BSC ב בריאות הפה המדע

כללי

תיאור התכנית

מרפאות שיניים / מטפלים הם אנשי מקצוע מיומנים אשר עובדים כחלק צוות שיניים מתן טיפול כדי לעזור לחולים יש בריאות שיניים טובה.

הם ממלאים תפקיד חיוני במניעת מחלות אוראליות כגון מחלת חניכיים, עששת וסרטן הפה. המיומנויות שלהם כוללות מתן טיפולים מונעים, חניכיים ושיקום בשיניים של מבוגרים וילדים באמצעות טיפול קליני וחינוך.

זו תוכנית מרגשת ומאתגרת נלמדת בבית החולים לרפואת שיניים בגלאזגו, באוניברסיטת קלדוניאן של גלאזגו ובמספר מוקדים להשגת מטרה. מעבדות המיומנויות הקליניות של בית הספר לרפואת שיניים כוללות מתקנים מעולים וטכנולוגיות הוראה מתקדמות.

כישורי תקשורת טובים הם חיוניים כדי להיות מסוגל להתמודד עם חולים והורים או מטפלים. הסטודנטים צפויים לדבוק בקוד ההתנהגות הקפדני שתואר על ידי המועצה הכללית לרפואת שיניים, ועל רמת הבשלות הגבוהה, הסודיות והמקצועיות צפויה להישמר לאורך הקורס.

הקריירה שלך

הבוגרים יהיו זכאים להגיש בקשה לרישום אצל המועצה הכללית לרפואת שיניים. ישנן הזדמנויות רבות בקריירה כללי השיניים בפועל של NHS, פרקטיקה פרטית או שירות קהילתי שיניים, אשר יכול גם לערב טיפול ביתי ושירותים לבית החולים. בוגרי יכול להיות גם מעורב במחקר וקידום בריאות הפה.

מה תלמד

שנה 1

ביו-רפואה, יסודות מעשיים, מחלות אנושיות, מחלות הקשורות בפלאק.

שנה 2

Biomaterials דנטלי, כאב וחרדה שליטה, רפואת שיניים ילדים, רדיוגרפיה דנטלית.

שנה 3

טיפול משולב בחולה, מחקר דנטלי, מחלת הפה, פרויקט בחירה.

סקירה כללית

הסטודנטים ישתתפו במודולים בין-מקצועיים בכל שלוש שנות התכנית עם סטודנטים ממקצועות אחרים של בעלות הברית.

דרישות כניסה

שנה 1

SQA גבוה יותר

BBBB כולל ביולוגיה בתוספת Nat 5 אנגלית מדע שני ב C

שלב

BCC כולל ביולוגיה, וכן GCSE אנגלית מדע שני (פיסיקה, כימיה או מתמטיקה) ב C / 4

ILC גבוהה

H2 H2 H3 H3 לכלול ביולוגיה ברמה גבוהה ו רגילה ברמה מתמטיקה ואנגלית ב O2

תואר מוסמך

24 נקודות חייב לכלול ביולוגיה ברמה גבוהה יותר המדע השני

תעודה מורחבת BTEC

כולל ביולוגיה ב- MMP ו- GCSE באנגלית ב- C / 4

מִכלָלָה

HND / SVQ / NVQ סיעוד שיניים. אחר מדע מבוסס HND כישורים עשוי להיחשב בתנאי המבקש יש מינימום SQA גבוה BB כולל ביולוגיה / ביולוגיה האדם.

שפה אנגלית

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית יידרשו בדרך כלל להחזיק ב- IELTS בסך 7.0 עם 6.5 בכל אלמנט או שווה ערך.

מידע נוסף

דרישות נוספות

כישורי תקשורת טובים הם חיוניים כדי להיות מסוגל להתמודד עם חולים והורים או מטפלים. הסטודנטים צפויים לדבוק בקוד ההתנהגות הקפדני שתואר על ידי המועצה הכללית לרפואת שיניים, ועל רמת הבשלות הגבוהה, הסודיות והמקצועיות צפויה להישמר לאורך הקורס.

מועמדים נבחרים יוזמנו להשתתף בראיון כחלק מתהליך הקבלה.

עמלות ומימון

שכר הלימוד שאתה משלם נקבעים בעיקר על ידי מצב דמיך. מהו הסטודנט שלי דמי סטאטוס?

שכר לימוד 2018/19

  • דף הבית: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • האיחוד האירופי: 1820 ליש"ט
  • בינלאומי: £ 11,500

* סך שכר הלימוד עבור סטודנטים RUK השלמת שלוש או ארבע שנים תואר הם כתרים ב 27,750 £. עמלות ספציפיות כפופות לאישור על ידי הממשלה הסקוטית ועשויות להשתנות לאחר אישור.

אם אתה מתחיל את הלימודים בספטמבר 2018 או ינואר 2019, אלה הם דמי השנתי או מודול החלים על משך הקורס שלך; עם זאת, עמלות כפופות לשינויים. לקבלת פרטים מלאים על האופן שבו דמי שינוי עשויים לקרוא את עמלות ומדיניות ההחזר שלנו.

עלויות נוספות

בנוסף שכר הלימוד כמובן, אתה עשוי להיתקל עלויות נוספות במהלך הזמן שלך באוניברסיטה.

מלגות

אנו מספקים חינוך איכותי במחיר הוגן; כמו האוניברסיטה לטובת הכלל, אנו מחויבים להציע השכלה גבוהה נגיש לסטודנטים מוכשרים על ידי שמירה על שכר הלימוד שלנו נמוך לספק חבילת מלגה נדיבה של מעל 2.5 מיליון ליש"ט בשנה.

אם יש לך שאלות או שאלות לגבי מלגות זמין עבור 2018/19, אל תהסס לפנות לצוות פניות הסטודנטים.

סטודנט בינלאומי תאריכי התחלה

לסטודנטים בינלאומיים חדשים, אירועי אוריינטציה מתחילים ב -14 בספטמבר 2018 . זמן נוסף זה תוכנן במיוחד כדי לסייע לתלמידים בינלאומיים חדשים להתיישב בבריטניה ו GCU לפני תחילתה של התלמיד הכללי אינדוקציה והוראה.

יהיה מגוון שלם של פעילויות אינפורמטיביות מהנה המתרחשות בתקופה זו, כולל סיורים בקמפוס וסיורים בעיר, כמו גם אירועי קבלת פנים שבהם אתה יכול לפגוש סטודנטים בינלאומיים אחרים.

הסמכה מקצועית

הבוגרים יהיו זכאים להגיש בקשה לרישום אצל המועצה הכללית לרפואת שיניים.

שיטות הערכה

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לימוד והוראה כדי להבטיח שיש לך גם את הידע וההבנה הנדרשים של עסקים וניהול וכן תיק של מיומנויות אינטלקטואליות ואישיים.

כל מודול בתוכנית משתמש למידה משלו, הוראה ואסטרטגיה הערכה להשגת מטרות הלמידה. שיטות ההערכה משתנות בין המודולים ועשויות לכלול בדיקות בלתי נראות, בדיקות מעמדיות, מסות, דוחות ניהול, מקרי מבחן, מצגות ועבודות קבוצתיות.

שיטות לימוד

שיטות הלימוד וההוראה בהן אנו משתמשים מבטיחות שהתכנית שלנו רלוונטית מבחינה מקצועית ומאתגרת מבחינה אקדמית. הגישה שלנו היא ממוקדת סטודנטים, מעשית, משתתפת ורלוונטית לצורכי המעסיקים.

עזבנו את הלמידה המסורתית של המורה לגישה לימודית עצמאית יותר, שבה מעודדים אותך לפתח מיומנויות חשיבה ביקורתית.

למידה מתמדת והוראה

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... קרא יותר

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. קרא פחות