תרפיה במוסיקה

כללי

תיאור התכנית

אוטונומי - ייחודי - מחקר בראשות

עם תוכנית תואר שני זה, אנו מגיבים על הביקוש הגובר למטפלים אשר זכאים לתרגל טיפול במוזיקה על אחריותם. בנוסף להתפתחות נוספת של כישורים טיפוליים מוסיקליים, אנו מתמקדים בבחינה מעמיקה יותר של תרגול בהנחיית המחקר. המטרה היא לחנך את האקדמאים המוסמכים במחקרה ובמחקר, אשר לאחר הרישום ברשימה הציבורית הרשמית של "מטפלים מוסיקליים", אחראים על הטיפול העצמאי של טיפול במוסיקה, בהתאם לסעיף 10 ו- § 12 לחוק האוסטרי למוסיקה תרפיה (MuthG, BGBl, I NR 93/2008 idgF ) זכאים.


קהל היעד

תוכנית התואר מכוונת לאלה שרוצים לעבוד כעובדי מוסיקה עצמאית, זכאים למטפלים מוסיקליים במסגרת החוק האוסטרי למוסיקה תרפיה. בוגרי לימודי תואר ראשון או לימודי תעודה, המעוניינים בהשכלה אקדמית גבוהה יותר, ומעוניינים לעבוד בתחומים קיימים ומתפתחים של תרפיה במוסיקה, יכולים גם להשלים את התואר השני.


מסלולי קריירה

למטפלים מוסיקליים מאומנים מבחינה מדעית יש חשיבות מיוחדת לבניית השדה המקצועי כמשמעת מדעית. לאחר שנכנסת לרשימת המטפלים המוזיקליים, אתה יכול גם לפתוח את התרגול שלך ולעבוד על מטלה רפואית, פסיכולוגית או פסיכותרפית, במיוחד בתחומים הבאים: נוירולוגיה ושיקום נוירו, גריאטריה, פסיכוסומטיקה, פסיכיאטריה, רפואה פליאטיבית, טיפול נמרץ ומוגבלות ועיכוב התפתחותי. בנוסף, תכנית זו מאפשרת לימודי דוקטורט נוספים.


פרטים על המחקר

תוכנית המאסטר מוסיקה תרפיה ב- IMC FH Krems היא ייחודית באוסטריה, משום שהיא הוקמה על פי הקריטריונים של בולוניה. מחד גיסא, תכנית הלימודים מתמקדת בהעברת יכולות מחקר בתחום הקליני, ומאידך גיסא על העמקת יכולות טיפוליות ועל יכולת לעבוד יחד עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות.


הבהרה

אתם מפתחים את המיומנויות המוסיקליות-טיפוליות שלכם ועוסקים בהוראה מונחית-מחקר. הדגשה נוספת היא שילוב של יכולות מעשיות רפלקטיביות מעשיות עם מחקר מדעי מבוסס צרכים. הם מיישמים זאת ביישום פרויקט מחקר שעוסק בנושאים קליניים רלוונטיים של טיפול במוזיקה.


במבט אחד
  • משך הפעילות: 2 שנים / 4 סמסטרים
  • פורמט: חוץ-תעסוקתי
  • שפת ההרצאה: גרמנית
  • תואר: תואר שני במדעי הבריאות (MSc)
  • תחילת הלימודים: כל שנתיים בספטמבר
  • שכר לימוד: 363.36 € לכל סמסטר עבור אזרחי האיחוד האירופי / EEA


לפרטים נוספים

  • דרישות גישה,
  • הליך קבלה,
  • תאריכים ומועדי סיום
  • יישום מקוון

אנו מתייחסים לאתר האינטרנט שלנו www.fh-krems.ac.at .

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accred ... קרא יותר

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. קרא פחות
קרמס אן דר דונאו