקצועיים אחרים

כל בקשה ל- GCU נחשבת על בסיס פרטני. אם אין לך כישורים אקדמיים אופייניים, אבל אתה יכול להוכיח ניסיון עבודה ו / או זיכויים רלוונטיים של גופים מקצועיים מוכרים, אתה עשוי להיות זכאי להיכנס קורס זה באמצעות הכרה של האוניברסיטה של ​​תוכנית הלמידה מראש.

Pathways בינלאומיים

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית, ייתכן שתהיה זכאי לתוכנית הלימודים באנגלית עבור האוניברסיטה.

דרישות נוספות

מועמדים צפויים להיות ראיות להערכת המחקר בתוך 5 השנים האחרונות. מועמדים נבחרים יוזמנו להשתתף באחד מימי הפונים שלנו כחלק מתהליך הקבלה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

הסמכה מקצועית

בסיומו המוצלח של התכנית, זכאים הבוגרים להירשם כאחות מוסמכת במועצת הסיעוד והמיילדות (NMC).

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה בהן אנו משתמשים מבטיחות שהתכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות