תעודת מעבדה רפואית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

להבדיל את עצמך במהירות עם תעודת בוגר מקוון במדעי המעבדה הרפואית מאוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון (GW). תוכנית זו ילמד אותך את האחרונה טכניקות אבחון מולקולרי באמצעות קורסים מקוונים בשילוב עם הידיים על קליניקה מעשית. תלמד להבין ולנתח דגימות של הגוף כגון דם, שתן ורקמות, כדי לזהות, לאבחן ולטפל במחלות.

בית הספר לרפואה ומדעי הבריאות של GW הוא בית הספר ה -11 הוותיק ביותר בארץ והראשון בבירת המדינה. אנו נמצאים בחזית החינוך הרפואי ואנו ממשיכים לגדול תוכניות מדורגות ביותר שלנו בתחום הבריאות ומדעי ביו.

מעבדה רפואית למדע תעודת הסמכה

תעודת במעבדה הרפואית מדעי מורכב 48 שעות אשראי ניתן להשלים 20 חודשים, עם השלמת התעודה, אתה יכול לשבת עבור ASCP מועצת הסמכה של הבחינה (כביש 1).

הקורסים כוללים: עקרונות ההבנה של מיקרוביולוגיה קלינית ונהלי מעבדה; ביצוע בדיקות אנליטיות של נוזלי גוף ותאים; למידה טפילית, פטרייתית או ויראלית; הקמת תחזוקה מונעת של ציוד ומכשירים; ולהפגין התנהגות מקצועית ומיומנויות בינאישיים עם מטופלים ועמיתים.

הַאֲמָנָה

הוסמך על ידי הסוכנות הלאומית Accrediting עבור מעבדה מדעית קלינית (NAACLS)

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... קרא יותר

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. קרא פחות