תעודת כימיה

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

השג את הכישורים כדי להשפיע על הבריאות עם תעודת הפוסט-בקלארייט המקוון בכימיה קלינית למדעי המעבדה הרפואית מאוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון (GW). תעודת כימיה זו מכינה אותך עם המומחיות כדי לבחון דנ"א ורקמות, להעריך את בריאות החולה, ולפתח נהלים מעבדה כדי להקל על אבחנות מדויקות יותר ולשפר את התוצאות המטופל. תעודה זו היא אידיאלית עבור אלה שכבר סיימו את התואר הראשון ורוצים להיכנס לתחום מדעי המעבדה מבלי להשלים תואר ראשון.

ב GW, עיצבנו תוכנית תעודת כימיה קלינית שלנו כדי להכין אותך עם ביטחון ויכולות לפתח שיטות בדיקה חדשה אשר משפיעים ישירות על אבחון המטופל, הטיפול, ואת התוצאות. עם השלמת, אתה תהיה זכאי לשבת עבור ASCP מועצת הסמכה של הבחינה.

תכנית הלימודים בכימיה קלינית

התעודה בכימיה קלינית מורכבת מ -19 שעות אשראי וניתן להסתיים בשנה אחת.

הקורסים לדוגמא כוללים: יישום עקרונות מדע מעבדה על אבחון מחלות אנושיות, ביצוע ניתוחים אבחנתיים של רקמת המטופל, יישום החלטות אתיות על מעבדה קלינית וקביעת טיפול אופטימלי על סמך תוצאות בדיקות החולה.

הַאֲמָנָה

הוסמך על ידי הסוכנות הלאומית Accrediting עבור מעבדה מדעית קלינית (NAACLS).

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... קרא יותר

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. קרא פחות