תעודת בניתוח התנהגות יישומי (ABA)

כללי

תיאור התכנית

ה תעודת ניתוח התנהגות יישומים (ABA) מספק לתלמידים עם ההכנה להיות אנליסט התנהגות מועצת רואי (BCBA).

BCBAs נדרש לעבוד עם אנשים עם אוטיזם, לקויות התפתחותיות אחרות, פגיעות מוח טראומטיות (TBIs), ואתגרים התנהגותיות שונים במרפאות חוץ, בתי חולים, בתי ספר, והגדרות טיפול למגורים ברחבי ארה"ב ובעולם.

MiSPP מציעה תכנית תעודת ABA המכינה תלמידים לשבת לבחינה הבינלאומית להפוך BCBAs. תוכנית התעודה ABA של MiSPP משלב 18 שעות האשראי של הקורס אושרה על ידי מועצת ההסמכה ניתוח התנהגות (BACB) וחווית הפרקטיקום 1000 שעות. התלמידים יכולים להשלים את תעודת ABA ב 18 חודשים (5 סמסטרים) לוקח קורס אחד בסמסטר יחד עם ארבעה סמסטרים ניסיון הפרקטיקום.

תעודת ABA יכולה גם להיות משולבת מאסטר של MiSPP לאמנויות בתכנית פסיכולוגיה קלינית. כל דרישות אישורי שניהם חייבות להתקיים לכלול 12 קורסים ושניהם חוויות הפרקטיקום. זמן להשלמה מבוסס על קצב ההרשמה. זה צפוי כי זה ייקח מינימום של שנתיים וחצי שנים כדי להשלים את כל הקורסים ואת הנדרש שתי חוויות הפרקטיקום.

פיתוח מקצועי וצמיחה אישית הם חלק בלתי נפרד מתוכניות ב MiSPP, והיבטים רבים של תהליך חינוכי מבוססים על למידה חווייתית וחקירה עצמית.

כדי להיחשב עבור כניסה לתכנית תעודת ABA, המועמדים להיות בעלי תואר שני בניתוח פסיכולוגיה, חינוך או התנהגות. אין יוצאים מן הכלל לדרישה זו.

עדכון אחרון: דצמ 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Michigan School of Psychology (MSP), an independent not-for-profit graduate school, provides an educational climate which inspires students to live up to their potential, professionally and person ... קרא יותר

The Michigan School of Psychology (MSP), an independent not-for-profit graduate school, provides an educational climate which inspires students to live up to their potential, professionally and personally. קרא פחות
פרמינגטון הילס