תעודת בוגר במנהל מחקר קליני

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

אוניברסיטת ג 'ורג' וושינגטון (GW) מקוון בוגר תעודה במנהל מחקר קליני יכין את התלמידים להיות מנהיגים אסטרטגיים אשר להניע הצלחה עבור שירותי הבריאות שלהם וארגוני מחקר. תעודת הבוגר בת 18 השעות תחזק את סיכויי הקריירה של התלמידים, תוך פיתוח כישורי ניהול למחקר קליני. כל הקורסים בתכנית המחקר הקליני ניתנים להעברה ל - MSHS, כך שהתלמידים יוכלו ללמוד בבטחה על תואר שני במנהל המחקר הקליני.

תוכנית הלימודים האיכותית והחדשנית של GW תואמת את שמונה תחומי התמחות שפורסמו עבור מקצועני המחקר הקליני כפי שזוהו על ידי כוח המשימה המשותף עבור התמחות קלינית.

שמונה תחומי התמחות:

 1. מושגים מדעיים ועיצוב מחקר
 2. שיקולי בטיחות אתיים ומשתתפים
 3. פיתוח תרופות ורגולציה
 4. פעולות ניסויים קליניים (GCP)
 5. מחקר וניהול אתר
 6. ניהול מידע ואינפורמטיקה
 7. מנהיגות ומקצוענות
 8. תקשורת ועבודת צוות

תוצאות התוכנית

עם סיום תעודה לתואר שני במנהל מחקר קליני, התלמידים:

 • להפגין הבנה מוצקה של הדרישות הקליניות, הרגולטוריות והעסקיות בתכנון ובביצוע של ניסוי קליני.
 • שלב את עקרונות התכנון של המחקר עם דרישות מדעיות, רפואיות, רגולטוריות ומסחריות על ידי יצירת סעיפי תוכנית פיתוח קלינית כדי לספק תועלת נאותה להערכת סיכונים בפיתוח של מוצר מחקר חדש.
 • להעריך את החשיבות של הבטחת שלמות הנתונים בניסוי קליני ובהכנת מסמכים קליניים / רגולטוריים שונים באמצעות הקצאות מקצועיות כגון בדיקת איכות מחקר קליני.
 • גיבוש אסטרטגיות לטיפול בשיקולים אתיים ותרבותיים עבור התנהלות ניסויית קלינית ביתית יעילה או בינלאומית, ביחס לתחומי מפתח כגון הגנה על נושאים אנושיים, גיוס / שימור נושאים, שלמות הנתונים והערכת סיכונים.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... קרא יותר

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. קרא פחות