תעודת בריאות טבעית

כללי

תיאור התכנית

תעודת בריאות טבעית

התכנית לבריאות טבעית היא תכנית השנה-2 (4 סמסטר-) שמספקת לתלמידים עם סקירה של דיסציפלינות בריאות טבעית רבות. NHP ניתן לקחת כתכנית תעודה עצמאית או יכול להיות תכנית כניסה לבית ספר או תכנית אחרת בועדות ההתנגדות העממית. תלמידים חייבים להשלים בהצלחה כל אחד מהקורסים הבאים כדי לסיים את הלימודים. דרישות בחירה יכולות להיות מרוצים על ידי השלמה מוצלחת של כל קורס תכנית לימודים המוצעים בבית הספר לריפוי בפרחים, בית הספר לדיקור ורפואה מזרחית ובית הספר לתזונה הוליסטית. קורסי השתלמות מסוימים יכול גם לספור זיכויי בחירה.

שני במשרה חלקית ואפשרויות מחקר במשרה מלאה זמינות לסטודנטים.

לאחר סיום לימודים

בוגרי התכנית לבריאות הטבעי בקי במגוון רחב של שיטות ופילוסופיות ילידים והוליסטית. הם יכולים לחפש תעסוקה במגזרים קמעונאיים הבריאות ואיכות חיים, התייעצויות בריאות קהילתיות הצעה, לייצר מוצרי בריאות טבעיים ותעודה בגרות לתכנית תעודה בועדות ההתנגדות העממית. קרדיטים יעבירו ישירות לתכנית תעודה במסגרת בית הספר של דיקור והרפואה מזרחית, הדיפלומה של Phytotherapy והדיפלומה של תזונה הוליסטית.


קבלה

כניסה לתכנית לבריאות טבעית באוקיינוס ​​השקט מכללה היא על בסיס תחרותי. תלמידים נכנסים חייבים להיות תעודה בגרות גבוהות או מבחן שקילות, או קורסים על-תיכוניים נאותים, וכל מועמדים שאינם ילידי הארץ דוברי אנגלית חייב להפגין שליטה באנגלית הכתובה ומדוברת. כל מבקש זר עשוי להידרש להגיש דו"ח ציון רשמי של בחינת בקיאות אנגלית כמו TOEFL (מבחן אנגלית כשפה זרה) או IELTS (מערכת מבחן בשפה האנגלית בינלאומית).

Pacific Rim המכללה נחושה לייצר רק מתרגל הבריאות באיכות הגבוהה ביותר. כתוצאה מכך, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להודות ולשמור על תלמידים רק שמדגימים את הפוטנציאל להשגה ברוב-העליונה הרמה. מועמדים יוערכו על בסיס יתרונות כגון הישג גבוה אקדמי, בשלות רגשית, פעילויות הומניטריות, מוסר, מעורבות בקהילה וניסיון הקשורים לבריאות.

לאחר הסקירה חיובית של היישום שלך על ידי ועדת הקבלה שלנו, ייתכן שניתן ליצור קשר עם לראיון, שיכול להתבצע באמצעות טלפון אם ראיון אדם לאדם הוא לא אפשרי.

שכר לימוד ודמי

שכר הלימוד מבוסס על אשראי למערכת. למרות שהמכללה מספקת תבנית להשלמת קורס בכל תכנית, בסופו של כל תלמיד קובע את המטען שלו או שלה כמובן ואת לוח זמנים ובכך ללימוד סמסטר. זיכויים מבוקרים אינם חלים כלפי דרישות הלימודים. כל המחירים המפורטים הם בדולר קנדי. לכל סמסטר, תשלום שכר לימוד מלא הוא עקב ביום הראשון של כיתה.

עדכון אחרון: דצמ 2015

אודות בית הספר

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college w ... קרא יותר

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college was founded to provide world-class education, modern research opportunities and premier clinical services in a variety of medical modalities. קרא פחות