תעודת בוגר במינהל הבריאות

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

לקדם את הקריירה שלך ולשפר את כישורי ניהול הבריאות שלך עם תעודת בוגר במינהל הבריאות מתקן מאוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון (GW). זו תעודת בוגר הבריאות מספק לך את הביטחון ואת הכישורים לנהל מערכת מבוססת ראיות, אתית חוקתית מערכת הבריאות. אישור זה הוא אידיאלי עבור אלה שיש להם ניסיון עם טיפול רפואי מתקן, או שיש להם שלוש שנים או יותר של ניסיון בתחום בריאות אחר.

ב GW, עיצבנו את תעודת הבריאות שלנו כדי להכין אותך עם התכנון, הצוות, עלות ההכלה, ניהול סיכונים, ויחסי יחסי ציבור כדי להפעיל מתקן מתקן רפואי יעיל וביעילות.

תוכנית הלימודים של בית הספר לתיקון בריאות

תעודת בוגר במינהל הבריאות מתקן כולל 15 שעות אשראי ניתן להשלים 1 שנה.

הקורסים לדוגמה כוללים: תכנון תוכניות שירות רפואי עבור אוכלוסיות הכלואים, יצירת אסטרטגיות לשיפור התוצאות הקליניות תוך הפחתת הסיכונים והובלה של צוות בריאותי מתקן באמצעות מעורבות של בעלי עניין פנימיים וחיצוניים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... קרא יותר

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. קרא פחות