תכנית MD

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

ה תוכנית לחינוך רפואי היא תכנית של 4 שנים עם דגש בטיפול ומשך עיקריים של 166 שבועות. היא מעניקה רופא של תואר ברפואה (תואר MD). תוכנית MD מורכב שנתיים של קורסים טרום קליניים בדיסציפלינות הליבה של גרוס אנטומיה, ביוכימיה, היסטולוגיה ו ביולוגיה של התא, מיקרוביולוגיה / אימונולוגיה, Neurosciences, פתולוגיה, פרמקולוגיה ופיזיולוגיה. בשנה השנייה הגישה לאיבר המערכת משמשת כדי לשלב את תוכן לימודים במדעים הבסיסי.

בשנים הפרה-קליני לספק אינטגרציה של תוכן קליני וחוויות קליניים מוקדמים דרך מבוא מיומנויות קליניות, פתופיזיולוגיה, מדעי ההתנהגות בסיסי Psychiatry. בנוסף, תוכניות אורכות ורפואה קהילתית, למידה מבוססת-בעיה, גריאטריה, ואתיקה רפואית משולבות בתכנית החינוכית של השנים הראשונות.

בשנה השלישית מספק את clerkships קליניים הליבה: רפואת משפחה, רפואה פנימית, נשים ויולדות, רפואת ילדים, פסיכיאטריה וכירורגיה. שנת הרביעית משלימה חוויות קליניות ליבה אלו עם סיבובים מתקדמים ברפואה פנימית, רפואת חירום, רדיולוגיה, Subspecialties כירורגי לתספורות טיפול ראשוניות. חמישה חודשים של סיבובים אלקטיבי לספק חוויות קליניות נוספות בתחומי subspecialty כמה.

תכנית חומש עשויה להיות זמינה עבור סטודנטים שצריכים להמשיך בקצב איטי יותר במהלך במדעי היסוד. השנים הראשונות מורחבות שלוש.

התכנית לחינוך הרפואית היא מוכרת על ידי ועדת הקישור לחינוך רפואי (LCME), ועדת הברית התיכונה על השכלה גבוהה (MSCHE), ומועצת פורטו ריקו חינוך (PR-CE)

תנאי קבלה

בדרך כלל, ארבע שנתי לימוד לתואר ראשון נחוצות כדי להתכונן כניסה לתוך בית הספר לרפואה; עם זאת, תוכניות מיוחדות (למשל, תוכניות בגרות-MD משולב) עשויות לאפשר זאת כדי להיות מופחתת. חינוך כללי הכולל במדעי החברה, היסטוריה, אמנות, ושפות חשוב יותר ויותר לפיתוח מיומנויות רופא מחוץ לתחום הידע המדעי. למדעי בריאות פונסה האוניברסיטה מצביעה בבירור על מועמדים להגיש את הבקשה עם BS BA / הושלם במוסד מכללת רמה המוכר על ידי המועצה להשכלה של יחסי ציבור או על ידי ארגון accrediting ארה"ב. מועמדים שסיימו תואר ראשון יינתנו העדפה. בתוך התואר הראשון, כל המועמדים מתבקשים סיימו את הקורסים מראש med לציית דרישות של הוועדה הרפואית פורטו ריקו של רופאים ( "החונטה דה Licenciamiento y Disciplina Médica דה פורטו ריקו") ושישה זיכויים במתמטיקה. עבור דרישות אלה, קורסים מקוונים אינם accepted.s. הקורסים הנדרשים לקבלה הם כדלקמן (כדי להיכלל התואר הראשון של):

MDprogram

* כל אחד מהבאים: פסיכולוגיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, מדעי המדינה, ו / או כלכלה.

את הנדרש עבור אנגלית וספרדית הם שיעורים בשפה ישירים (דקדוק ו / או ספרות). עבור הדרישה אנגלית, שיעורים ממחלקות אחרות כפי שתואר "כתיבה אינטנסיבית" עשוי להיחשב תחליף.

בנוסף לדרישות לעיל, אנו ממליצים בחום העבודה כמובן בביוכימיה, ביולוגיה של התא, גנטיקה, מיקרוביולוגיה, במדעי הרוח ו / או מדעי הרוח.

 • מלא דו לשוני באנגלית ובספרדית (לקרוא, לכתוב, לדבר ולהבין)
 • GPA מינימום של 2.7 בסולם של ארבע נקודות (כפי שחושב על ידי AMCAS) נדרש ליישום; הממוצע שלנו הוא 3.5.
 • מינימום המדע GPA של 2.7 בסולם של ארבע נקודות (כפי שחושב על ידי AMCAS) נדרש ליישום; הממוצע שלנו הוא 3.2.
 • השלים תואר שני בתחום מדעי או בריאות ברית ניתן להשתמש כדי להחליף את GPA והמדע GPA של התואר הראשון.
 • ציון MCAT מינימאלי הוא 494 - לא יותר משלושה ניסיונות ייחשבו - ציוני MCAT לא יאוחר משלוש שנים לפני חלי PHSU.

תוכניות בינארי

יש למדעי הבריאות פונסה אוניברסיטת תוכנית בגרות-MD משולבים קונסורציום עם שתי אוניברסיטאות פרטיות:

 1. האפיפיורית האוניברסיטה הקתולית של פורטו ריקו ב Ponce (PUCPR) - התוכנית עם PUCPR כולל שנתיים של קורסים טרום רפואי בבית PUCPR וארבע שנים לרפואה באוניברסיטת PHSU. עליך לפנות הפקולטה למדעית הכללית שלהם 787- 841-2000 לפרטים.
 2. Interamerican אוניברסיטת PR ב Ponce (UIA) - התוכנית עם מגבית כולל שלוש שנים של קורסים טרום רפואי בבית מגבית וארבע שנים לרפואה באוניברסיטת PHSU. עליך לפנות הפקולטה למדעי שלהם 787-284-1912 לקבלת פרטים.

כל אוניברסיטה אחראי לבחירת המועמדים להשתתף. הם נבחרו מבין מי להראות ביצועים מצטיינים בתיכון ובקולג 'לוח בחינות. לקבלת PHSU, מועמדים אלה חייבים לציית לכל דרישות אבל מתבקשים ציון MCAT מינימום של 20. לאחר שהתלמיד עומד בכל דרישות הקבלה, יתקבלו אוטומטית אוניברסיטת למדעי הבריאות פונסה. יישומים מעובדים באמצעות AMCAS.

קריטריונים לבחירה

בבואו לבחון את המועמדים, ועדת הקבלה בוחרת את הטוב ביותר של כל המועמדים החלים. PHSU מחפשת סטודנטים של שלמות ובשלות המראים דאגה לזולת, פוטנציאל מנהיגות וגישה חיובית לעבודה עם אנשים. תינתן עדיפות לתושבים מקומיים, אך מועמדים מהיבשת בארה"ב מוזמנים גם ליישם.

ועדת הקבלה מעריכה יישומים בהתחשב במספר גורמים הכוללים:

 1. ביצועים אקדמיים
 2. עשרות MCAT
 3. מאמרו של המבקש
 4. חוגים
 5. ניסיון חיים
 6. ניסיון בתחום הבריאות (מחקר, עבודה קהילתית)
 7. ראיונות
 8. מכתבי המלצה

קבל המבקשים כי עדיין משלימים את התואר, חייב להשלים את כל הקורסים בהצלחה התקדמות ברמה האקדמית הם היו ביצוע בזמן של יישום.

Standing Advance

המתקדם Standing (העברה)

הוועדה המתמדת המתקדמת MD תשקול בקשות העברה מבתי ספר לרפואה אחר בשנה השנייה או השלישית של תכנית MD. מועמדים חייבים להיות במצב אקדמי טוב. סטודנטים עם סנקציות אקדמיות או משמעתיות לא ייחשבו להעברה. סטודנטים המבקשים העברת מבתי ספר LCME מוכר עשוי להתקבל לרמה שבה הם פונים ובלבד הלימודים שלהם הוא שווה ערך לזה של PHSU.

מספר הנענים להצעה תמיד יהיה תלוי בזמינות של שטחים פנויים. . תינתן עדיפות לתושבים מקומיים.

שכר לימוד: יהיה בהתאם לשנה האקדמית כדי שהמבקש יירשם.

תנאי קבלה מתקדם מתמידים

 • ראיות נוכחיות של התואר ראשון ממוסד ברמת קולג הוסמך על ידי מועצת PR חינוך או על ידי ארגון accrediting ארה"ב ולציית את הקורסים הבאים:
MDadv

* כל אחד מהבאים: פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדעי המדינה, כלכלה, או ואנתרופולוגיה

 • GPA הראשון של 2.7 ומעלה (על סולם בן ארבע נקודות)
 • מלא דו לשוני באנגלית ובספרדית (לקרוא, לכתוב, לדבר ולהבין)
 • לקח את MCAT
 • להיות סטודנט מוסמך מאנשי שלומנו טוב בבית הספר שלו / שלה רפואי
 • סיים קורסים בבית הספר לרפואה מקביל לתכנית הלימודים של PHSU שקדמו לשינה עבורו מתבקשת הודאה.
 • שלב USMLE 1- אשר רצוי על הניסיון הראשון (לבקש להתקבל השנה השלישית)
 • על התלמיד להגיש את הדברים הבאים:
 • תמליל רשמי מכל המוסדות השתתף (לתואר ראשון ושני)
 • תמליל רשמי מבית הספר לרפואה שממנו המועמד מחפש העברה
 • מכתב של עמידה טובה מן הדיקן של בית הספר לרפואה
 • שלח שני מכתבי המלצה מפרופסורים, יועצים אקדמיים או מפקחים קליניים מבית הספר לרפואה להם סטודנט מטפל שיכול להגיב על הישגיהם האקדמיים שלו / שלה, אופי ותחומי העניין.
 • מכתב המסביר את הסיבה (ות) עבור מבקשי העברת PHSU
 • תעודה אין עונשי השיא (עמילות משטרה / רקע המחאה)
 • אגרת בקשה בסך 75 $, ניתן להחזרה

בעת הקבלה, כל התלמידים נדרשים להגיש את הדברים הבאים:

 • אישור קבלה בכתב ובעל פיקדון להחזרה של 100.00 $ כדי לאבטח את מושב בכיתתה.
 • בדיקה גופנית (באמצעות טופס שמספק משרד הקבלה)
 • הם מלווים בתעודת בריאות ממחלקת הבריאות של יחסי ציבור
 • עדות של עד שיא חיסון תאריך (חייבת לכלול אבעבועות רוח, Td למבוגרים, חיסון MMR שלוש מנות של הפטיטיס B).
 • מדיניות על סטנדרטים טכניים
 • מסמכים אחרים יקבלו הודעה כאשר רלוונטי.

חוגי סיבובים קליניים להתחיל כל חודש יולי.

כיצד לבקש להתקבל

יישום סף של MD המתקדם מתמיד יכול גם להיות מושגת באופן אישי במשרד הקבלה.

המועד האחרון להגשת יישום מלא הוא מאי 15 של ההודאה באותה השנה הוא בקש.

עדכון אחרון: מרץ 2017

אודות בית הספר

Ponce Health Sciences University is dedicated to providing the highest quality graduate medical education programs available. This goal, in addition to the university’s research and health services pr ... קרא יותר

Ponce Health Sciences University is dedicated to providing the highest quality graduate medical education programs available. This goal, in addition to the university’s research and health services programs, continues a 40 year tradition of enhancing our profession and contributing to our community. קרא פחות
פונצ'ה , פונצ'ה + 1 יותר פחות