על מידות

המרכז למדע והתרבות של בריאות

מידות היא תכנית העשרה אקדמית המובילה שנועדה להכין את התלמידים באופן יצירתי לקריירה מוצלחת במגוון רחב של מקצועות בריאות, כגון רפואה, רפואת שיניים, מנהל בריאות, ורפואה וטרינרית. ממדים היו יזום על ידי ד"ר 63 לארי דור לאחר שציין, כי תושבים ובחורים רבים מדי התחנכו במנהרה מדעית.

"לאחר כישורים רפואיים / מדעיים מעולים זה לא מספיק," ציין ד"ר דור. "אם אתה לא מסוגל להפגין דאגה, נותן את אמון המטופל בטיפול שלך ובתקשורת מה שאתה מנסה לעשות כדי לתת להם גישה חיובית, היעילות שלך כאיש מקצוע בתחום הבריאות סופו של הדבר יהיה מוגבל". הוא האמין תכנית לתואר ראשון שזה יהיה הראשון מסוגו לשים דגש משמעותי על אמנות ריפוי כמו גם במדע ובטיפול במחלה.

חמש נקודות של הבחנה

ממדים מוגדר ומונחים על ידי סדרה של עקרונות הפעלה, מופיעים כאן בקצרה, ותיארו באופן מלא יותר בחמש הנקודות של דף הבחנה שלנו.

 1. הכנה מצוינת במדעי הטבע
 2. עירוי נדיר של מדעי הרוח וחברה
 3. שילוב משמעותי של למידה מכוונת
 4. פיסול מקצועי
 5. הצלחה של בוגרי אוניברסיטת קורנל

סטודנטים ותמיכה תוכניתית

משרה מלאה עוזר מנהל מסייע לתלמידים במהלך לימודיהם באוניברסיטת קורנל. תלמידים מקבלים עזרה בחיפושי קריירה, כגון הזדמנויות לעבודת צל; מידע על תארים מתקדמים ובית הספר מקצועי דרישות קדם; וסיוע בהשגת ניסיון במחקר ובמיקומי התמחות פרופיל גבוה. מנהל סגל ממדים וועדה למקצועות בריאות לספק הדרכה נוספת.

התכנית לעתים קרובות מארחת אורחים מכובדים לסמינרים וידות על אינטראקטיביות סדנאות, מאתיקה רפואית, לנושאים מיוחדים בתחום בריאות, לקריירה אפשרית בתחומים הקשורים לבריאות שונות. המבקרים אחרונים כוללים ד"ר פאטץ' אדאמס, "הומור ובריאות", ודר ' דין האמר, "אלוהים ג'ין". מידות גם ספונסרים סימפוזיונים בנושאים כמו "רפורמה בשירותי בריאות הבנה" ו "סרטן השד ג'ין פטנטים", כמו גם את הפיתוח של קורסים של עניין אקטואלי כגון אנתרופולוגיה הרפואית וכלכלת בריאות.

בריאות קריירה ותמיכה בלימודים מתקדמת

מידות מספקת תמיכה לסטודנטים לרכוש מגוון רחב של אינטרסים הקשורים לבריאות. הרשימה הבאה מייצגת את הקריירות הקשורים לבריאות המבוקשת ביותר בדרך כלל על ידי תלמידי אוניברסיטת קורנל, והוליך הקישורים למידע רב ספציפי מועיל בהכנה לכל שדה:

 • מעבדת מדע וטכנולוגיה רפואית קליניים
 • רפואת שיניים
 • רפואה: MD, DO, ושלישי MD
 • בית מרקחת
 • פיזיותרפיה
 • העוזר של הרופא
 • בריאות ציבור
 • וטרינרים

סיוע הכנה למבחן MCAT

תכנית מידות מספקת סיוע בהכנה לבחינת MCAT. סיוע זה כולל רכישת חומרים מסחריים MCAT הכנה, מדריך לכתיבת הצהרה אישית ותרגול בחינות באורך מלא לתלמידים מראש לרפואה קורנל. מקצועות בריאות הוועדה קורנל יצרה ועדת מקצועות בריאות כדי לסייע לכם בעיבוד הבקשה שלך מבעוד מועד, כותב לך מכתב ועדת המלצה, והעלאת מכתבי ההמלצה שלך לVirtualEvals (או אתר מקוון אחר המשמש את מקצועות הבריאות בית ספר). הוועדה צריכה להיות מנוצל על ידי כל המועמדים בית הספר לרפואה, וניתן להשתמש בו על ידי סטודנטים החלים על עוזר שיניים, וטרינרים, רופא, אופטומטריה, או תוכניות במקצועות בריאות אחרות.

התמחות

מידות תומכת במספר הזדמנויות למידה חווייתיות, המציבות את התלמידים Side-by-צד עם אנשי מקצוע במצבים בעולם אמיתי. התמחות, מחקרים עצמאיים, ותפקיד של הצללה הן דרכים נהדרות כדי לקבל תובנות וניסיון בתחום מסוים. הם גם מאפשרים לך לראות או לא מקצוע הוא באמת בשבילך תוך חיזוק שני קורות החיים שלך ואת היישומים שלך לסיים את הלימודים ובתי ספר מקצועיים.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2020
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date