5 שנים MD התוכנית

כללי

תיאור התכנית

תוכנית חמש שנים MD מיועד לבוגרי תיכון מתכוונים להשיג תואר MD. תוכנית זו כוללת 4 סמסטרים של קורסים פרה-רפואיים, כולל אלו המפורטים לעיל. עם סיום מוצלח של 4 סמסטרים של קורסים פרה-רפואיים, התלמידים מורשים אוטומטית להשלים את החלק הבסיסי של מדעי הרפואה (פרה-קלינית) של תכנית התואר עם עמיתיהם בתוכנית הלימודים בת 4 שנים.

תוכנית הלימודים

e7i

דרישות סיום הלימודים

כדי להיות זכאי לקבל פרס של סטודנטים לתואר MD יש להשלים את כל דרישות הסיום של All Saints University, Dominica . אלו כוללים:

  • השלמת בהצלחה של 5 סמסטרים של מדעי הרפואה הבסיסית
  • השלמה מוצלחת של 72 שבועות של קליניקות קליניות מאושרות / סיבובים בבתי חולים שהורשעו או אושרו
  • השלמה מוצלחת של המועצה הארצית לבחינות רפואיות (NBME) ניתנה לבדיקת יציאה למדעי יסוד וקליניקה, או;
  • השלמה מוצלחת של בחינת הרישוי הרפואי בארה"ב (USMLE) שלבים 1 ו -2 ידע קליני (CK). במקום USMLE, סטודנט יכול להשלים את המועצה הרפואית של קנדה הערכת הערכה (MCCEE) שנערך על ידי המועצה הרפואית של קנדה. בנסיבות יוצאות דופן, מותר לתלמיד לדלג על כל הבחינות הנ ל "(USMLE / MCCEE) בתנאי שהוא משלים בדיקות מקבילות על ידי גוף בחינה ארצי של המדינה בה מתכנן הסטודנט. זה יטופל על בסיס מקרה לגופו.
  • תלמיד חייב להיות במצב טוב. עליו לקבל אישור מחוגים שונים באוניברסיטה, כולל מחלקת חשבונות, מרשם, מעבדות וספרייה. הוא / היא חייבת להיות גם של התנהגות טובה ואופי.
עדכון אחרון: יונ 2018

אודות בית הספר

All Saints University is committed to providing high quality education leading to a Doctor of Medicine (MD) Degree at very affordable fees. The University strives to produce broadly and thoroughly edu ... קרא יותר

All Saints University is committed to providing high quality education leading to a Doctor of Medicine (MD) Degree at very affordable fees. The University strives to produce broadly and thoroughly educated graduates who realize that the medical profession is not simply a trade to be learned but that it denotes a sense of social responsibility. קרא פחות